2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

diş dedin de muhrişşş ben şüpheleniyorum benim oğlanın dişi  olduğundan çok pis acıtıyo ısırıyo sanırım sağı solu belli olmaz yanii teyze meyzee bi lokmacık alıverir  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Biz geldik, kızımla karnımızı doyurduk  :hungry: :hungry: :hungry: Ne kaynatıyorsunuz bakalım tombul fıstıklar  :k06:

izemsevi

resmen kendime ter kokuyorum ya hersaat banyo yapsak yeri yani eve gidip hemen dulş almak istiyorum

muhribe

nur aynısını ben de geçen eşime söyledim. bu çocuk doğduğunda ağzında diş görürsen şaşırma dedim. sanki kemiriyor arada iç organlarımı :)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 16:47:25
resmen kendime ter kokuyorum ya hersaat banyo yapsak yeri yani eve gidip hemen dulş almak istiyorum

Canım bende önceden öyleydim ama eşimin yengesinin tavsiyesi ile anwayin koltuk altını aldım inan kullandığımdan beri 1 gr ter kokmuyorum o kadar memnunum ki hemde bitkisel imkanın varsa al canım  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 16:48:08
nur aynısını ben de geçen eşime söyledim. bu çocuk doğduğunda ağzında diş görürsen şaşırma dedim. sanki kemiriyor arada iç organlarımı :)
[/quote
güçlü olacak oğluşlarr
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 16:45:34
Biz geldik, kızımla karnımızı doyurduk  :hungry: :hungry: :hungry: Ne kaynatıyorsunuz bakalım tombul fıstıklar  :k06:

afiyet olsunnn sağlık olsunnnnn

izemsevi

hiç terlemeyn ben resmen terden banyo yapıyorum okadar yani tontikler ve minikleri ben gider eşim almaya geliyor öptüm sizleri

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 16:54:14
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 16:45:34

afiyet olsunnn sağlık olsunnnnn

Sağol canım  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 16:54:34
hiç terlemeyn ben resmen terden banyo yapıyorum okadar yani tontikler ve minikleri ben gider eşim almaya geliyor öptüm sizleri

Görüşürüz canım kendine ve kızına iyi bak  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 16:33:47
küçük erkekimi salarım üstünüze heeeee sahipsiz mi sandınız benii cadılarr

asuhaushauah yerim lan o erkeki  :laughing7:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

hosgeldin Ayse iyidir sen nasilsin cnm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤