2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 10:34:06
slm kzıalr gizem şimdi msj attı açılması varmış 3cm sancısıda çok çıkmış ameliyathanenin durumuna göre bugün boşsa yoksa en geç yarın bebeği alacakalr dua edelim kızımız küveze girmesin annesinin yanına gelsin

aaa bu sabah yazmisti demek hayirlisi böyle imis ALlahim yardimcisi olsun insallah kizini saglikli bir sekilde kucagina alir  :amin:

muhribe

üf çok tuvaletim geliyor ya. üşeniyorum artık wc'ye gitmeye  :sad1:

Aytii

evet is yerinde öyle oluyo

bende isteyken sinir oluyodum devamli tuvalete gitmekten

ama evde çok rahat  :hello2:

muhribe

Aytii

hiç gerek kalmiyo :D hemen gidiyosun yapiyosun hoopp bitiyo  :basardim:

HASRET!M S@N@

aytim seninde tahmin ettiğin gibi arkadas sezeryan olmus dün herkes normal sanıyormus kendisiylede görüşemedim simdi aradım da sezeryan oldu dedi genel anestezi vermişler
evine gecmiş darısı sizlerin basına inşallah

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 11:36:08
aytim seninde tahmin ettiğin gibi arkadas sezeryan olmus dün herkes normal sanıyormus kendisiylede görüşemedim simdi aradım da sezeryan oldu dedi genel anestezi vermişler
evine gecmiş darısı sizlerin basına inşallah

sen normal oldu diyince sasirdim zaten

açilmasi olmayan birinde suni sanci fayda etmiyo çünkü  :dontknow:

çok sükür kurtulmus darisi bizim basimiza insallah  :amin:

muhribe

bugün halıları yıkamaya vericem. hafta sonu da detaylı temizlik yapılacak. sonra oğluşum odasını ve eşyalarını düzenliycem. :hello2:

HASRET!M S@N@

hafizede daha caRSAÖBA GÜNÜ İZİNE AYRILMISTI EVLERİ TEMİZLEYECEKLERDİ KISMET OLMADI MELİS PRENSES SÜPRİZ YAPTI ERKENDEN GELDİ

Aytii

benim evim parliyo suanda  :ehi: kayinvalidem sagolsun 4 günde heryeri didikledi temizledi  :opucuk: Allah nazarlardan korusun onu masallah ona gece yarisina kadar temizlik yapti durdu kadincik

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 11:39:31
hafizede daha caRSAÖBA GÜNÜ İZİNE AYRILMISTI EVLERİ TEMİZLEYECEKLERDİ KISMET OLMADI MELİS PRENSES SÜPRİZ YAPTI ERKENDEN GELDİ

çalisan kadinlarin çogu erken dogum yapabiliyolar çok fazla hareket etmekten ve yorulmaktan

ben oyüzden erkenden izne çiktim doktorum erken dogum riskin var diyince

iyikide çikmisim pisman degilim

muhribe

ayten maşallah kayınvalidene sağlıklı demek ki  :nazar: benim annem de temizlik yapmayı çok sever ama sağlığı müsait değil. ne zaman temizlik yapsa hasta oluyor. o yüzden temizliği yapmaya ben geleyim diyor ama ben istemiyorum. o sonra torun keyfini sürmeye gelsin  :muzz:

Aytii

benim kayinvalidem 6 yasindan beri yemek ve temizlikle ugrasiyo :) annesinin ilk kiz çocugu ondan sonra hep erkek olmus kadin tarlada çalistigi için ev islerine yetisemiyodu annemde seviyomus ev isleriyle ugrasmayi daha o yastan beri baslamis çok hamarat beceriklidir masallah  :nazar:

muhribe

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 10:41:58
gizemi aradım az önce sesi baya yorgun geliyordu 1.5 saate kadar oda boşalacakmış dr yatış vermiş annesi eve eşyaları almaya gitmiş eşi yola çıkmış sancıları 60ın üzerindeymiş 3cmde açılması varmış inşallah bebişi kucagına gelecek darısı bizlere

ayyyyy naptılar acaba .. sağlıkla gelsin inşallah meleği küveze girmeden yıkanıp annesinin yanına gelsin ..
:amin: :amin: :nazar: