2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

olmus canım aksam altı gibi kurtulmus kendisi normal dogumu cok istiyordu ve oldu bugün inş görmeye gideceğim aksam ugrayamadım evine gecer herhalde bugün

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 09:27:02
olmus canım aksam altı gibi kurtulmus kendisi normal dogumu cok istiyordu ve oldu bugün inş görmeye gideceğim aksam ugrayamadım evine gecer herhalde bugün

bende çok istiyorum ama çatim açilmazsa gittigimde kesinlikle normal yaptirmaz bana doktorum

neyse hayirlisi artik ona çok selam söylersin benden Allah anali babali  büyütsün  :nazar:

Muhribecigim sanada günaydin canim  :opucuk:

asya81

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 09:27:02
canım selamlar  :opucuk: nasılsın senle hiç karşılaşamadık uzun zamandır bu arada evlilik yıldönümünüz yeni geçmiş tebrik ederim :nazar:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim asyacım evet bugünlerde cok girmiyorum işlerim ve hayatım cok yogun geciyor sen nasılsın masallah kocaman olmus bebeğin

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 09:52:13
tesekkür ederim asyacım evet bugünlerde cok girmiyorum işlerim ve hayatım cok yogun geciyor sen nasılsın masallah kocaman olmus bebeğin
saol canım çok şükür bizde iyiyis :opucuk: büyüdük artık teysesi.allahın izniyle sende geleceksin ardımızdan  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bende dükkandayım galiba snde öyle :cildir: :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

GÜNAYDIN HAMİŞLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR  :love9: :love9: :love9:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

asya81

hoşgeldin gözde nasılsın allah mutluluğunu daim etsin kız iki adımlık yerde kısmet olupta bi görüşemedik ha :cildir: :cildir: :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayy sorma hayatım ya hele bu ara var ya evde duramıyorum görmen lazım :sad1:
İşe halen devam ediyorum vize alana kadar evlenmenin ertesinde alacağım inşallah :amin:
24 saat yetmiyor resmen :k06:
Sen nasılsın tatlım bebeğin nasıl ?

asya81

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Temmuz , 2011, 10:00:44
Ayy sorma hayatım ya hele bu ara var ya evde duramıyorum görmen lazım :sad1:
İşe halen devam ediyorum vize alana kadar evlenmenin ertesinde alacağım inşallah :amin:
24 saat yetmiyor resmen :k06:
Sen nasılsın tatlım bebeğin nasıl ?

kısmet canım benim sen mutlu olda :nazar: :amin: bunlar güzel heyecanlar :love9: :love9: :love9: kısmet olunca bu işler damdan düşer gibi paldır küldür olmalı :love8: :love8: bende eşimle 1 ay içinde evlendimdi :nazar: :nazar: :love8:

asya81

bu arada her mutfağa girişimde gözüm bankada seni görürüm belki die :k06: :k06: bankaya geliom dedin ya

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynen bizimde öyle oluyor hemen hemen ilk ayımızı doldurduk nişanlıyız 2.ayımız olmadan evli olmuş olacağız  :amin: :love9:
Bencede senelerce bekleyip vakit kaybetmekten başka bir şey geçmiyor insanın eline..Emreninde kararlılığında etkisi çok yüksek tabii :k06:

Ay kıyamam sana ben  :love9: :love9: :love9: :love9:

asya81

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Temmuz , 2011, 10:07:15
Aynen bizimde öyle oluyor hemen hemen ilk ayımızı doldurduk nişanlıyız 2.ayımız olmadan evli olmuş olacağız  :amin: :love9:
Bencede senelerce bekleyip vakit kaybetmekten başka bir şey geçmiyor insanın eline..Emreninde kararlılığında etkisi çok yüksek tabii :k06:

Ay kıyamam sana ben  :love9: :love9: :love9: :love9:

yani uzatmanın alemi yok herşey olurundaysa dediğin gibi erkek baskın olcak bunda o ısrar etcek :laughing7: :laughing7: kısmet evlenmeden belki yakalarım seni bankada bağıran biri olursa camda o benimdir :toothy10: :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yavrum her ayın 24nde anneannemin maaşı için geliyorum öğleden sonra 2-3 civarında..Son kez bu ay da ben alacağım sonrası annemlere kalıyor :k06:
Ay dünkü halini görmen gerekiyordu ben posta koymuştum o da herşeyi ayarlamış evden haberim bile yoktu adam tapuya gidiyor :k06: Kuaför bile ayarlamış :laughing7:

asya81

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 08 Temmuz , 2011, 10:20:09
Yavrum her ayın 24nde anneannemin maaşı için geliyorum öğleden sonra 2-3 civarında..Son kez bu ay da ben alacağım sonrası annemlere kalıyor :k06:
Ay dünkü halini görmen gerekiyordu ben posta koymuştum o da herşeyi ayarlamış evden haberim bile yoktu adam tapuya gidiyor :k06: Kuaför bile ayarlamış :laughing7:

24ünde camda olcam :toothy10: :toothy10: maşallah canım ya organize adam işte :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah gönlün ve senin gibi güzelini iyisini verdi işte :nazar: :nazar: