2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 17:31:01
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:29:21
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 17:25:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:20:52
geldiiiimmmmmm cinsiyetimiz belli olduuuuuuuuuuu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hadi hayırlısı neymiş peki merak ettim

kız geliyor kııııııııııızzzzz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aaaaaa  :-ooo soklar içindeyim suanda  :k06: hayirli olsun tatlim bende erkek erkek diye diye kiz çikti bak sen bu ise  :ehi: saglikla al insallah kucagina kizini  :amin: :nazar:

ben de çok şaşırdım .. eşimde  :ehi: :ehi:
deli karı beni tripe soktu erkek diye  :violent1: eski doktorum ..
teşekkür ederim canım .. amin hepimiz sağlıkla alalım inşallah  :amin: :amin:  :nazar:
ay ayti omurgalarını filan gösterdi çok güzeldi yaaaa .. bağdaş kurmuştu .. bacaklarını açıyo bişe göremiyorum dedi .. kız sanırım dedi.. yani erkek organı göremiom dedi .. önümüzdeki ay şeker yüklemesi yapıcakmış , ayrıntılı ultrason yapıcakmış.. kesin o zman söleriz dedi  :k06:
yüzde 80 kız dedi ..
ay belli olsun yeter .. o mu bu mu demektense artık kızım diyorum en azından ..

kıza da kaç aydır yağız yağız diyip duruom  :toothy10: :toothy10: Allahtan yüksek sesle ve onunla konuşurken demedim .. kendi kendime yağız diye sevindim  :laughing7:

Aytii

bidahaki sefere erkek demesin yine  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 17:38:48

ay bilmiyorum tatlım .. diyebilir .. baya baktı ama biraz daha büyüsün tam net görünsün diyorsan önümüzdeki ay kesin söylerim dedi .. biz sorduk ta söledi cinsiyeti o hep büyüyünce net kesin olunca sölermiş .. insanları psikolojik strese sokmamak için .. ölemi bölemi doğrumu acaba yada kızın diycek sonra aa erkekmiş filan olmasın diye ..
iyi yapıosunuz da dedik biz yinede bakalım neymiş  :k06: :k06:  :love9:
şimdilik kızım ayticim ..  :k06: :k06: tekrar uykusuz geceler yaşamak istemiom meraktan ..
biraz pembiş bişiler aliyim  :k06: öreyim .. bakalım önümüzdeki ay neler olucak .. görmediğine göre kızdır 164 gr mış .
18cm .. iyi yani .. görmesi lazımdı baya büyümüş  :k06:

Aytii

hayirlisi canim sen erkek istiyodun çok ama kizda olsa saglikli olsunlarda yeterki  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:42:52

ay bilmiyorum tatlım .. diyebilir .. baya baktı ama biraz daha büyüsün tam net görünsün diyorsan önümüzdeki ay kesin söylerim dedi .. biz sorduk ta söledi cinsiyeti o hep büyüyünce net kesin olunca sölermiş .. insanları psikolojik strese sokmamak için .. ölemi bölemi doğrumu acaba yada kızın diycek sonra aa erkekmiş filan olmasın diye ..
şimdilik kızım ayticim ..  :k06: :k06: tekrar uykusuz geceler yaşamak istemiom meraktan ..
biraz pembiş bişiler aliyim  :k06: öreyim .. bakalım önümüzdeki ay neler olucak .. görmediğine göre kızdır 164 gr mış .

Canım bende cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde 14 haftalıkken bacaklarını kapamıştı ama doktor teyzemiz fazlalık göremiyorum %80 kız demişti ilerleyen haftalarda 3 farklı doktor kız olduğunu onayladı. Muhtemelen seninde kızdır canım erkekte yanılma payı oluyor  :icon_thumright: Ayırca maşallah fıstığına kocaman olmuş bile annesi  :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 17:45:51
hayirlisi canim sen erkek istiyodun çok ama kizda olsa saglikli olsunlarda yeterki  :opucuk:

evet erkek çocuğu olsun istedim ama kısmet olsun .. tabiki sağlıklı olusn ayy omurgalarını gördüm nası mutlu oldum ..
şimdi artık bekliycez ki büyüsün ..  :hieyt: :hieyt: :hieyt: çok şükür sağlıklı ya ne önemi var .. bi tane daha yaparım .. bakarsın o erkek olur  :ehi: :ehi: :ehi:  :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 17:46:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:42:52

Canım bende cinsiyetini öğrenmeye gittiğimde 14 haftalıkken bacaklarını kapamıştı ama doktor teyzemiz fazlalık göremiyorum %80 kız demişti ilerleyen haftalarda 3 farklı doktor kız olduğunu onayladı. Muhtemelen seninde kızdır canım erkekte yanılma payı oluyor  :icon_thumright: Ayırca maşallah fıstığına kocaman olmuş bile annesi  :nazar: :nazar:

ay evet tatlım geçen sefer yani bir ay önce .. kesenin içinde top gibi oynatıodu kendisini .. zıp zıp bi oyana bi bu yana  :ehi: :ehi: şimdi büyümüş kerata bağdaş kurmuş oturuyordu .. yine döndü filan ama zıplayamıyo tabi  :k06: :nazar: :nazar:

aydinays

Maşallah canım içime doğmuş herhalde. Kız diye içimden geçti cinsiyeti belli oldu deyince sen. Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım benim. Ben cinsiyetini öğrendiğimde bütün herkesi aramıştım oğlum oluyor diye  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 18:37:43
Maşallah canım içime doğmuş herhalde. Kız diye içimden geçti cinsiyeti belli oldu deyince sen. Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım benim. Ben cinsiyetini öğrendiğimde bütün herkesi aramıştım oğlum oluyor diye  :k06: :k06: :k06:

Temiz kalplim benim ..  :nazar: :nazar:  :opucuk:

görünce şaşırdım kız mı diyince sen ..  :k06: :k06:

ayyyyyyyy süsleyip gezdiricem . çok sabırsızım ... sağlıkla büyüsün inşallah yaa.. hepimizinki .. amin hepimiz inşallah sağlıkla kucağımıza alalım canım .. benim de sokaklarda koşup bağırasım var  :ehi: :ehi:

aydinays

O bir kaç gün devam ediyor yani benim devam etmişti. Telefon listemdeki bütün herkesi aradım. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah canım allah mutluluğunu daim etsin hep böyle kıpır kıpır olsun için inşallah.sağlıkla kucağına al fıstığını
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

slm günaydın kızlar kabus gibi bir gece yaşadım

Aytii

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Temmuz , 2011, 08:26:06
günaydınn kızlarr nasılsınız

günaydin tatlim biz iyiyiz sen nasilsin