2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

burcu melek o. avatarındaki resmi sık sık kullanıyordu önceden

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 15:39:14
kızlar, herkes daralmış belli. ama bunlar çok normal şeyler, artık hayatımız çok farklı olacak, şimdiki zamanlarımızı istesek de bulamayacağız. bebek olan evde misafir çok olur. misafir yakın da olsa uzak da olsa insana yük olabiliyor alışana kadar. sabretmeyin demiyorum ama eğer her şeye sabretmeye çalışırsanız kendinize eziyet edersiniz. hoşunuza gitmeyen bir durumu, davranışı iyi dille karşınızdakini iletin. kimsenin alınganlık yapmaya hakkı yok. asıl zor durumda olan ve idare edilmesi gereken biziz.

muhrişim çok haklısın ama inan hep alttan alıyorum herkesi hemde nekadar daralsamda ne bagırıyorum,nede terslıyorum gören sankı ben lohusa değilimde evde baska bırısı o durumda sanır ama bazen tukenıyorum ve hıckırıklara boğuluyorum işte ozaman rahatlıyorum bıraz sonra yuzumu yıkayıp tekrar devam koşturmaya
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Melekçigim huylu huyundan geçmez ;)

en iyi karari alacak olan sensin tabiki

insallah hakkinizda hayirlisi olsun

ama cidden çekilecek gibi degil bu senin kocan ve anasi  ???

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 15:39:14
kızlar, herkes daralmış belli. ama bunlar çok normal şeyler, artık hayatımız çok farklı olacak, şimdiki zamanlarımızı istesek de bulamayacağız. bebek olan evde misafir çok olur. misafir yakın da olsa uzak da olsa insana yük olabiliyor alışana kadar. sabretmeyin demiyorum ama eğer her şeye sabretmeye çalışırsanız kendinize eziyet edersiniz. hoşunuza gitmeyen bir durumu, davranışı iyi dille karşınızdakini iletin. kimsenin alınganlık yapmaya hakkı yok. asıl zor durumda olan ve idare edilmesi gereken biziz.

işte doğru diyorsunda muhribe insan annesine babasına nasıl diycek en yakınların tabi normalde onların bizi idare etmesi lazım ama işte olmayınca olmuyor bazen bende ne anneme nede kayınvalideme sanmıyorumki bişey diyebiliyim çocuk konusunda hele kendi annem çok alıngandır kırılgandır kayınvalideme bişey desem belki eşimle kötü olcaz bende pisicik gibi alttan almaya çalışlır sanırım biraz kendimi yıpratırım

burcum hoşgeldin tatlım :opucuk: bendeki dert değilmiş be güzelim Rabbim sabır versin  sana canım benım,şu terbiye düzeyi yüksek olan kayınvalidenede akıl-fikir-merhamet versin in :amin:şallahh
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Temmuz , 2011, 15:45:33
burcum hoşgeldin tatlım :opucuk: bendeki dert değilmiş be güzelim Rabbim sabır versin  sana canım benım,şu terbiye düzeyi yüksek olan kayınvalidenede akıl-fikir-merhamet versin in :amin:şallahh
amin canım ama vereceyini düşünmüyorum hiç lohusalıgım filan yok benim sinirlenmeye filanda hakkım yok aglaya aglaya bi hal oldum artık ya üffffffff
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 15:44:22
Melekçigim huylu huyundan geçmez ;)

en iyi karari alacak olan sensin tabiki

insallah hakkinizda hayirlisi olsun

ama cidden çekilecek gibi degil bu senin kocan ve anasi  ???

farkındayım ayten vazgecmez bu kadın böyle ama bende bi ömür cekemem görüşmesek dünya yıkılmazya yok kocam o ne yaparsa yapsın bişey denmeyecek saygı duyulacak görüşülecek

annem gidecek bir hafta sonra falan eşimin ailesi gelecek kayınvalıde,anane  falan onlar 2 gun falan kalır gıderler gerci ama bakalım onlar ne yapacaklar :dontknow:eşimde öyle söyluyor idare ediyor oda suan annemı Allah razı olsun sabır gösterıyor onun aılesı gelınce umarım bu benzerı seyler olmaz bakalım durum ne gösterecek inanın başıma ağrılar giiryor bu arada 61le girmiştim doğuma 53 üm şuan emzirmektende helak oluyorum elifi,süreklı ıstıyor doktorda emzıreceksın dedi kanasada göğüslerim elımı ısırsamda acıdan o emerken yılmıyorum yeterkı o emsın varsın yansın canım  :honk:

izemsevi

burcu bilmiyorumki senin için ne yapsak yani gerçi ne yapsakda değişen birşey yok bilemiyorum eşin niye bu kadar anneci eminim oda istemiyordur bukadar anneci olmayı ama canım senin kayınvaliden rahat vermiyorki oğluna eşinden ses çıkartamıyor yanlış yapmaya yapıyor ama oda senle annesi arasında kalmış şöyle masaya vurup anne yeter diyebilecek bir yapıda değil annadığım kadarıyla eşin ve olamayacak gibide duruyor ayrılmak yerine bir süre ayrı yaşamayı düşünseniz çünkü kızın çok küçük burcum babasız çocuk büyütmek zor canım eşinde kızından ayrılmak istemeyecektir bence

Aytii

Melek sen kocana söyle o bence annesini alsin eminim çok iyi uyarlar birbirlerine mutlu mesut geçinir giderler

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 15:55:39
Melek sen kocana söyle o bence annesini alsin eminim çok iyi uyarlar birbirlerine mutlu mesut geçinir giderler
;D söyledim ayten kızgın anımda. sevalcim oda kızından ayrılmak istemiyor hiç zaten gecende diyoki ben anneme bişi desm dünya laf sayar benim kahrımı sen cek ya bişi demesende güzelce uyar yok üzülür aman ne bileyim eve gelme git bi süre annende kal bi kafamız dagılsın dedim ben bigün bile sizden ayrı kalaman diyor ne öyle oluyor nede böyle offfffff

Aytii

vallah isin zor Melek ne diyeyim Allah cümlemizin yardimcisi olsun sinanmaya geldik nede olsa dünyaya

izemsevi

canım bence hiç yuvanı dağıtmak eşin cidden seviyor sizleri ama adam korkuyor anneden çok belli oda huzursuzluk olmasın diye bu sana yaptıklarını annesi değilde başkası yapsaydı bak neler yapardı ama anneye ya ötesi yok kadının oğlunu nasıl zor durumda bıraktığını anlaması lazım ama anlamıyor adamda senden medet umuyor burcum işin zor ama canım ne yapcan eşin için o kadına katlancan çünkü emin ol ayrılsan en çok o sevinir niye onu sevindiresinki

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 16:03:33
vallah isin zor Melek ne diyeyim Allah cümlemizin yardimcisi olsun sinanmaya geldik nede olsa dünyaya
yüzsüz sevalcim kadınla küsüm yinede burda kalmaya geliyor yok böyle vaka valla

Aytii

evet kesin sevinir o salak

bence sen onun agzinin payini ver Melek

susma hiç. inatçi ol biraz. tamam diyeceksin ki o benim büyügüm ama ben sahsen karsimdakinin büyük gibi davranmasini isterim ne olursa olsun. o agzini bozdugu zaman sende kaslarini çat ve güzel bir dille uyar zamanla eminim oda alisacak