2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

öğlen tavuk yedim, keşke yemeseydim  :dontknow:

aydinays

Niye ki canım dokundu mu??? Yalnız mıydın diye mi??
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

geldiiiimmmmmm cinsiyetimiz belli olduuuuuuuuuuu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 17:19:16
canım içim almıyor tavuğu ama balık da yiyemiyorum zaten. bi de tavuk yemesem iyice besinsiz kalacak yavrum. zorla yedim ama o da içimi fena yaptı :S

muhribe

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 17:03:22
afiyet olsun size Gizem  :hungry:

Sağol canım yedik geldik ama sanırım biraz fazla abarttık nefes alamıyorum  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:20:52
geldiiiimmmmmm cinsiyetimiz belli olduuuuuuuuuuu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hadi hayırlısı neymiş peki merak ettim

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 17:22:58
Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 17:19:16
canım içim almıyor tavuğu ama balık da yiyemiyorum zaten. bi de tavuk yemesem iyice besinsiz kalacak yavrum. zorla yedim ama o da içimi fena yaptı :S

Ay kıyamıyorum sana canım. Ben hamile kalmadan önce tavuğu çok severdim. Şimdi yiyemiyorum. Zaten tavukda sadece but yiyebilirdim. Balıkta o kadar çok yiyemiyorum. Etle aram daha kötü. Ama zorluyorum bende senin gibi.

aydinays

Eylül sevinçten ne yazacağını şaırdı galiba. Ay benimde o gün ağzım kulaklarımdaydı. :k06: :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 17:21:39
Kızın mı olacak canım?

eveeeeeeeeett  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

erkek diye odakladı diğer dr bizi .. pehhhh.. adi kadın ..neyse .. ama olsun .. ayyyyyyyy kızım olucakmışşşşşş

sağlıklıydı maşşallah .. bağdaş kurmuş oturuyordu içerde uslu kızım benim  :k06: :love9: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 17:25:15

kız geliyor kııııııııııızzzzz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:28:28
Kızın mı olacak canım?

erkek diye odakladı diğer dr bizi .. pehhhh.. adi kadın ..neyse .. ama olsun .. ayyyyyyyy kızım olucakmışşşşşş

sağlıklıydı maşşallah .. bağdaş kurmuş oturuyordu içerde uslu kızım benim  :k06: :love9: :love9:

Ayyyy çok sevindim canım yaaa bu sene kızlar bastırdı zaten damat bulamicaz valla  :ehi: :ehi: Hadi hayırlısı canım sağlıkla büyüsün uslu kızın  :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:29:21
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 17:25:15

kız geliyor kııııııııııızzzzz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aaaaaa  :-ooo soklar içindeyim suanda  :k06: hayirli olsun tatlim bende erkek erkek diye diye kiz çikti bak sen bu ise  :ehi: saglikla al insallah kucagina kizini  :amin: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 17:29:55
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Temmuz , 2011, 17:28:28
Kızın mı olacak canım?

Ayyyy çok sevindim canım yaaa bu sene kızlar bastırdı zaten damat bulamicaz valla  :ehi: :ehi: Hadi hayırlısı canım sağlıkla büyüsün uslu kızın  :nazar: :nazar:

Amin canım hepimizinki inşallah sağlıkla büyüsün doğsun  :amin: :amin: :nazar:

ayyyyyyyy içim içime sığmıyo .. sokaklarda koşup bağırmak istiom  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :occasion14: 

( deli mi ne ?  :ehi: :ehi: )