2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 12:37:05
daha gitmedim seval biraz işlerim var onlara bakıyorum.

siz yediniz mi yemeğinizi?

yedik geldik ama bugün menümüz pek zayıftı ayten toplu para daha iyi değilmi daha işini görür

izemsevi

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Temmuz , 2011, 12:41:35
kızlr sabah 6dan beri dewam eden karın ağrım var adet sancısıyla aynı bebiştenmi oluo baska bişeydenmı anlayamıorum... :dontknow: busabah yine akıntım koyuydu yani cokaz kanlıydı acaba bişimii varr? :honk:

gonca kızın nasıl hareketlimi birde bu ara kendini yoracak ne yaptın onun çok etkisi oluyor 3.olarak idrar nfeksiyonun olabilir hemen idrar tahlili ver bence ve drunu ara mutlaka

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 12:41:40
Alıntı yapılan: muhribe - 07 Temmuz , 2011, 12:37:05
daha gitmedim seval biraz işlerim var onlara bakıyorum.

siz yediniz mi yemeğinizi?

yedik geldik ama bugün menümüz pek zayıftı ayten toplu para daha iyi değilmi daha işini görür

cnm toplu parasinda degilim

ise baslaman gerekiyomus ya almak için parani

ben sandimki 8 haftalik parayi dogumdan önce diger kalanida dogumdan sonra verip ise baslamadan tekrar doktora yine rapor yazdiririmda oglumla evde kalirim diye ama o nasil olacak simdi  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Temmuz , 2011, 12:41:35
kızlr sabah 6dan beri dewam eden karın ağrım var adet sancısıyla aynı bebiştenmi oluo baska bişeydenmı anlayamıorum... :dontknow: busabah yine akıntım koyuydu yani cokaz kanlıydı acaba bişimii varr? :honk:

geçendede kan gelmismiydi?

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ewet gelmişti sancım senınkı gıbı cıkmıstı işte ama böle agrım olmamıştı ağrım var ya geçmeyen bi ağrı hemde....idrar temiz çıkıo canım  :dontknow:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Temmuz , 2011, 12:46:36
ewet gelmişti sancım senınkı gıbı cıkmıstı işte ama böle agrım olmamıştı ağrım var ya geçmeyen bi ağrı hemde....idrar temiz çıkıo canım  :dontknow:

doktoruna bi git dicem ama o gerizekalinin bisey anladigi da yok

kan gelmesi çok ilginç

benim bildigim nisan geldigi zaman kanli olur

senin ikinciye oluyo ama suyunda gelmiyo eee nedir bu ozaman? kendinimi yordun ne yaptin? agri dedigin sey nasil bir agri tarif etsene

izemsevi

gelir 1hafta başlar sonra heyet raporu alırsın canım ne olcakki sgk nediyor gonca drunu aradınmı bir git bakalım ne diyecek işte benimde lekelenmem olmuştu allaha şükür dinlendim geçti

Aytii

heyet raporu ne oluyo tam olarak kizlar? ise basladiktan sonra alinabiliyomu? yani is yerim sorun çikarmaz mi  :icon_scratch:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 12:48:46
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Temmuz , 2011, 12:46:36

doktoruna bi git dicem ama o gerizekalinin bisey anladigi da yok

kan gelmesi çok ilginç

benim bildigim nisan geldigi zaman kanli olur

senin ikinciye oluyo ama suyunda gelmiyo eee nedir bu ozaman? kendinimi yordun ne yaptin? agri dedigin sey nasil bir agri tarif etsene

gecen seferde gıttımya norml olabilir dedi fazlA OLmadıgı sürece ağrın yoksa bişey olmaz demişti şimdi ağrımda var yaa ağrı adet olursunda ilk basta bi ağrı başlar ya öle fazla değil o ağrıdan  sora öldürücü darbe gelir :ehi: ne guzel anlattım yaa...kndımıde yormadım dün çok uzun oturuyorum bide uzun suren bi yemekle ugrastım ondanmı olduki hala agrım var amaa :dontknow:

Aytii

yalanci dogum sancilarin baslamis

sende benim gibisin erkenden basladi

ama kan niye geliyo onu anlamadim  ??? :icon_scratch:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 12:49:55
heyet raporu ne oluyo tam olarak kizlar? ise basladiktan sonra alinabiliyomu? yani is yerim sorun çikarmaz mi  :icon_scratch:

canım heyet raporu 45günlük bir rapor ve en az 3dr imzalıyor ve tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alıyorsun raporu kimse bozamaz bizim müdür keyfi alınan raporlara kıl oluyor ben oyüzden 45 değilde15gün alcam ama senin belki çalıştığın yer birşey demez

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 12:55:16
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 12:49:55

canım heyet raporu 45günlük bir rapor ve en az 3dr imzalıyor ve tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alıyorsun raporu kimse bozamaz bizim müdür keyfi alınan raporlara kıl oluyor ben oyüzden 45 değilde15gün alcam ama senin belki çalıştığın yer birşey demez

yani isçilere veriliyomu? yoksa sadece memurlarami

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 12:53:15

kan dedıgım tam kan gıbı deil tuvaletımı yptım peceteye sildim kahverengi  geldi herzamnki gibi deil yanii....off ne biliiim yaaa gaz sancısımı acabaa??

izemsevi

gonca erken doğum sancıları olabilir ama bak lekemi kanmı benimki kahverengi lekeydi rengi nasıl kırmızımı

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 07 Temmuz , 2011, 12:56:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Temmuz , 2011, 12:53:15

kan dedıgım tam kan gıbı deil tuvaletımı yptım peceteye sildim kahverengi  geldi herzamnki gibi deil yanii....off ne biliiim yaaa gaz sancısımı acabaa??

gazin varsa ondan olabilir

birde çok kabiz oluyosan

bende geçenlerde kabizdim ve karnima tuvaletle karisik agri girdi aynen anlattigin gibi sanki adet olacakmisim gibi nezamanki tuvaletimi yaptim ozaman sanci kesildi