2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 15:00:16
canım eşin kendisi yatsın o ameliyat masasına da asortiklik nasıl oluyormuş görsün :) insan canından bahsediyoruz kolay mı? üstelik sadece kendi canımız da değil evlatlarımız da bizimle birlikte ya rahat edecek ya eziyet çekecek. bence buna en iyi kararı sen verirsin canım. 8-9 aydır gidiyorsun o hastaneye. kendini emanet edebilecek kadar güven oluşturdu mu sende?

EVET ZATEN BİR SÜRE SONRA İNSAN KENDİ CANINI DEĞİL SADECE BEBİŞİNİN CANINI DÜŞÜNÜYO.HAYIRLISI BAKALIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:56:58
ayten nerelerde ya?  :dontknow: bugün kontrolü vardı gitti mi acaba doktora?

Gitmiştir canım doktora sıra falan bekliyorum diyordu uzun sürmüştür gelir herhalde  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 15:00:41
selam cici anneler yazlanlari okudumda icimi bi heycan kapladi
az kaldi kizlar dogumlariniza rabbim hayirla bi avazda kurtarsin insallah

CANIM HEYECAN DA NE KELİME AMANİNNNNNNNNNNNNN ÖLÜYORUM STRESTEN HEYECANDAN KORKUDAN PANİKTEN :D kaldı 8 günn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 14:59:11
ÖYLE İŞTE KIZLAR NEYSE HAKKIMIZDA HAYIRLISI KAPATALIM CAN SIKICI KONULARI ÇATLICAK GİBİ İÇİM DARALIYO..

AYTEN KONTROLE GİTMİŞTİ YA ANCA AKŞAM GELİR O

Gerçekten zor canım yaşadıkların tabiki tek başına karar vermekte zor, eşinde özel hastane ya para tuzağı olarak görüyordur yani devlette ona çok daha iyi ilgilenirmiş gibi geliyordur ama öyle olmuyor işte. Sen bence Allah'ıma dua et ve tek başına ver kararını sonuçta sen çekeceksin ağrısı sızıyı ve sonrasını. Umarım hakkımızda en hayırlısı neyse o olur canım ama stres yapıp oğluşunuda üzme lütfen  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:08:02
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 14:59:11
ÖYLE İŞTE KIZLAR NEYSE HAKKIMIZDA HAYIRLISI KAPATALIM CAN SIKICI KONULARI ÇATLICAK GİBİ İÇİM DARALIYO..

AYTEN KONTROLE GİTMİŞTİ YA ANCA AKŞAM GELİR O

Gerçekten zor canım yaşadıkların tabiki tek başına karar vermekte zor, eşinde özel hastane ya para tuzağı olarak görüyordur yani devlette ona çok daha iyi ilgilenirmiş gibi geliyordur ama öyle olmuyor işte. Sen bence Allah'ıma dua et ve tek başına ver kararını sonuçta sen çekeceksin ağrısı sızıyı ve sonrasını. Umarım hakkımızda en hayırlısı neyse o olur canım ama stres yapıp oğluşunuda üzme lütfen  :amin: :amin: :amin:

sağol gizemcimm inşallah hepimiz için hayırlı şeyler olur.

susanna

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 15:04:55

CANIM HEYECAN DA NE KELİME AMANİNNNNNNNNNNNNN ÖLÜYORUM STRESTEN HEYECANDAN KORKUDAN PANİKTEN :D kaldı 8 günn
datlummmm nurum canim sana dogum hali cokmus arkadasim 8 diyosun ama bukadar stresle bugun yarin yola koyulur senin kuzu doktorundan hemsiresinden memnunsan hastaneyi hic dusunme canim
ayet el kursi oku tatlim bol bol icin rahatlasin

Shadowqueen

Selam canım hoşgeldin çok sağol canım Rabbim bugünleri sanada göstersin sağlıkla inş.  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 15:10:22
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 15:04:55

datlummmm nurum canim sana dogum hali cokmus arkadasim 8 diyosun ama bukadar stresle bugun yarin yola koyulur senin kuzu doktorundan hemsiresinden memnunsan hastaneyi hic dusunme canim
ayet el kursi oku tatlim bol bol icin rahatlasin

çöktü canımmm çok fenaa sıcaklarda etkiledi tabii hem içimin sıkıntısı hem dışımın hepsi üst üste geldi nasıl vakit geçireceğimi bilemiyorum evde bi oraya bi buraya dolanıp duruyorum.oğluşunda doğmaya niyeti yok gibi hala hareketli p.tesi hiç sancı çıkmadı.bol bol dua ediyorummm yogo öğrenseydim bi de ondan yapardım :D

Aytii

Shadowqueen

izemsevi

hoşgeldin ayten oğuz nasılmıuş anlat hadi

susanna

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:12:59

Selam canım hoşgeldin çok sağol canım Rabbim bugünleri sanada göstersin sağlıkla inş.  :amin: :amin:
aminnn gizemcim insallahh  :amin:
bisey sorucam canim azonce yazdigin dikkatimi cekti ilk dogumum falan demissin ama ben senin bu ilk bebisin olucak saniyorum
yanlismi anladim yanlismi okudum

hosgeldin aytencim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 15:23:23
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 15:12:59

aminnn gizemcim insallahh  :amin:
bisey sorucam canim azonce yazdigin dikkatimi cekti ilk dogumum falan demissin ama ben senin bu ilk bebisin olucak saniyorum
yanlismi anladim yanlismi okudum

hosgeldin aytencim

Yok canım kızım ikinci bebeğim ilk bebeğim 21 haftalıkken ileri derecede sakatlığı olduğu için suni sancı ile ölü doğum yaptım  :sad1:

Aytii

hosbulduk canlar  :opucuk:

kontrol iyiydi çok sükür  :amin: :nazar: 3,5 kilo olmus oglum masallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: iri bir bebek olacak dedi doktorumuz ve 15 Temmuzdan sonra bekle dedi yani her an gelebilir  :love9: :nazar: haftaya gidicem yine nst ye sokacak bizi bakalim sancilarim ne alemde diye. çati muaynesini sordum onuda 20 Temmuzu geçerse ozaman yaparim dedi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 15:28:24
hosbulduk canlar  :opucuk:

kontrol iyiydi çok sükür  :amin: :nazar: 3,5 kilo olmus oglum masallah subhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: iri bir bebek olacak dedi doktorumuz ve 15 Temmuzdan sonra bekle dedi yani her an gelebilir  :love9: :nazar: haftaya gidicem yine nst ye sokacak bizi bakalim sancilarim ne alemde diye. çati muaynesini sordum onuda 20 Temmuzu geçerse ozaman yaparim dedi

Maşallah Aytencim desene seninkide tosun olacak  :nazar: :nazar: Hadi hayırlısı inş. tez zamanda sağlıkla gelir Oğuz paşa  :amin: