2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

sagol Gizem insallah saglikla gelsin  :amin: :nazar:

izemsevi

iyi hadi gözün aydın maşallah oğuza diyelim zaten heralde 20si gibi hepimiz pei peşe pıtrlatcaz :k06:

izemsevi

kızlar hemşire tanıdık var kadın doğum hemşiresi ultrason kilolarına göre 200-300 gr düşük çıkıyor dedi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 15:32:31
iyi hadi gözün aydın maşallah oğuza diyelim zaten heralde 20si gibi hepimiz pei peşe pıtrlatcaz :k06:

valla ben artik her an bekliyorum açikçaci. suyu iyi esi iyi dedi 15 Temmuzdan sonra gelebilir dedi ama tabi geçebilirde belli olmaz saglikli gelsinlerde nezaman oldugu hiç mühim degil  :nazar: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 15:34:03
kızlar hemşire tanıdık var kadın doğum hemşiresi ultrason kilolarına göre 200-300 gr düşük çıkıyor dedi

Tatlım zaten ultrason ölçümleri kesin değil doktorlarda söylüyor 200-300 gr eksi veya artık olabilir diye  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:35:06
Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 15:34:03

Tatlım zaten ultrason ölçümleri kesin değil doktorlarda söylüyor 200-300 gr eksi veya artık olabilir diye  :icon_thumright:

benim doktorum genelde ne diyosa o çikiyomus birçok kisi söyledi dogum yapan kadinlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayten hoşgeldin biliyodum oğuzun 3,5 kilo gelceğini  :ehi: allah seni yaaaa 15 temmuzdada doğurursan tam olacak  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

kızlar pratik yemek söylermisiniz akşam için

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 15:37:34
ayten hoşgeldin biliyodum oğuzun 3,5 kilo gelceğini  :ehi: allah seni yaaaa 15 temmuzdada doğurursan tam olacak  :ehi:

hosbulduk canim :D valla senle ayni gidiyoruz zaten bilmiyorum artik bakarsin haftaya ikimizde ayni gün hooop hastaneye  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 15:39:32

hosbulduk canim :D valla senle ayni gidiyoruz zaten bilmiyorum artik bakarsin haftaya ikimizde ayni gün hooop hastaneye  :laughing7:

gelişimi iyiymiş maşallah oğuzun benim oğlana da boyu uzamış kemikleri gelişmiş dedi bu kontrolde ama doğmuyo sıpamm demekki oğuzu bekliyo oğuzhan :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

susanna

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:27:48
Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 15:23:23
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:12:59
Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 15:00:41
selam cici anneler yazlanlari okudumda icimi bi heycan kapladi
az kaldi kizlar dogumlariniza rabbim hayirla bi avazda kurtarsin insallah

Selam canım hoşgeldin çok sağol canım Rabbim bugünleri sanada göstersin sağlıkla inş.  :amin: :amin:
aminnn gizemcim insallahh  :amin:
bisey sorucam canim azonce yazdigin dikkatimi cekti ilk dogumum falan demissin ama ben senin bu ilk bebisin olucak saniyorum
yanlismi anladim yanlismi okudum

hosgeldin aytencim

Yok canım kızım ikinci bebeğim ilk bebeğim 21 haftalıkken ileri derecede sakatlığı olduğu için suni sancı ile ölü doğum yaptım  :sad1:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
bilmiyodum canim k.bakma hatirlatmak istemezdim  :'(

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 15:41:23
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 15:39:32

gelişimi iyiymiş maşallah oğuzun benim oğlana da boyu uzamış kemikleri gelişmiş dedi bu kontrolde ama doğmuyo sıpamm demekki oğuzu bekliyo oğuzhan :D

:ehi: :ehi: :ehi:

Oguzlar tektir ayni zamanda dogarlar  :tongue3: ;D

izemsevi

nur canım daha 38+5sin ondan 40haftayı doldurman lazım normal isitiyorsan şimdi zaten normal doğum için erke bence birde erkke gününü bekler diyorlar ondan dedim yani akşam için pratik yemek :hungry: :hungry: :hungry:

Shadowqueen

Önemli değil Sezencim bu olay hayatımın gerçeği sen sormasan bile hep benim aklımda zaten, Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın  :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 15:43:57
nur canım daha 38+5sin ondan 40haftayı doldurman lazım normal isitiyorsan şimdi zaten normal doğum için erke bence birde erkke gününü bekler diyorlar ondan dedim yani akşam için pratik yemek :hungry: :hungry: :hungry:

Epeydir emek yapmadığım için hiçbirşey gelmiyor aklıma canım  :k06: Ama makarna-pilav tavuk-et sote ve salata olabilir  :icon_thumright: