2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Temmuz , 2011, 14:40:41
heheh efkarlandırmayın çocuğu yaa  :k06: zavallım bunalıma girmesin orda ben nasıl bi dünyaya doğucam diye  :toothy10:

DİYORUM KULAKLARINI TIKIYO SANIRIM ONDAN HAREKET ETMİYOO :D  ASLINDA DİNLENDİRİCİ Bİ MÜZİK UD VE KANUNLA ORMANTİK ORMANTİK BELKİDE SEVMİŞTİR.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

benimkisi en çok babasının sesine coşuyor. bazen eşime diyorum sus konuşma şimdi fırlayıp atlayacak kucağına  :k06: akşam ben azıcık durulsun diye bekliyorum eşim de aksine gelip gelip karnıma konuşuyor. yiğit beni duyabiliyor musun orası nasıl, duyuyorsan üç kez tekme at diyor :) ben de diyorum desene beni duyuyorsan çabuk uyu  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Temmuz , 2011, 14:44:10
benimkisi en çok babasının sesine coşuyor. bazen eşime diyorum sus konuşma şimdi fırlayıp atlayacak kucağına  :k06: akşam ben azıcık durulsun diye bekliyorum eşim de aksine gelip gelip karnıma konuşuyor. yiğit beni duyabiliyor musun orası nasıl, duyuyorsan üç kez tekme at diyor :) ben de diyorum desene beni duyuyorsan çabuk uyu  :k06:

AYNI BU KOCALAR YAA BEBEK HAREKET ETTİKÇE DE NASIL HOŞUNA GİDİYO DİMİ.BİZİMKİDE ÖYLE YAPIYO BEN AYŞ UYŞŞ DERKEN O KAHKAHALARLA GÜLÜYO ZEVKTEN.Bİ DE SON ZAMANLARDA BURNUMA VURRR ÇIKTI BİZDE Bİ KERE VURMUŞTU TESADÜF ŞİMDİ KONUŞUYO OKŞUYO BURNUMA VUR DİYO O DA VURUYO :D çok komikler yaaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

burnuma vur haa  :k06: dua etsin çocuk bunu alışkanlık yapmasın, 10 yaşında burnuna vurduğunu düşünsene  :ehi:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Temmuz , 2011, 14:48:55
burnuma vur haa  :k06: dua etsin çocuk bunu alışkanlık yapmasın, 10 yaşında burnuna vurduğunu düşünsene  :ehi:

:D :D yaa orasını hiç düşünmüyo işteeeee :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşgeldin yavru kuşşş gizemden haber yok henüzz seval haber veriyodu ama sevalde kayıplara karıştı

muhribe

henüz yok ayten, seval saat 3 gibi tekrar arıycam diyordu ama kendisi de yok buralarda. haber bekliyoruz biz de

Aytii

hosbuldum

hmm ozaman bekleyelim bizde

...ŞehzadEfe...

nasılsınız burası çoooookk sıcakkk hiç vakit geçmiyo nasıl geçicek bu hamilelik sıcaklarda  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Temmuz , 2011, 14:59:36
nasılsınız burası çoooookk sıcakkk hiç vakit geçmiyo nasıl geçicek bu hamilelik sıcaklarda  :honk:

valla bende ayni durumdayim

terlemekten gina geldi

hergün 5 defa atlet degistiriyorum 4 defa dusa giriyorum  :honk:

muhribe

ben sabah uyandığımda kendimden nefret ediyorum resmen. su gibi terlemiş oluyorum :S