2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayşem ayşem benim güzel ayşemmm  ;D

hoşgeldin şeker
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Temmuz , 2011, 17:15:53
Selam kızlar nasılsınız???

Hoşgeldin canım bizden iyilik seni sormalı ?

aydinays

Bizde iyiyiz canım. Oğlumla işe geldik. Siz neler kaynatıyorsunuz BAKALIM??? sİZİDE ÇOK HOŞ VE ŞEKER GÖRDÜK.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

oglum vuruyo suanda iç karnimin alt kismi aciyo ya  :-\

aydinays

Hala acıtıyormu canını. Canım sen magnezyum ilacı kullanıyormusun??? Kaçıncı ay başladın???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Temmuz , 2011, 19:51:46
Hala acıtıyormu canını. Canım sen magnezyum ilacı kullanıyormusun??? Kaçıncı ay başladın???

yok cnm suanda iyiyim ne hikmetse bittigi zaman o çektigim sanciyi unutmus oluyorum  ???

magnezyumu ben 5 aya girince içmeye basladim ama hala kramplarim olurdu geceleri simdi geçti ve 1 aydir içmiyorum

aydinays

Benimde arada bir olmaya başladı kıramplar özellikle karnımın içinde acaba bebeğin hareketlerinden mi oluyor. Arada bir oturduğum yerden kalkerken kıramp gibi giriyor.

Aytii

normal hayatim merak etme

daha ne agrilar olacak  :aferin:

ben dün temizlik yaptigim için bi ara yere oturdum sol kalçam tutuldu resmen zor kalktim tekrar

yani her ay degisik bir agri oluyo

en sonda doguma giderken iste hepsinin toplamini çekiyosun  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

merhaba dünürüm hosgeldin  :opucuk: nasilsin yoksun hiç ortalikta

sağol canım iyi olmaya çalışıyorum aytenim ya morelim bozuk biraz elifim huysuz ,dün ben çok kötüydüm gaz sancım vardı ağladım resmen bugün kuzum öyle sürekli emmek ıstıyor akşamdan beri emiyor saatlerce bırakıyorum deli gibi ağlıyor karnı tok olduğu halde ağlıyor ,ağlıyor............... feryat figan .babası sıcak su torbaları koydu göbeğine sırtına masaj yaptık öyle birazcık iyi oldu uyuyor şimdi bütün gün ağlamaktan helak oldu yavrucak bende çok üzüldüm :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

oy kiyamam ona ben  :-[ rezene çayi iç canim çok iyi geliyo gazini alir sütünde gaz olmaz

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 20:06:12
normal hayatim merak etme

daha ne agrilar olacak  :aferin:

ben dün temizlik yaptigim için bi ara yere oturdum sol kalçam tutuldu resmen zor kalktim tekrar

yani her ay degisik bir agri oluyo

en sonda doguma giderken iste hepsinin toplamini çekiyosun  :k06:

yok merak etmiyorum zaten yaşayıp öğreneceğim de deneyimlilerden birazcık kopya çekiyorum. :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Temmuz , 2011, 20:13:35
sağol canım iyi olmaya çalışıyorum aytenim ya morelim bozuk biraz elifim huysuz ,dün ben çok kötüydüm gaz sancım vardı ağladım resmen bugün kuzum öyle sürekli emmek ıstıyor akşamdan beri emiyor saatlerce bırakıyorum deli gibi ağlıyor karnı tok olduğu halde ağlıyor ,ağlıyor............... feryat figan .babası sıcak su torbaları koydu göbeğine sırtına masaj yaptık öyle birazcık iyi oldu uyuyor şimdi bütün gün ağlamaktan helak oldu yavrucak bende çok üzüldüm :y25:

Canım benim geçmiş olsun. Kıyamam size ben. Bol bol dua oku nazarda yapabilir annesi.

Sağolun canlarım,dünürüm bardak bardak rezene,anason çayı içiyorum ,yedıklerıme artık daha çok dikkat edıyorum umarım işe yarar.ayşem süreklı okuyor zaten eşimde,annemde nazara çok ınanırım bende.Rabbim şifa verir inşallah ama gercekten bu gaz sancısı felaket bişeymış yavrumu öyle görmek içimi acıtıyor .kullandığımız bitkısel bir yağ var iyi gelen ama bır yere kadar kresin çözüm yok yani ,sütümün gazlı olmaması lazım işte.ben dün çok kötuydum elifime geçti kesin