2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 14:38:49
Kızlar çok fenayım yaaa kızım dayandı yine karnıma tef gibi sem sert oldum, karnımada ağrı girdi offff çıldırıcam  :cildir: :cildir:

o bendede oluyor gizem karnım davul gibi oluyor sertleşiyor acayip canım yanyor

Shadowqueen

Kızlar ben bebek şekeri aldım 200 adet ama bizim iki ev olduğu ve 2 mevlüt yapılacağı için baya kalabalık olacak, kayınvalidem çikolatada alalım dedi bende araştırdım pastanedeki gibi olan bebek çikolatalarının 1 kg 150 tl ve 60 adet falan oluyor çok pahalı geldi. Ben aşağıdaki siteyi buldum hem uygun hemde hoş geldi tavsiye ederim öyle almayı düşünüyorum  :icon_thumright:

http://e-seker.com/bebek-cikolatasi-kiz.php    Ayrıca daha 3 gün önce 72 li kutusu 50 tl idi onlarda amn yapmışlar  :k06: :k06:

izemsevi

kızım şuan beni alttan üste doğru yay gibi gerdi resmen anlamadım nasıl yapıyor :dontknow: küçücük haliyle

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 14:49:24
kızım şuan beni alttan üste doğru yay gibi gerdi resmen anlamadım nasıl yapıyor :dontknow: küçücük haliyle

:k06: :k06: yapıyorlar valla canım cadı olacak bunlar cadı  :k06:

Aytii

kizlar dün karnimin üst tarafinda (gögüs alti) sanki yuvarlak bir sertlik hissettim anaaa dedim yoksa oglum tekrar mi çevirdi kafasini yukariya  :'(

muhribe

ayten arada öyle dönebiliyorlarmış. pozisyonlarından sıkıldıkça yer değiştiriyorlarmış. ama bi kere aşağı döndüyse yine döner merak etme. benim sıpa daha hiç dönemedi

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:11:22
ayten arada öyle dönebiliyorlarmış. pozisyonlarından sıkıldıkça yer değiştiriyorlarmış. ama bi kere aşağı döndüyse yine döner merak etme. benim sıpa daha hiç dönemedi

ya sonra sabaha karsi ayaklarini yine kaburgamda hissettim yani resmen itekledi kaburgami neyseki yarin görcem insallah ozaman anlariz

muhribe

hayırlısı olsun canım, nasıl daha kolay doğacaklarsa o şekilde gelsinler.

bu arada dün benim göğsümden sarı sıvı geldi

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:14:28
hayırlısı olsun canım, nasıl daha kolay doğacaklarsa o şekilde gelsinler.

bu arada dün benim göğsümden sarı sıvı geldi

sarimi? benimde sivi geliyo ama benimkisi seffaf

izemsevi

benim hiç bişey gelmiyor yada geliyor ben görmüyorum :k06:

muhribe

bir gün önce şeffaftı, dünkü sarımtraktı

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:17:03

benim o sivi kuruyo sonra bakiyorum uçlarinda kuru kuru sariliklar oluyo onlari elimle aliyorum ordan rahat edemiyorum yoksa

muhribe

demek ki süt üretmeye hazırlanıyoruz  :hello2:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 15:19:30
Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 15:17:03

benim o sivi kuruyo sonra bakiyorum uçlarinda kuru kuru sariliklar oluyo onlari elimle aliyorum ordan rahat edemiyorum yoksa

Aynen canım bende öyle yapıyordum ama göğüs uçlarım acımaya başladı, ben şimdiden karbonatlı su ile silmeye başladım ki göğüs uçlarım alışsın emzirdiğimde yara olmasın diye. Sizlerede tavsiye ederim nice kremlerden çok daha iyi  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bi doğuraydık yazılanları okuyunca gülüyorum bazen hepimiz aynıyızzz  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿