2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

nur farkında değiliz ama hepimiz doğum öncesi sendrom geçiriyoruz  :laughing7: oram ağrıdı oğluma bişey olur mu, şuram sancıdı kızım iyi midir, hapşurdum erken doğurur muyum  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 15:37:12
bi doğuraydık yazılanları okuyunca gülüyorum bazen hepimiz aynıyızzz  :k06:

Kız sende pisicik gibi olmaya başladın, dur daha ne acelen var günün dolsun hayırlısı ile bir avazda kurtulursun inş.  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aynen öyle muhriş ben arızaya bağladım iyice gün azalınca endişeler iyice arttı 3 gündür içimdeki sıkıntıyı tarif edemem
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

senin doğum normal olacak di mi nur?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 15:38:42

Kız sende pisicik gibi olmaya başladın, dur daha ne acelen var günün dolsun hayırlısı ile bir avazda kurtulursun inş.  :amin: :amin:

ben artık doğurmak istiyorum canım geceleri ne uyuyabiliyorum gündüzleri ne hareket edebiliyorum sürekli sancım var içim daralıyo nefes alamıyorum hepimiz öyleyiz ama günler geçtikçe sabırsızlık daha çok arttı kolumda doku yırtılması olmuş düştüğümde  tedavi göremiyorum doğumdan sonra dedi doktor.geceleri ağrısından duramıyorum.bebek hiç durmuyo gece gündüz sivri bi kemiği var dirseği galiba yırttı içimi ağlıyorum artık.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

yakında gaz çıkarsak doğurduk sancazzzzzzzz :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:44:32

doktor normal için bekletiyo ama kafa çapı 97 olmuş 101 e kadar diyo da korkuyorum ben.boyu 54 cm olmuş kilosu 3,5 bebekte sıkıldı içerde :)anası 1.55 bebesi 55 cm olursa azcık ayaklanınca hiç eyilmeden yürütebilicem onu :)

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 15:53:19

doktor normal için bekletiyo ama kafa çapı 97 olmuş 101 e kadar diyo da korkuyorum ben.boyu 54 cm olmuş kilosu 3,5 bebekte sıkıldı içerde :)anası 1.55 bebesi 55 cm olursa azcık ayaklanınca hiç eyilmeden yürütebilicem onu :)
alemsin nur  :k06: en azından normal için şansın var güzelim. bakarsın kolaycacık pırtlatıverirsin. olmazsa da sezeryan oluruz napalım di mi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 15:45:55

ben artık doğurmak istiyorum canım geceleri ne uyuyabiliyorum gündüzleri ne hareket edebiliyorum sürekli sancım var içim daralıyo nefes alamıyorum hepimiz öyleyiz ama günler geçtikçe sabırsızlık daha çok arttı kolumda doku yırtılması olmuş düştüğümde  tedavi göremiyorum doğumdan sonra dedi doktor.geceleri ağrısından duramıyorum.bebek hiç durmuyo gece gündüz sivri bi kemiği var dirseği galiba yırttı içimi ağlıyorum artık.

Anlıyorum seni canım gerçekten çok zor bende yaşadığım için biliyorum.inş. en kısa zamanda Oğuzhan paşa gelirde sende tedavilerine başlarsın canım  :opucuk:

Aytii

o degilde doktorlar kilosunda hep yaniliyolar az söylûyolar kiloyu bi doguyo koca çocuk  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:58:06
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 15:53:19

alemsin nur  :k06: en azından normal için şansın var güzelim. bakarsın kolaycacık pırtlatıverirsin. olmazsa da sezeryan oluruz napalım di mi

evet allahtan o şansım var hala 9 günüm kaldı onun içinde panik oldum şu kafa iyice büyümeden pırtlatıvereyim diye.bi de bebek yavaşlar diyolar yok anacım 1 dk durmuyo artık diyorum ki çocukta sorunmu var acaba düştüm ya doktora dedim kolu kırılmışmıdır diye güldü kadın :) ay ne biliyim kolunun üstüne düştüm bebeğin insan korkuyo :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 15:58:47
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 15:45:55

Anlıyorum seni canım gerçekten çok zor bende yaşadığım için biliyorum.inş. en kısa zamanda Oğuzhan paşa gelirde sende tedavilerine başlarsın canım  :opucuk:

evet canım yaa bir de sürekli alerji oluyorum ben bütün vücudum da kızarıklıklar var bu seferde hep baldırım da ve popomda çıktılar sürekli elim kıçımda kaşınıp duruyorum :)

izemsevi

hamiş arkadaşla görüştüm pazartesi serzeryana giriyormuş drumuz aynı o şuan 38+da

muhribe

benim bi arkadaşım normal doğum yapmak istiyordu. ama bebek 4 kilonun üstündeydi. doktor kıza şöyle demiş "illa normal yapmak istiyorsan bebek çıkarken zorlanabilir. biz de bu durumlarda hayatını riske atmamak için bebeğin omzunu kırarak çıkartıyoruz."  :-ooo kız sezeryan oldu sonuçta

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 16:00:30
o degilde doktorlar kilosunda hep yaniliyolar az söylûyolar kiloyu bi doguyo koca çocuk  ::)

pisick gibi olursak bizde yaklaşık 1 kilo fazla doğdu elifi yandık heççç çıkmazzz bu bebeklerrr