2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

anladım canlarım ..insanın içi kötü oluyor işte .. ama beslenmekle alakalı değil dimi bu???
bu arada  aranızda avrupa yakasında oturan var mı maslak leventte oturuyorum.. bana hastane tavsiye edin lütfen .. istemiyorum duygu hastanesine birdaha gitmek :sad1:   her gıttıgımde saatlerce beklıyorum .. sabah 10 dan berı bekleyen kadınlar vardı 8 aylık yazık yaaa:(  doktorlar hep doğuma gidiyor ve ne hikmetse 20 dakka sürüyor. sezeryan hastanesi galiba :violent1: varmı önerebileceğinizyerler

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Pınar. - 05 Temmuz , 2011, 14:12:39
anladım canlarım ..insanın içi kötü oluyor işte .. ama beslenmekle alakalı değil dimi bu???
bu arada  aranızda avrupa yakasında oturan var mı maslak leventte oturuyorum.. bana hastane tavsiye edin lütfen .. istemiyorum duygu hastanesine birdaha gitmek :sad1:   her gıttıgımde saatlerce beklıyorum .. sabah 10 dan berı bekleyen kadınlar vardı 8 aylık yazık yaaa:(  doktorlar hep doğuma gidiyor ve ne hikmetse 20 dakka sürüyor. sezeryan hastanesi galiba :violent1: varmı önerebileceğinizyerler

Canım bebeğin hafta olarak geri kalması beslenme ile alakası değil tamamen geç döllenme ile alakalı merak etme onuda sonradan toparlayabiliyor. Sen beslenmene dikkat et o kilo ve boy artışı ile aradaki farkı kapatabilr   :icon_thumright: Ayrıca ben Anadolu yakasındayım fakat sitede o taraflarda olupta hastane önerenler var diye biliyorum bir araştır istersen canım

muhribe

pınar ben avrupadayım ve hamileliğimin başından beri bahçelievler/incirli'deki özel hizmet hastanesine gidiyorum. doktorum sait halil. randevu bulabilirsen gitmeni şiddetle tavsiye ederim. mükemmel bir doktor. randevu bulabilirsen diyorum çünkü doktorum çok yoğun. her gün akşam 9'a kadar hasta alıyor ve en erken randevuyu 1 ay sonrasına verebiliyorlar. şansını denemek istersen irtibat no'sunu veririrm canım

banu_fth

izemsevi kelebekli bebek şekerleri çok tatlıı.. takım gibi oluyor senin setinle .. tanesi 80 kuruşa geliyor .. biraz bastır fiyatı kırarsa kırsın .. kırmazsa da iyi yaa. . pahalı değil.

izemsevi

eylül benimde hoşuma gitti zaten evde 100 tane var bunu hastane için düşünüyorum önceden güzel 2kutu çikolata alırız hastaneye gelen kolanya ve çikolata ikram edriz diyordum ama şimdi 1-2 ağustosa kalırsa insanlar oruç olacak çikolata vermek olmaz diye düşünüyorum ondan 2gün hastanede kalırsam 50tane yeter galiba

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 14:20:18
pınar ben avrupadayım ve hamileliğimin başından beri bahçelievler/incirli'deki özel hizmet hastanesine gidiyorum. doktorum sait halil. randevu bulabilirsen gitmeni şiddetle tavsiye ederim. mükemmel bir doktor. randevu bulabilirsen diyorum çünkü doktorum çok yoğun. her gün akşam 9'a kadar hasta alıyor ve en erken randevuyu 1 ay sonrasına verebiliyorlar. şansını denemek istersen irtibat no'sunu veririrm canım

yok canım ben bu hafta gidicem sonra hep gidicem,, bahçelievler uzak kalır bana :) maslaktan bahcelıevlere kadar doğururum trafıkte:) :k06:  avrupa şafak hastanesi inci hnm var öneriyorlar.  bakalım arastırıyorum sagolasın

muhribe

seval yeter de artar canım ya, stok mu yapacaksın :)

zaten sıcakta çok dayanmayacak şekerler, çikolatalar. ben 60 tane bebek şekeri aldım. kimisi magnetli kimisi değil. bi de dediğin gibi süslü çikolatalardan alıcam. daha da almam.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 14:31:23
eylül benimde hoşuma gitti zaten evde 100 tane var bunu hastane için düşünüyorum önceden güzel 2kutu çikolata alırız hastaneye gelen kolanya ve çikolata ikram edriz diyordum ama şimdi 1-2 ağustosa kalırsa insanlar oruç olacak çikolata vermek olmaz diye düşünüyorum ondan 2gün hastanede kalırsam 50tane yeter galiba

evet yeter bencede .. ve haklısın .. ağustosa gelirseee sürpriz olmasın çikolata vermek olmaz haklısın ..
bence güzel ve uygun fiyatı hoşuma gitti benim bilmiyorum ..

Aytii

bende toplamda 60 tane felan alcam

mevlüt okutmayi düsündügüm için ozaman dagitilir

Shadowqueen

Kızlar çok fenayım yaaa kızım dayandı yine karnıma tef gibi sem sert oldum, karnımada ağrı girdi offff çıldırıcam  :cildir: :cildir:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 14:38:49
Kızlar çok fenayım yaaa kızım dayandı yine karnıma tef gibi sem sert oldum, karnımada ağrı girdi offff çıldırıcam  :cildir: :cildir:

ayy geçmiş olusn canım .. umarım ağrı uzun sürmez . :amin: . neden öyle oluyor ki ..  :icon_scratch:

izemsevi

muhriş canım çikolatalar nekadar biliyormusun en uygunu 50tl bebk çikolatalrının aynı hesaba gelcek canlar bizim iki tarafta yanımızda kalabalığız yani benim iş yerinden arkadaşlar eşimin iş yerinden bayan arkadaşları akrabalar annemin yakın arkadaşalrı var onlar annemden daha heycanlı eşimin akrabaları derken 100 tane zor yani hastaneyede gelene birşey vermeden olmaz ramazana gelmeseydi normal çikolatalardan alacaktım ama ramazana gelirse oda olmayacak karasız kaldım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Temmuz , 2011, 14:40:24
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 14:38:49

ayy geçmiş olusn canım .. umarım ağrı uzun sürmez . :amin: . neden öyle oluyor ki ..  :icon_scratch:

Sağol canım son zamanlarda böyle olması normalmiş, kızım sığmıyor yer açmaya çalıştıkça da baskı yapıyor ve aniden ağrılar vuruyor  :sad1:

muhribe

gizemcim o toparlanma gibi hissetiklerimiz aslında sancıymış. ağrı hissetmeyebilirmişiz o anlarda, doktorum öyle söyledi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 14:44:06
gizemcim o toparlanma gibi hissetiklerimiz aslında sancıymış. ağrı hissetmeyebilirmişiz o anlarda, doktorum öyle söyledi

Olabilir canım ama çok sık oluyor   :-\