2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende haftaya cuma gidiyorum kontrole maşallah senin kızında kilosu iyi canım hayırlısıyla doğsunlarda sevelim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 16:53:36
bende haftaya cuma gidiyorum kontrole maşallah senin kızında kilosu iyi canım hayırlısıyla doğsunlarda sevelim

İnş.canım dört gözle bekliyorum, eşim sürekli ne zaman doğacak hadi gelsin diyip duruyor sanki benim elimde  :k06: :k06: Ona da hak veriyorum doğum için İstanbulda olduğumdan çok özledi bizi doğum yapınca yanımızda olacak  :muzz: :muzz: :muzz:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

seval maşallah prensesine  :nazar: ben de bugün doktordaydım benimki doğru düzgün kilo almamış 2 haftadır sadece 200 gr hep 600 gidiyoduk hayırlısı boyu 52 cm kilosu 3,5 çıktı iyi oldu bi bakımdan hala normal doğum şansım var :hello2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

kızlar drdayken ilginç bir olay oldu anlatayım

bizim muayene bitti dışarı çıktık dr sekreteri tansiyon ve kilo alacaktı gelin dedi girdik içeri o sırada 5-6 kişi erkek bayan karışık geldiler sekreter kıza gel dr yanına girmeden tansiyon ve kilona bakalım dedi kız hayır bakmayın bebk felan yok dedi şaşırdık nasıl yani dedi ben düşük felan oldu sandım biz boşanmaya karra verdik dedi  :-ooo :-ooo :-ooo çocuğu aldırcaz dedi 2 tane abisi 2 aten yengesi birde kendi vardı sekreter eşin olmadan sen karar veremezsin dedi oda yolda gelecek dedi niye böyle oldu felan dedi anlaşamıyoruz olmuyor dedi .

sonra sekreter anlattı kız 19 yaşında eşi 39 yaşında dedi adamın 2.evliliğiymiş ve ilk eşinden çocuk olmuyor diye ayrılmış 13 yıllık eşinden şimdide böyle olmuş sekreter daha gecen hafta kalp atışlarını gördük dedi 8-9 haftalık ancadır felan dedi bir üzüldümkiiiii :'(

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 17:01:56
kızlar drdayken ilginç bir olay oldu anlatayım

bizim muayene bitti dışarı çıktık dr sekreteri tansiyon ve kilo alacaktı gelin dedi girdik içeri o sırada 5-6 kişi erkek bayan karışık geldiler sekreter kıza gel dr yanına girmeden tansiyon ve kilona bakalım dedi kız hayır bakmayın bebk felan yok dedi şaşırdık nasıl yani dedi ben düşük felan oldu sandım biz boşanmaya karra verdik dedi  :-ooo :-ooo :-ooo çocuğu aldırcaz dedi 2 tane abisi 2 aten yengesi birde kendi vardı sekreter eşin olmadan sen karar veremezsin dedi oda yolda gelecek dedi niye böyle oldu felan dedi anlaşamıyoruz olmuyor dedi .

sonra sekreter anlattı kız 19 yaşında eşi 39 yaşında dedi adamın 2.evliliğiymiş ve ilk eşinden çocuk olmuyor diye ayrılmış 13 yıllık eşinden şimdide böyle olmuş sekreter daha gecen hafta kalp atışlarını gördük dedi 8-9 haftalık ancadır felan dedi bir üzüldümkiiiii :'(

Bencede en iyisine karar vermişler, çocuğu doğurup ilerde ayrılacaklarına böylesi bence daha iyi en azından çocuk harcanmamış olacak arada ki kız daha çok küçük  :icon_thumright:

izemsevi

slm nurum canım hoşgeldin nur 10gün evde kaldım yedim içtim yattımya sanırım ondan kilo aldı ben 500gr almışım valla gizemcim keşke aldırmasalar boşansalar bile sonuçta bizim gözdede eşinden boşanma arifesinde rüzü öğrenmiş ama aldırmamış iyikide aldırmamış bak nasıl neşe veriyor ona

izemsevi

kızlar ben çıkıyorum öptüm hepinizi ve minişlerinizi  :hello:

Shadowqueen

Sevalcim benim annem ve babamda ben küçükken ayrıldılar akrabalarımda ve çevremde de inan çok var, hep olan bizlere oluyor ya anne sevgisi yada baba sevgisini tam alamıyorsun o yüzden dedim. Rüzgar çok şanslı bir çocuk ki Gözde gibi bir anneye sahip, herkes öyle olmuyor canım yaa :icon_thumright:

muhribe

seval çok üzüldüm o bebek için, içim cız etti. daha sabah çocuk sahibi olamayanlardan bahsetmiştik. Allah kimisini evlatsızlıkla kimisini de evlatlarıyla sınıyor. ama suç o çiftte. anlaşamamaları yeni bi olay değildir herhalde. o çocuğu yaparken akılları nerdeydi  :violent1:

Aytii

oyyy geberdim  :sad1: :sad1: ayaklarimi hissedemiyorum  :'(

Shadowqueen

Aytii

Shadowqueen