2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 16:08:55
kızlar birşey söyleyimde az gülün epeydir diycem unutuyorum geçenlerde sağlık ocağına gittim kan felan vermeye sırada bir teyze var bana uzun uzun baktı kızmı erkekmi dedi sonra ben cevap vermeden oğlan heralde dedi yok kız teyze dedim sonra gene bir baktı olay burda koptu kızım senin normalmi tüp bebkmi dedi gene benim cevabımı beklemeden senin tüp bebk heralde dedi yooo normal teyze nerden çıkardın dedim nebiliyim öyle gibi duruyorda dedi kızlar tüp bebkler nasıl duruyorki anne karnında  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: İlahi teyze yaaaa

izemsevi

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızlar çok alem bu teyzeler neye göre tüp bebk dedi anlamadım sanarsınki tecrübeli kadın doğumcu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 16:12:47
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kızlar çok alem bu teyzeler neye göre tüp bebk dedi anlamadım sanarsınki tecrübeli kadın doğumcu

eeee eski kuşak onlar herşey onlarda canım nasıl anlamasın  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

unuttum bu arada tüp bebkten önce yaşımı sormuştu bende 29 dedim epeyde varmış demişti acaba yaştan dolayımı tüp dedi hani onların zaman göre hesaplarsam benim şuan en az bu yaşımda5 çocugumun olması lazımdı seri üretim yaniiiiiiiiiiiiii :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 16:16:52
unuttum bu arada tüp bebkten önce yaşımı sormuştu bende 29 dedim epeyde varmış demişti acaba yaştan dolayımı tüp dedi hani onların zaman göre hesaplarsam benim şuan en az bu yaşımda5 çocugumun olması lazımdı seri üretim yaniiiiiiiiiiiiii :ehi:

Olabilir canım kim bilir ne geçirdide aklında tüp bebek dedi  :dontknow:

izemsevi

burcu epeydir girmiyor kızlar farkettinizmi yoksa milli felaket kayınvalidesimi geldiki kıza gene ot söktürüyor :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 16:24:06
burcu epeydir girmiyor kızlar farkettinizmi yoksa milli felaket kayınvalidesimi geldiki kıza gene ot söktürüyor :dontknow:

evettt girmiyo pekkkk inşallah bebişi de kendisi de iyidirr
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Valla facede de en son Pazartesi günü ileti paylaşmış umarım herşey yolundadır, kızı ile uğraştığı için vakit bulamıyordur belki de  :dontknow:

izemsevi

inşallah nurcum herkes bir yere gitti gene muhriş,gizem,ayten,nagihan  :director: :director: :director: :director: :director:

ses ver türkiye sesssssssssssssssssss :ehi:

Shadowqueen

BURDAYIZ AMA ACIKTIK  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: YEMEĞİN PİŞMESİNİ BEKLİYORUZ

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 16:26:29

geçen gün girdi esine rest çekmis anlatti burda bize

eger aanen gelecekse ben giderim ev bakçam kendime demis kocasina nasilsa isimde var kendi basimin çaresine bakarim demis kocasida aglamis sen ilk defa bana böyle diyosun demis yani razi gelmis kocasi artik annesinin kahrini çekmemesine

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 16:29:54
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 16:26:29

aaa evet en son onları söylemişti  gelmemiştir kaynanası gelmek istiyomuşta cadııı

geçen gün girdi esine rest çekmis anlatti burda bize

eger aanen gelecekse ben giderim ev bakçam kendime demis kocasina nasilsa isimde var kendi basimin çaresine bakarim demis kocasida aglamis sen ilk defa bana böyle diyosun demis yani razi gelmis kocasi artik annesinin kahrini çekmemesine

izemsevi

bende acıktım ya :hungry: :hungry: ayten onu biliyorum ondan sonra birdaha girmedi iyi bari kocası azda olsa anlamış buda bişey

Aytii

geçen gün girdi kizinin resmini gösterdi bize profilden sonra çikti yani çok olmuyo

ee olsun okadar sanki bizim bebisler olunca hergün girebilecekmiyiz