2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Geçmiş olsun Pisicik, kıyamam ben fıstığına yaa inş. en kısa zamanda geçer gaz sancılarında kızında sancı çekmez canım  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol gizemim  :opucuk:neyse kızlar ben çıkıyorum elifime bakayım öptüm sizleri görüşürüz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

dünürüm doguma giderken soguk su felan içtinmi hiç?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayır dünürüm hiç bişey içmedim hatta suni sancıda yasaktı zaten birşey içmem dudaklarım kurudu ölüm döşeğindekı ınsanlar gııbydım ama yınede su vermedıler sancı cekerken bıle
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Temmuz , 2011, 20:40:46
hayır dünürüm hiç bişey içmedim hatta suni sancıda yasaktı zaten birşey içmem dudaklarım kurudu ölüm döşeğindekı ınsanlar gııbydım ama yınede su vermedıler sancı cekerken bıle

hmm

soguk su içmek hamilelikte heleki son haftalarda acayip gaz yapar ondan sordum

neyse canim çok geçmis olsun insallah tez zamanda kurtulur Elifim bu gazlarindan da rahatlar yavrum  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pisicik canım zeytinyağı ile ovun elifin göbüşünü o rahatlatır onu sıcak torbası koymayın havluyu ütüleyip ılık ılık onu koyun sıcak su torbasıyla ilgili kötü anılarım var allahım korusun meleğini
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım elifin göbeği düştümü? göbek bağı denilen o şeyden aldınmı sen?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

muhribe

izemsevi

napıyorsun muhriş bende sabah dairede yakın zamanda eşi doğum yapan ve yine 2yıl önce doğum yapan arkadaşlarla konuştum mama hastanede verdirmiyorlarmış ama sütün gelmeyince dayanamıyorsun ve mecburen veriyorsun oyüzden mutlaka mama götür dediler kaçak olsada ver dediler aptamil 1 alacakmışız aptamilin sitesine üye oldum onlarda bebk doğunca sana set yolluyorlarmış

muhribe

canım onu ben de duydum. bi arkadaş hastanede sütü gelmeyince mama vermek istemiş, hemşireler müsade etmemiş. illa emzir demişler. ama bence doğrusu da emzirme konusunda ısrarcı olmak. yoksa bebek emmeye alışamaz ki. baktın emmiyor verirsen mamayı bu sefer emmek zor gelecek ve mamaya alışacak  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

günaydın kızlarr

bencede en güzeli emzirmek arkadaşlar benim arkadaşım verdi oyle hastanede çocuga asla sonra emmedi şimdi çok pişman çocuğa mama da dokundu sonraki zamanlarda bebeği olması gerekende de fazla kilo aldı keşke emzirseydim diyo şimdi uğraşmak istememişti kolayına geldi mama inşallah bizim bebişler de emer
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

kızlar farzedinki sütünüz gelmedi ilk 1-2gün gelmeyebiliyor e neyapacaksınız herşekilde emziriyorsun sütün gelmiyor açmı kalsın yavrucaklar açılktan allah göstermesin sarılık oluyorlar oyüzden ben tedbir için alcam

muhribe

kimse bebeğinin hasta olmasını istemez tabi ama bir de şöyle düşünün, mama alma imkanı olmayan insanların bebekleri nasıl emiyor? bu konu bebekler için biraz inat meselesi. kolayını bulunca bebek emmekle uğraşmak istemiyor. bence emzirme konusunda olabildiğince inatçı olmak gerek

muhribe

içimde suya doymayan bir balık var  :love9: