2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam kızlar.gizemi okuyunca şaşırdım hakkında hayırlısı olsun rahat bi doğumla sağ salim kucağına alsın inşallah.beraber şafak sayıyorduk gizemle ama ben çakıldım kaldım  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

eylül canım 3gibi felan yeniden arıycam girdimi doğum oldumu diye ama bence yarın olur gibime geliyor benim detaylı temziliğim çok şükür bitti doğuma yakın birdaha alcam yeniden cam çerçeve silincek öyle hastane için kızımla çantalarımızda hazır ama zamanında gelsin prensesim 38.beklesin pamuğum

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Temmuz , 2011, 11:52:45
selam kızlar.gizemi okuyunca şaşırdım hakkında hayırlısı olsun rahat bi doğumla sağ salim kucağına alsın inşallah.beraber şafak sayıyorduk gizemle ama ben çakıldım kaldım  ;D

nurum sen beni bekle canım birlikte pırtlatalım hayırlısıyla 37 temmuz en geç 1-2 ağustos  :k06:

Aytii

Nur böyle diyecegini biliyodum  :toothy10: :toothy10:

canim seninkisi oglan ya gününü bekliyo  :aferin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bekliyorum bekliyorum cesaretim kaçtı zaten bi ara iyi gaza gelmiştim şimdi yine tırsıdım o değilde eşimin yıllık iznini vermişler 15 temmuza ve sadece 8 gün.günümüzü geçirip koca işe başlayınca pırtlamam inşallah  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Temmuz , 2011, 12:02:13
bekliyorum bekliyorum cesaretim kaçtı zaten bi ara iyi gaza gelmiştim şimdi yine tırsıdım o değilde eşimin yıllık iznini vermişler 15 temmuza ve sadece 8 gün.günümüzü geçirip koca işe başlayınca pırtlamam inşallah  :ehi:

gününü geçmez

iki seçenek var

o güne kadar sancin gelir dogurursun

gelmez seni doguma alirlar  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ama çevremde 42 haftada doğuran var hayırlısı yaaa geç olsun da güç olmasın :amin:

izemsevi

hayırlısınur dünki sinir krizinden sonra nasıl oldun iyimisin :dontknow:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

nurrrrrrrrrrrrrrr koydum senin içinnn bak hadeeeeeeeeee :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 12:23:20
hayırlısınur dünki sinir krizinden sonra nasıl oldun iyimisin :dontknow:

evet bugün sakinim deşarj oldum galiba ama annemi üzdüm diye üzülüyorum tabi başı ağrıyo dünden beri tansiyon hastası korkuyorum bi geçseyd.babama kızıp yorgan yaktım resmen

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

°•.ℓανιηуα.•°

nuuuurrrr.. bacım çok az kalmış senin de. Allah bi avazda doğurmanı nasip etsin canım. pek giremiorum siteye,ve zaman ne çabuk geçmiş. hadi bakalım hayırlı doğum haberlerini duyalım inşallah..  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 08 Temmuz , 2011, 12:57:10
nuuuurrrr.. bacım çok az kalmış senin de. Allah bi avazda doğurmanı nasip etsin canım. pek giremiorum siteye,ve zaman ne çabuk geçmiş. hadi bakalım hayırlı doğum haberlerini duyalım inşallah..  :amin:

canıımmmmm çok az kaldıı evettt bekliyorum gelen giden yokkk beklemekte çok zormuş hayırlısı.iyimisiniz bebişinle durumlar nasıl çok girmiyosun yakalamışken soru bombardımanına tutayım seni :D

°•.ℓανιηуα.•°

;D ;D ;D evet canım iyiyiz çok şükür. bak sana tavsiyem bebeğini kucağına alır almaz hemen emzir. hiç yılmadan bıkmadan emzir. o ilk süt çok önemli. bi de emzirirsen sarılık da olmuyo. bizimkisi olmadı mesela. bu gün 1. ayımız doldu. hepatit b aşımızı da yaptırdık sabahtan. büyümüş kuzum. 5 kilo olmuş,boyu da 56 cm olmuş.  :nazar: :nazar: :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.