2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

haKİKATEN TAM ZOPALIKSIN SEN  azcık günün kaldı şunun şurasında ne temizliği o ayaklar kopana kadar
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ya ben bu huyumdan nefret ediyorum iste  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: kayinvalidem yapmaya basladi evin üst katini yapayim ben bugün dedi bende bi basladim yok süpürmesi yok silmesi yok çamasirlari yika as ordan oraya onu bunu yap derken oturunca ayaklarimi hissedemez oldum sismisler birde  :crybaby2: :crybaby2: ter ata ata mahvoldum ya hayatimda bu kadar su içmemisimdir heralde  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Temmuz , 2011, 18:15:19
ya ben bu huyumdan nefret ediyorum iste  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: kayinvalidem yapmaya basladi evin üst katini yapayim ben bugün dedi bende bi basladim yok süpürmesi yok silmesi yok çamasirlari yika as ordan oraya onu bunu yap derken oturunca ayaklarimi hissedemez oldum sismisler birde  :crybaby2: :crybaby2: ter ata ata mahvoldum ya hayatimda bu kadar su içmemisimdir heralde  :-\

Kusurabakmada canım sen kendin kaşınmışsın, kadıncağız kendi yavaş yavaş yapardı sen bu halinle ne bulaşıyorsun ki anlamıyorum. Sana buradan merdana fırlatıyorum kendini yorduğun için  :caca: :caca: :caca:  Su içmen iyi tabide kendini yorarak değil daha dikkatli ol canım

Aytii

evet kendim kasindim

ama simdi bi tur attim da evin içinde çok güzel oldu be haci  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

akşam yatağına yatınca sancıların vurunca anlarsın gün içinde nasıl bi hata yaptığını
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

biraz dinleneyim diye oturdun yaaa azcık otur sonra kalkmaya çalışş  ;D bi de gece yatınca uyuyamıcan beni düşünürsün artık  :ehi: :ehi: :ehi: nurum didiydiiiiiiii nurum didiydiiiiiiii

Shadowqueen

Aytii

Nurum ask olsun ilk degil ki bu  :suclu: daha öncede temizlik yaptim ve gece  :-ooo yani suanda piskolojik olarak hazirim  8) aksama seni düsüncem ask böcügüm  :love8:  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Temmuz , 2011, 18:28:04
Nurum ask olsun ilk degil ki bu  :suclu: daha öncede temizlik yaptim ve gece  :-ooo yani suanda piskolojik olarak hazirim  8) aksama seni düsüncem ask böcügüm  :love8:  ;D

inşallah dediğin gibi olurrr aytencim şekercimmm :)

Shadowqueen

Kızlar kızım 2-3 gündür çok hıçkırmaya başladı yaaa, herhalde çok hareket ettiği için hep su yutuyor  :k06:

Aytii

Shadowqueen

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: bencede oda tedbirli hatun olacak demekki  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hıçkırsın hıçkırsınn büyüyo annesii  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

köy yumurtasının annesiiiii bebeğimonline bebeklerine bak kaldrcam  :laughing7:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: