2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

s.a güzeller nasılsınz? ben size bisii soracaktım  :honk: :honk: :honk: bize ilk 3 ay iliski yasak dedi doktor.benim ilk 3 ayım bitti.haftaya tekrar gideceğim sonuç için doktora ama sormadım sormayada çekiniyorum.bizim yasak bitmismidir.progestan kulanıyordum artık kesti doktor sükür.bebek iyi olduğu için

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra canım bize de 3 ay yasaklamıştı doktor. 12 hafta bitince artık serbest dedi, ama biz korkumuza birkaç hafta daha yapmamıştık.

izemsevi

bslığı 1 aydır yemiyorum cevizde artık tüketemiyorum çok miğdemi bulandırıyor sen yiyebiliyormusun ceviz sümeyra bana dr 4.aydan sonra 6,5 aya kadar sakıncası yok demişti ben sormadım bile kendi dedi ama biz kızımızın bize geldiğini öğrendiğimiz günden bugüne öyle uslu uslu oturuyoruzzzzz :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 11:42:18
bslığı 1 aydır yemiyorum cevizde artık tüketemiyorum çok miğdemi bulandırıyor sen yiyebiliyormusun ceviz sümeyra bana dr 4.aydan sonra 6,5 aya kadar sakıncası yok demişti ben sormadım bile kendi dedi ama biz kızımızın bize geldiğini öğrendiğimiz günden bugüne öyle uslu uslu oturuyoruzzzzz :k06:
:-ooo ciddi mi seval. maşallah size çok usluymuşsunuz  :k06:
bize doktor son 1 aya kadar müsaade vermişti. biz geçen hafta jübileyi yaptık  :k06:

izemsevi

valla muhriş öyle uslu uslu durduk ama sonu ne olur bilemem fırtına öncesi sessizlik gibi siz jubileye epey geç kalmışsınız canın yanmıyormuydu ya ben dr çatı muayenesi yapınca bilke canım çok yandı

KasrıCinan

aferim size uslu uslu oturun  :ehi: .ya ben eşimi çok boşladım bu hamilelikten bayanlarla birlikte çalısıyor.ve eşimin her halinden nefes alısından bile tiksinir oldum.sürekli kaçıyorum kucaklamak bile gelmiyor içimden iyice adamı uzaklastırmayım diye sordum.kıyamam hala pesimde daha çok üstüme düstü ama ben korkuyorum iliskiden birsey olacak diye. ama bu seferde içim rahat etmiyor

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 11:46:34
valla muhriş öyle uslu uslu durduk ama sonu ne olur bilemem fırtına öncesi sessizlik gibi siz jubileye epey geç kalmışsınız canın yanmıyormuydu ya ben dr çatı muayenesi yapınca bilke canım çok yandı
yok canım niye yansın? doktor zaten son 4 haftaya kadar bir sorun olmaz demişti.

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Temmuz , 2011, 11:46:39
aferim size uslu uslu oturun  :ehi: .ya ben eşimi çok boşladım bu hamilelikten bayanlarla birlikte çalısıyor.ve eşimin her halinden nefes alısından bile tiksinir oldum.sürekli kaçıyorum kucaklamak bile gelmiyor içimden iyice adamı uzaklastırmayım diye sordum.kıyamam hala pesimde daha çok üstüme düstü ama ben korkuyorum iliskiden birsey olacak diye. ama bu seferde içim rahat etmiyor
benim de aksine hormonlardan mıdır nedir adamın üstüne atlayasım geliyor  :toothy10:

izemsevi

sümayra benim 4 ay boyunca eşim burnuuma koktu arkadaş demiştide inanmamıştım adam kalkıyor duş yapıyor geliyor gene kokuyor gene neyseki 4 aydan sonra geçti

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 11:35:54
hoşgeldin asyacık ya canım ben öyle pizzaya düşkün biri değilim hamilelikte bir defa mantarlı yedim çok ötüydü keşke hiç yemeseydim dedim 2 gün kustum öyle eşimle karralaştırdık hayırlısıyla kızımız 2-2.5 aylık olunca onuda alıp pizzacıya gitcez :k06: :amin: :nazar:
inşallah canım bende sadece mantardan tiksindim başlkada bişeden değil :igrenc: :igrenc: :igrenc:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Temmuz , 2011, 11:40:09
s.a güzeller nasılsınz? ben size bisii soracaktım  :honk: :honk: :honk: bize ilk 3 ay iliski yasak dedi doktor.benim ilk 3 ayım bitti.haftaya tekrar gideceğim sonuç için doktora ama sormadım sormayada çekiniyorum.bizim yasak bitmismidir.progestan kulanıyordum artık kesti doktor sükür.bebek iyi olduğu için
canım sor ne utanıom benim ilk sorduğum şey o oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktor korunmalı işişkiyi tavsiye etti sık olmamk kaydı ile

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 11:49:30
sümayra benim 4 ay boyunca eşim burnuuma koktu arkadaş demiştide inanmamıştım adam kalkıyor duş yapıyor geliyor gene kokuyor gene neyseki 4 aydan sonra geçti
ay evet kokuyor valla ne garipse.ee ben ne yapayım simdi.14 bitene kadar bekleyim mi?zaten simdi annemde kalıyorum ilk defa bir hafta ayrı kalacağız esimle.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 04 Temmuz , 2011, 11:51:40
canım sor ne utanıom benim ilk sorduğum şey o oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktor korunmalı işişkiyi tavsiye etti sık olmamk kaydı ile
:k06: :k06: tamam canım sorayım o zaman :honk:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Temmuz , 2011, 11:53:48
Alıntı yapılan: asya81 - 04 Temmuz , 2011, 11:51:40
:k06: :k06: tamam canım sorayım o zaman :honk:
ne varki normal bu utanma rahat olur için en azından

izemsevi

valla sümayracım bana kalsa 16-17.haftalara kadar bekle derim çünkü daha küçük miniğin benim mesela 15. haftamda lekelenmem oldu ve hiç ilişki felan olmadığı halde aynı lekelenme 34.haftamdada oldu hamilelikte riske atmamk lazım tedbiri elden bırakma derim