2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

benim sümüksü vajinal akıntım gelmeye başladı dr artık bundan sonra olur rahimdeki birşey varmış adını söyledi unuttum o tabaka doğum yaklaştıkça parçalanır ve atılır dedi

Aytii

akinti bendede oluyo ama sümüksü degil okadar yani ortasi

hem sulu hem kati gibi

sen izne çiktinmi bu arada yoksa ise devammi?

muhribe

koca popişli Yiğit ve annesi geldi  :hello:

Shadowqueen

Aytii

muhribe

nasılsınız kızlar? oyh yemek yedik sanki içimizde kazanlar dolusu ıvır zıvır var. halbuki tabağımın ancak yarısını yiyebildim.

izemsevi

pazartesi izne çıkıyorum inşallah dr istirahata devam dedi bende 5gün daha çalışmam sıkıntı yaratırmı allaha şükür lekelenmemde yok dedim oda arazi görevin veya ayakta yapılacak işin yoksa 5gün daha çalış ama herhangi birşeyde hemen haberleşelim dedi pazarteside gelcem salı izne ayrılmış olcam

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 13:30:50
nasılsınız kızlar? oyh yemek yedik sanki içimizde kazanlar dolusu ıvır zıvır var. halbuki tabağımın ancak yarısını yiyebildim.

h.g niye yemeklerimi sevmedin muhriş menü iyi değilmiydi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 13:30:51
pazartesi izne çıkıyorum inşallah dr istirahata devam dedi bende 5gün daha çalışmam sıkıntı yaratırmı allaha şükür lekelenmemde yok dedim oda arazi görevin veya ayakta yapılacak işin yoksa 5gün daha çalış ama herhangi birşeyde hemen haberleşelim dedi pazarteside gelcem salı izne ayrılmış olcam

Hayırlısı olsun canım, dinlenirsin işte

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 13:31:32
Alıntı yapılan: muhribe - 05 Temmuz , 2011, 13:30:50

h.g niye yemeklerimi sevmedin muhriş menü iyi değilmiydi
yok canım aksine çok güzeldi ama iştahım yok pek. ama kocaman bi tabak yoğurt yedik  :hungry:

Aytii

istahinmi yok Muhribe? benimde aksine habire  :hungry: :suclu:

bu sabah tartildim 16 kilo almisim  :laughing7: her hafta bir kilo aliyorum yani bu demek oluyoki 40 haftayi beklerse oglum 19 kiloyla tamamlicam  :basardim:

muhribe

sıcaklardan galiba ayten. yağlı yemek yiyemiyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 13:34:43
istahinmi yok Muhribe? benimde aksine habire  :hungry: :suclu:

bu sabah tartildim 16 kilo almisim  :laughing7: her hafta bir kilo aliyorum yani bu demek oluyoki 40 haftayi beklerse oglum 19 kiloyla tamamlicam  :basardim:

Benimde iştahım çok var ama çok yiyemiyorum sadece çok sık yiyorum, en çok meyve tüketiyorum  :hungry: :hungry:

Aytii

ilginç olanda görünürde hala bisey yok  :dontknow: kiyafetler oluyo iç çamasirlar oluyo bu hamilelik kilolari çok garip ya  :icon_scratch:

Aytii

ben herseyden yiyorum Gizem önüme ne gelirse  :k06: kayinpeder geliyo öpüyo beni az önce kara dut aldim bi kova önüme onlari yiyodum adamin hosuna gitti  :ehi: