2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 13:37:38
ben herseyden yiyorum Gizem önüme ne gelirse  :k06: kayinpeder geliyo öpüyo beni az önce kara dut aldim bi kova önüme onlari yiyodum adamin hosuna gitti  :ehi:

Bekle geliyorum duta bayılırımmmmmmmmmm  :hungry: :hungry: Burada da çok dut ağacı var ama dökecek kimse yok yiyemiyorum yaa  :crybaby2:

Aytii

alt dallardan toplayamiyomusun? ben hep en alt dallardan yiyorum heryerim mor içinde kaliyo  :suclu:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 13:40:41
alt dallardan toplayamiyomusun? ben hep en alt dallardan yiyorum heryerim mor içinde kaliyo  :suclu:

Yok canım bizim burdakileri öyle ir budamışlar ki yukarı doğru uzamış, anca biri çıkacak sirkeliyecek  :crybaby2:

izemsevi

sağol gizemcim inşallah ayrılınca malak gibi yatcaz kızımla :ehi: :ehi: :ehi: bende yiyorum ama severek değil ccanım bu ara gülmeyin ama hiç hayatımda yemediğim bir şeyi istiyor burnuma kokuyor işkembe çorbası nasıl kokuyor ama anlamdım hiç yediğim bir tat değil birde epeydir ciğer çekiyor hamileliktede ciğer yemeyin dediler sakatat felan

Aytii

ye ye Seval sen simdiki doktorlara ne bakiyosun ciger de yedim sakatat ta yedim çok sükür hiç birzaman sorun olmadi tabi abartmadim asla :nono: benim kayinvalidem sakatatla toparlanmis zamaninda kansiz kalmis çok hergün dalak ciger böbrek yemis kani düzelmis

muhribe

ciğer ben de yedim valla. hem kan yapar derler  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam güzel annişler.geliyorum gidiyorum derdinizz hep boğazzzz  :ehi: bi bebekleri doyuramadınız haaaa  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 13:51:50
selam güzel annişler.geliyorum gidiyorum derdinizz hep boğazzzz  :ehi: bi bebekleri doyuramadınız haaaa  :ehi:

Hoşgeldiniz canım  :opucuk: ne yapalım iştahlar açıldı  :k06: :k06:

izemsevi

kızlar 50tane hastanede dağıtmak için bu bebk şekerinden sipariş vermek istiyorum hem uygun hem şık hemde aldığım şerbet takımıylada takım oluyor oda kelebekliydi sizce nasıl 50tanesi 40tl

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 13:52:54
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 13:51:50

Hoşgeldiniz canım  :opucuk: ne yapalım iştahlar açıldı  :k06: :k06:

hoşbuldum canım ohh yarasın bebeklerimize inşallahhhh
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 13:55:08

kızlar 50tane hastanede dağıtmak için bu bebk şekerinden sipariş vermek istiyorum hem uygun hem şık hemde aldığım şerbet takımıylada takım oluyor oda kelebekliydi sizce nasıl 50tanesi 40tl

Güzel canım sen bilirsin  :dontknow: Ben aldıklarımdan dağıtacağım valla ekstra birde bebek çikolatası alacağım o kadar

EnDuruYanım

Tecrübeli annişler slm, bişey sorcam sizlere , bugün ayrıntılıya girdim, herşey iyi hoşta 2 hafta geri çıktık ???  ama şöle bir durum var .. ben 26 ocakta adet oldum ama kisim vardı progestan kullanmıştım o şekilde 26 ocakta adet oldum sonrada hamile kaldım en başından beri sanki 4 subatta adet olmusum gıbıydım yanı zaten 1 hafta gerıde gorunuyordum geç döllenme normal diyorlardı.  .. taki bugune kadar . bugunde 1 hafta daha gerideyim. 21+4 olmam gerekirken  20+ 3 görünüyorum :-[ :y25: :y25:  çok üzüldü ben :crybaby2:  ne diyorsunuz :crybaby2: :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: Pınar. - 05 Temmuz , 2011, 14:01:35
Tecrübeli annişler slm, bişey sorcam sizlere , bugün ayrıntılıya girdim, herşey iyi hoşta 2 hafta geri çıktık ???  ama şöle bir durum var .. ben 26 ocakta adet oldum ama kisim vardı progestan kullanmıştım o şekilde 26 ocakta adet oldum sonrada hamile kaldım en başından beri sanki 4 subatta adet olmusum gıbıydım yanı zaten 1 hafta gerıde gorunuyordum geç döllenme normal diyorlardı.  .. taki bugune kadar . bugunde 1 hafta daha gerideyim. 21+4 olmam gerekirken  20+ 3 görünüyorum :-[ :y25: :y25:  çok üzüldü ben :crybaby2:  ne diyorsunuz :crybaby2: :sad1:

canim senin gibi birçok arkadas var onlarada söylüyorum ben ultrasyon cihazlarina güvenmeyin fazla onlarda yanilma payi çok oluyo. banada 30 haftalikken 33 haftalik demisti doktorum yani aradaki farki gör sonra 32 haftad gittim 32 haftalik dedi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Pınar. - 05 Temmuz , 2011, 14:01:35

Selam canım benimde kızım 2 hafta gerideydi ayrıntılıda 23 hafta olması gerekirken 21 haftalık çıkmıştı, geç döllenmeden ötürü ama sonradan 1 haftasını toparladı canım çok önemli birşey değil endişe etme

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 13:59:53
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 13:55:08

Güzel canım sen bilirsin  :dontknow: Ben aldıklarımdan dağıtacağım valla ekstra birde bebek çikolatası alacağım o kadar

gizem bende yetmez diye düşünüyorum mevlütte nerden baksan 45-50kişi olur eve gelenlerde olur ondan dolayı pınarcım senin içinde sorun olacağını düşünmüyorum ayrıntılıda başka problem çıkmadıysa ilerde toparlayacaktır.