2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 13:51:34
sağol gizemcim, nasılsın?

bizim karga bu sabah yoktu, mis gibi uyku çektim valla  :laughing7:

Gece fenaydım canım karın ağrısından uyuyamadım sabahta belediyeden bahçe sulama ekibi geldi ama idare ettim  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 13:55:29
selam oğluşumun güzel teyzoşları  :opucuk:

Selam canım hoşgeldiniz  :opucuk: nasılsınız bakalım?

izemsevi

dardayım aney aneyyyyyyyyyyyyyy bundayım aney aneyyyyyyyyyyyyyyy :k06: :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 14:05:56
dardayım aney aneyyyyyyyyyyyyyy bundayım aney aneyyyyyyyyyyyyyyy :k06: :k06: :k06:

Hayırdır  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 13:58:21

iyiyiz çok şükür canım içim daralıyo ellerim titriyo birazz doğum korkusu suni sancı verecekler stresi bebek sağlıklımı olacak düşüncesi son günler neymiş böyleee.sen nasılsın psikolojik olarak senle aynı günümüz sanki sen biraz daha rahatsın bana göre ben bi acayip stres yaptım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Temmuz , 2011, 14:06:54
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 13:58:21

iyiyiz çok şükür canım içim daralıyo ellerim titriyo birazz doğum korkusu suni sancı verecekler stresi bebek sağlıklımı olacak düşüncesi son günler neymiş böyleee.sen nasılsın psikolojik olarak senle aynı günümüz sanki sen biraz daha rahatsın bana göre ben bi acayip stres yaptım

Canım benim seni çok iyi anlıyorum ama benden sana bir tavsiye eğer açıklığın 4-5 cm olmazsa suni sancıyı kabul etme çünkü inan çok uzun sürüyor buda bebeğin kalp ritmini etkiliyor sonra el mahkum sezeryana alıyorlar sen çektiğin sancı ile kalıyorsun  :icon_thumright: Yani bebeğin baş çevreside genişse direk sezeryan olarak konuş o zaman daha rahat olursun bu stresleride yaşamazsın canım  :icon_thumright:

Ben ilk doğumumu çok zor yaptığım için bunda baygın olacağım ya onun rahatı var sanki biraz  :dontknow:

izemsevi

terliyorum sıcak gizemcim daha ne olsun keşke iş yerlerinde duş olsa ne güzel olur nur napıyorsun nasılsın oğluşun  nasıl

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 14:11:08
terliyorum sıcak gizemcim daha ne olsun keşke iş yerlerinde duş olsa ne güzel olur nur napıyorsun nasılsın oğluşun  nasıl

Anladım canım aynen öyle valla bende birazdan gireceğim duşa dayanamıyorum  :dontknow:

izemsevi

kızım totosunu dayadı gene sol tarafıma pek havalı olcak canım hep totoyu dikiyor havaya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 14:16:05
kızım totosunu dayadı gene sol tarafıma pek havalı olcak canım hep totoyu dikiyor havaya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: Kız 2011 kızları hep böyle olacak sanırım canım bizimkide sürekli dayıyor bir yerlerini  :k06: :k06:

muhribe

izemsevi

doğsunlarda o dayadıkları totoşlarını ısıralım yerim onların totoşlarını kızlar canım hamurişi istiyor

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Temmuz , 2011, 14:24:58
yandı bizim oğlanlar desenize  :k06:

hemde ne yandılar tabi onlarla birlikte sizde şimdiden yatırıma başlayın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 14:26:19
doğsunlarda o dayadıkları totoşlarını ısıralım yerim onların totoşlarını kızlar canım hamurişi istiyor

Aynen canım valla şu koskoca günler geçtide şu son günler geçmek bilmiyor vallahi gelsede kuzum koklasam mis gibi  :love9:

Ayrıca hamurişi ne gibi mesela