2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

son bir aya kadar muz çok yedik ama şimdi mevsim meyvelerini daha çok seviyoruz. dedemiz meyve bahçesinden taze erik ve kiraz göndermiş. kiraza bayılıyor Yiğit  :love9:

izemsevi

kirazı benim kızda seviyor benim kayınvalide ve kayınpeder haftasonu bebeğe alışveriş yapmışlar battaniye zıbın çorap ıvır zıvır almışlar birde anakucağı almışlar

muhribe

ana kucağını ne marka almışlar? biz hala karar veremedik. kraft chicco falan baktık hafta sonu ama çok ağır geldi, bi de içine bebek girince hiç taşınmayacak. nania var en hafiflerinden, onun da istediğimiz rengini bulamadık, kaldı öyle

izemsevi

YANLIŞ SÖYLEDİM ANA KUCAĞINI BİZ ALMIŞTIK BABYHOPE BİZİM BEŞİĞİN MARKASINDAN ÇOKDA GÜZEL VE KULLANIŞLI 85 TLYE anadizi aldılar hani sallanıyorya onuda sany baby almışlar

muhribe

hmm güle güle kullanın canım.
bizim de tek eksiğimiz ana kucağı kaldı işte, ona da karar veremedim. biraz daha forumlardan inceleyeyim bari

muhribe

seval sen doktora saat kaçta gidecektin?

izemsevi

canım bizim aldığımız yerde kraft chico baby2 go sany baby,ve babyhope markalar vardı hatta biz chiconunkini direk sorduk adam gösterdi ama ben çok önermiyorum ama sorun olduğu için getiriyorum dedi bebeğin sırt kalıbına çok uygun görmüyorum dedi kraft içinde çok ağır ve hantal dedi fiyatları120 tlydi yanlış hatırlamıyorsam bizim aldığımız markayı gösterdi 100tlydi işte 85 aldık bundan memnun kalacaksınızdır eminim dedi sonra arkadaşlarada sordum kraft ve chico kullanan iyikide almamışsın biz kullanamadık bebk içine gömülüyor dediler

izemsevi

muhribe

evet canım kraft ve chicco ben de beğenmedim. hem çok derin hem de ağır. ben mümkün değil kaldıramam onu içinde çocukla

...ŞehzadEfe...

kızlar bişey sorucam 5. ayda bebeğin aşağıda olması çokmu kötü doktor çıkar daha dedi ama benim içim çok kötü ya çıkmazsa  :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 14:23:18
15.30da gitcem canım
sen her ihtimal yanına doktorun verdiği çalışabilir raporunu al canım. izne çıkman gerekirse raporu hastanede bozdurman gerekecek. bana izne ayrılmaya karar verdiğinde raporun aslını, bir vizite kağıdı ve nüfus cüzdanı fotokopisi getir demişti hastane. aklında olsun

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Temmuz , 2011, 14:24:38
kızlar bişey sorucam 5. ayda bebeğin aşağıda olması çokmu kötü doktor çıkar daha dedi ama benim içim çok kötü ya çıkmazsa  :y25:
canım aşağıda dediğin doğum pozisyonu mu yoksa karnının alt kısmında mı?

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

zaten eğer ayrıl derse yarın hastaneye gitmem laazım bugün özeline gidioruz nagis daha bence çok değişir sanmıyorum öyle kalacağını

muhribe

canım bebekler nerde rahat ediyorsa orda duruyorlar. bir sakıncası olmaz inş sen merak etme. benimkisi mesela durduğu pozisyondan çok rahat, doğum pozisyonuna geçmiyor bir türlü.