2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kiz Nur 10 gün sonra mi pirtlatcan  :icon_scratch: erkekle gününü bekler derler ya

bide kilo alimi yavaslamis dedin bende çarsamba gidicem kontrole bakalim geçen defaya göre ne kadar almis olacak  ???

Aytii

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 04 Temmuz , 2011, 18:38:26
köy yumurtasının annesiiiii bebeğimonline bebeklerine bak kaldrcam  :laughing7:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ayyyyy nasil heyecanlandim görünceee  :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Temmuz , 2011, 18:38:34
kiz Nur 10 gün sonra mi pirtlatcan  :icon_scratch: erkekle gününü bekler derler ya

bide kilo alimi yavaslamis dedin bende çarsamba gidicem kontrole bakalim geçen defaya göre ne kadar almis olacak  ???

evet canım 10 gün sonra fırtlıcam inşallah koca kafalı oğluma kavuşacam allahın izniylee
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum sağolsun amcamlar beni gezmeye götürecekmiş evde bunalmıştım kaç gündür  :occasion14: :occasion14: Sizleri kocaman öpüyorum görüşürüz  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

iyi gezmeler size bizde sizi öptük  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Temmuz , 2011, 18:57:20
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Temmuz , 2011, 18:38:34

evet canım 10 gün sonra fırtlıcam inşallah koca kafalı oğluma kavuşacam allahın izniylee

Amin canım. Ayy yerim onu ben annesi. Sizin şafak azaldıkça bende daha da heycanlanıyorum sıra bize geliyor. :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bende heyecan kalmadı artık sabırsızlık var olsun bitsin bir an önce diyorum çıksın daaa patişlerini bi ısırıyım artık diyorum  ;D

izemsevi

izemsevi

nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

muhribe

izemsevi

kızım bak yüksek sesle bağırmak işe yaradı teyzenin biri çıktı ortaya

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Temmuz , 2011, 10:12:33
kızım bak yüksek sesle bağırmak işe yaradı teyzenin biri çıktı ortaya
boğazın şişince görürüm ben seni  :k06:

nasılsınız bugün?

izemsevi

iyiyiz teyzesi sen nasılsın oğluşunla