2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Temmuz , 2011, 15:26:02
selam kızlar ben de sabah küçük çaplı bir sinir krizi geçirdim kapıları filan yumruklattılar sonunda.aynı sorunlar bende de var pisicik babam gelince zıvanadan çıktım en sonunda sonradan üzüldüm ama delirtti babam beni bende anneme patladım.evime gelip sürekli kocama pis herif pasaklı herif onu şuraya koymuş şunu şuraya koymuş diyodu.sigara içiyo  eşim b...k içsin bilmem ne kaç zamandır susuyorum annem burda kalıyo diye o da gelip kalıyo arada çok kötü bi gün oldu bugün.tabi senin bi de bebek problemin olduğu için derdin 2 kat olmuş seni çok iyi anlıyorum arada kalmak çok kötü bi şey.

ah nurum ah sen sakin ol bir herşeyden önce bir can var içinde onu düşün arada kalmak en kötüsü insan uzak biri olsa tavrını koyar ama işte sözkonusu annebaba olunca çok katı olamıyorsun baban niye öyle diyorki canım daha öncesinde eşinle aralarında tatsızlıkmı yaşandı

Aytii

benim kayinvalidem genelde bana sormadan yapar biseyleri

ama bazi seyleri söyler oda hosuma gider mesela

ama hepsinide soramaz sonuçta ozamanda bunalirim yani ne sorup duruyo diye  :-\

ayni evin içinde olunca uyumluluk sart oluyo

kayinpederimde dengesizdir biraz bazen çok bos konusur benim sinirlenimi ziplatir ama susarim bazende seviyeli bir dille uyaririm oda zaten anlar ve birdaha ugrasmaz benle ama bikaç zaman sonra yeniden baska bisey yapar yada söyler öyle öyle geçiyo  :-\

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kesinlikle canım benim Allah yokluğunu göstermesin,binkere razı olsun anne gıbısı yok tabıkıde öyle
ama kızlar ınan doğumdan öncede yanımızdaydı bılıyorsunuz böyle değildik yağ-baldı hersey çocuk doğdu gercekten şöyle yapalım,böyle yapın,..sonuçta tecrübelı tamam ama eskıden yapılan bazı seyler suan ters hem hijyen açısından biz eşimle çok dikkat edıyoruz belkı garıp gelıyordur size ama ınanaın doğurun bak bir aıle buyuğu olsun yanınızda benı anlayacaksınız sizde gercekten çok bunaldım eşimi idare etmeye calısıyorum bir yandan annemi eşiminde kpss sınavı var zaten çok streslı 1 yıl boyunca hazırlandı ee doğumdan sonra kızımızın herseyıne kosuyor altını bıle o aldı bugün düşünün canım benım bır kenara cekılmıyor yani,onunda psikolojısı ıyı değil sunı sancı cekerken ben yanımdaydı gözlerı doldu resmen,ee ben ıyı değilim zaten gece hala kabuslarla uyanıyorum ınanın anne olmanın sevıncını daha yasayamadım bıle  :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli . ben herzamanki sorunlarla ugrasıyorum ayrılık derecvesine geldik artık zor günler geciriyorum. umarım sizler iyisinizdir hepinizi özlüyorum

Aytii

oy canim ya geçecek hepsi Elifim 40 ini bi atlatsin insallah ozaman hem düzene girer hemde annen alisir bazi seylere  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 07 Temmuz , 2011, 15:31:54
selam kızlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli . ben herzamanki sorunlarla ugrasıyorum ayrılık derecvesine geldik artık zor günler geciriyorum. umarım sizler iyisinizdir hepinizi özlüyorum

hosgeldin

ne olduki yine? en son esin senden yana olmustu yoksa yinemi annesi  :-\

dünürüm bugün babam gelecek annemlede pazar gunu dönecekler çünkü izmirde bakıma muhtac bır ananem var ve annem ona bakıyor oyuzden ancak bukadar kalabılıyor sonra eşimle ben varız eşimde izinde zaten hersey daha iyi olacak ınşallah bu sekılde ınanın çok zor her kafadan bır ses çıkıyor ,çıldıracağımmmm
melekçim hoşgeldın cnm epeydır yoksun cnm merak ettık senı hiç haber vermedınde :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

uffff bugün ne olmuşuz böyle herkes sıkıntıda yaa :(
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Temmuz , 2011, 15:30:52
kesinlikle canım benim Allah yokluğunu göstermesin,binkere razı olsun anne gıbısı yok tabıkıde öyle
ama kızlar ınan doğumdan öncede yanımızdaydı bılıyorsunuz böyle değildik yağ-baldı hersey çocuk doğdu gercekten şöyle yapalım,böyle yapın,..sonuçta tecrübelı tamam ama eskıden yapılan bazı seyler suan ters hem hijyen açısından biz eşimle çok dikkat edıyoruz belkı garıp gelıyordur size ama ınanaın doğurun bak bir aıle buyuğu olsun yanınızda benı anlayacaksınız sizde gercekten çok bunaldım eşimi idare etmeye calısıyorum bir yandan annemi eşiminde kpss sınavı var zaten çok streslı 1 yıl boyunca hazırlandı ee doğumdan sonra kızımızın herseyıne kosuyor altını bıle o aldı bugün düşünün canım benım bır kenara cekılmıyor yani,onunda psikolojısı ıyı değil sunı sancı cekerken ben yanımdaydı gözlerı doldu resmen,ee ben ıyı değilim zaten gece hala kabuslarla uyanıyorum ınanın anne olmanın sevıncını daha yasayamadım bıle  :y25:

pisicik anlıyoruz seni canım bizde allah nasip ederse20güne anı şeyleri yaşıycaz işte kuşak çatışması yaşıyoruz onlara göre biz cahiliz ama bize görede onalrın yaptıkları çok eski yöntemler olmuyor işte allah biranönce kurtarsın bu dar durumdan seni ve yakında doğum yapacak bizleri

burcu canım sadece melek yazmışsın değiştirmişsin gene ne oldu bak dün dedim ben kızlara burcu gelmiyor acaba milli afet kayınvalidesi genemi birşey yaptı diye içime doğmuş gene ne istiyor uyuz kadın

muhribe

kızlar, herkes daralmış belli. ama bunlar çok normal şeyler, artık hayatımız çok farklı olacak, şimdiki zamanlarımızı istesek de bulamayacağız. bebek olan evde misafir çok olur. misafir yakın da olsa uzak da olsa insana yük olabiliyor alışana kadar. sabretmeyin demiyorum ama eğer her şeye sabretmeye çalışırsanız kendinize eziyet edersiniz. hoşunuza gitmeyen bir durumu, davranışı iyi dille karşınızdakini iletin. kimsenin alınganlık yapmaya hakkı yok. asıl zor durumda olan ve idare edilmesi gereken biziz.

canım ya o burcu değil ki,hani melek çağlar vardı ya şafak lıstesınde en üstteydi hatta şafagı bıttı sonra haber alamadık o arkadas değilmi? çağlar ı kaldırmış nickinden ???

Aytii

hayir Burcu Melek o

geçen diyodu nikimi degistircem diye

izemsevi

hangisi şimdi lütfen biri tam açıklasınnnn

burcu MELEK

aytenim aynen anasıyla konusmadımız halde ayıptır söylemesi eşim 6aydır ilk defa avde kaldı bi mangal yapalım benimde kafam dagılır dedim bugününü bize ayır kjadın 10 kere aradı ben size gelicem tam yemeye oturucaz esim bi dısarı cıktı geldiki bunuda getirmiş elinde valizle bizde kalacak hoşgeldin bile demedim bende ya bi pazarımız var bi bana sor yeni kavga ettik burak zaman gecsin diyergün o i,şe gidecek ben kalıcam onla. annemle konuşmadın diye dünya bi laf saydı bende patladım artık 6 aydır ilk defa evdesin cokmu geldi bugünü bize ayırmak diye.bide salak kadın almış kızımı kucagına kızım eve bi büyüyn gelmiş sen yatıyosun beni götüne takmıyosun saygılı ol ne terbiyesizsin bana laf vuruyor iyce sinir oldum kızımı niye kullanıyosun tövbe tövbe ayrılalım dedim yeter sabah anasını götürdü ama hala konuşmuyoruz bitiricem herhalde yok benim kocam bigün düzelse ikinci gün bozulur