2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

aynen öyle mesela pizza :k06: mesela sucuk :k06: sen kaçta çıkıyorsun muhriş ben çıkıyorum birazdan grş :hello:

muhribe

ben de eşimi bekliyorum canım, 6'ya doğru geliyor beni almaya. görüşürüz tatlım  :hello:

Aytii

Aytii

muhribe

afiyet olsun canım, oğuza yarasın  :nazar:

ben çıkıyorum iyi akşamlar. yarın görüşürüz  :opucuk:

Aytii

sagol canim

iyi aksamlar yarin görüsürüz  :opucuk: :wave:

HAYAT29

Kızlar selam ne durumdasınız ben oğlumdan vakit bulup uzun zamandır giremedim dogum yapan kimler var

izemsevi

HASRET!M S@N@

kızlar arkadasım dün saat altıda cok sükür kurtludu normal dogum yaptı allah hepinizede bir avazda kurtarsın inş

Shadowqueen

08 Temmuz , 2011, 08:55:59 #15340 Son düzenlenme: 08 Temmuz , 2011, 08:58:49 Shadowqueen
Günaydın kızlar nasılsınız? Doktora gitmeden önce bir bakayım dedim, ben çok fenayım artık dayanacak gücüm kalmadı  :sad1: :sad1: Belimin sakat olduğunu biliyorsunuz bu gece sabaha karşı sol tarafım kitlenmiş wc ye gitmek istedim ne dönebildim ne kalkabildim yataktan inanın felç olduğumu zannettim. Anneannem ve annemde derin uykudaymış o kadar seslenmeme rağmen duymadı ağlaya ağlaya 15 dak uğraştım kalkmak için sürünerek kalktım ama şimdi ne üzerine oturabiliyorum nede doğru düzgün yürüyebiliyorum doktor ile bugün konuşacağım ama inat etti 38+ önce almayacak bebeği inş. herşey iyi olur lütfen dualarınız benimle olsun yoksa bu işin sonu beni felç edecek  :sad1: :sad1: :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 08:48:11
kızlar arkadasım dün saat altıda cok sükür kurtludu normal dogum yaptı allah hepinizede bir avazda kurtarsın inş

Canım çok sevindim ne güzel şimdi bebeği ile vakit geçiriyor  :nazar: :nazar:, Rabbim bize de nasip etsin bir avazda sağlıkla kurtulmayı  :amin: :amin: :amin:

Aytii

Gizemcigim canim çok geçmis olsun hayirlisi olsun doktorunda hakli aslinda enazindan 38 haftayi bir doldursaydin  :-\ biliyorum zor ama insallah agrin sizin dinerde Rabbim sana dayanma gücü versin  :amin: bende sancilandim biraz bu gece yani insan yasayinca çok iyi biliyo  :(

Aytii

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Temmuz , 2011, 08:48:11

aa çok sevindim ya  :love9: açilmasi olmusmu yani? ben hiç umutlu degildim suni sanciyla olabileceginden

muhribe