2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

slm kzıalr gizem şimdi msj attı açılması varmış 3cm sancısıda çok çıkmış ameliyathanenin durumuna göre bugün boşsa yoksa en geç yarın bebeği alacakalr dua edelim kızımız küveze girmesin annesinin yanına gelsin

flowers

aLLah yar Ve yardımCısı oLsun raßßim Şu cuma Günü yüzü suyu hürmetine yaNında oLsun İnşaLLah..
ßeßeği ve kendisi İyi oLur.. :amin: :amin:

muhribe

Allah gizemin yardımcısı olsun  :amin: küveze girmeden annesinin kucağına gitsin bebişi  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 10:34:06
slm kzıalr gizem şimdi msj attı açılması varmış 3cm sancısıda çok çıkmış ameliyathanenin durumuna göre bugün boşsa yoksa en geç yarın bebeği alacakalr dua edelim kızımız küveze girmesin annesinin yanına gelsin
allah hayırlı doğumlar versin sezeryanmı olacaktı kaç haftalıktı

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Temmuz , 2011, 09:56:25
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 09:52:13
tesekkür ederim asyacım evet bugünlerde cok girmiyorum işlerim ve hayatım cok yogun geciyor sen nasılsın masallah kocaman olmus bebeğin
saol canım çok şükür bizde iyiyis :opucuk: büyüdük artık teysesi.allahın izniyle sende geleceksin ardımızdan  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bende dükkandayım galiba snde öyle :cildir: :cildir:
aynen öyle canım benim

izemsevi

gizemi aradım az önce sesi baya yorgun geliyordu 1.5 saate kadar oda boşalacakmış dr yatış vermiş annesi eve eşyaları almaya gitmiş eşi yola çıkmış sancıları 60ın üzerindeymiş 3cmde açılması varmış inşallah bebişi kucagına gelecek darısı bizlere

izemsevi

37+2 haftalıktı asyacım evet sezeryan olcak inşallah dr tedbir amaçlı küvezde ayarlamış

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Allah bir avazda kurtarsın inşallah sağ salim bebeğine kavuşsun  :amin:
34.haftadan sonra küvöz tehlikesi kalkıyor o yüzden korkmaya gerek yok çok sağlıklı bir bebek geliyor :nazar: :amin:
Eğer her hangi bir enfeksiyon yoksa annede bebeği de küvöze almazlar çünkü 38.haftası bitmek üzeree..

HASRET!M S@N@

allah sağ salim kucagına almasını nasip etsin bekliyordum gizemden yakın zamanda zaten

muhribe

bana doktorum 35. hafta bittikten sonra küveze gerek kalmıyor dedi. bence küveze girmesine gerek kalmayacak inş gizemin bebeğinin  :amin:

izemsevi

amin kızlar gözdem sevgili dünürüm hani benim kızla senin oğlanı evlendirecektin kıskandın önce kendin evleniyorsun demi bak kızım kayınvalidene şimdiden senin önüne geçti  :k06: :k06: hayırlı olsun canım allah bir yastıkta kocatsın

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Temmuz , 2011, 10:50:02
amin kızlar gözdem sevgili dünürüm hani benim kızla senin oğlanı evlendirecektin kıskandın önce kendin evleniyorsun demi bak kızım kayınvalidene şimdiden senin önüne geçti  :k06: :k06: hayırlı olsun canım allah bir yastıkta kocatsın

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Napıyım dünürcüm ya kızının kayınvalidesi manyak  :ehi: Amin güzelim allahım daim etsin bir atlatsak da gitsek artık gün sayıyoruz resmen bay geldi artık herşeyden yaptığım işten oturduğum evden pöfff :igrenc:
Zaman geçmiyor sanki ilk etapta bir Salı günü olsun başka bir şey istemiyorum :amin: :love9:

izemsevi

SALI GÜNÜ NE VAR NİKAH FELANMI BEN DETAYLARI BİLMİYORUM dünürüm

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Temmuz , 2011, 10:48:45
bana doktorum 35. hafta bittikten sonra küveze gerek kalmıyor dedi. bence küveze girmesine gerek kalmayacak inş gizemin bebeğinin  :amin:

inşallah muhriş hayırlısıyla bizde 3-4günü bir atlatsak dün eşim bile diyor kızım erken bile geleceksen 4gün felan daha bekle kelebeğim diyor :k06:

muhribe

inş seval çoğu bitti azı kaldı hayırlısıyla. yine de zamanlarını beklesinler  :love7: