2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

nagihan, gözün mü korktu şimdiden ikinci çocuktan?  :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 10:34:54
birde muhriş oğluşunu emzirdiği için anlamamış 3 aylıkken anladım diyor ve şuan 5.ayına girmiş 3.çocukta
maşallah Allah sabır versin üç tane boy boy çocukla. kimi kadınlarda süt korur inancı var, yani emzirirken sözde hamile kalınmazmış. o yüzden korunmuyorlar. yanlış tabi

...ŞehzadEfe...

sorma canım daha şimdiden boyle diyom allah olmayanlara isteyenlere versin  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

allah nasip ederse ben ikinciyi düşünüyorum allah verdikten sonra hiç tek çocuk düşünmedim ama kızım 2 yaşına geldikten sonra istiyorum

muhribe

ben de tek çocuk kalsın istemem oğlum, ama pat diye de 2. kalkışmam herhalde. 3 yaşına falan gelsin, ondan sonra bakarız  :icon_thumright:

izemsevi

muhriş 35 yaşından önce 2.çocugun doğması lazım çünkü 35den sonra hem bebk hem anne için çok zor

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 10:42:16
muhriş 35 yaşından önce 2.çocugun doğması lazım çünkü 35den sonra hem bebk hem anne için çok zor
canım ben daha 26'yım. 35'e kadar 3-4 tane yaparım  :k06:

izemsevi

benim 29 ama şuan düşünüyorumda yaş ilerledikçe daha zor oluyor şuan bile mesela nasıl zorlanıyoruz yaşımız dahda ilerlese kimbilir nasıl zorlancaz oyüzden çok ötelememk lazım d,iye düşünüyorum

muhribe

doğru söylüyorsun canım. doktorum ilk çocuk için en ideal yaşın 24 olduğunu söylemişti. ama eğitim, kariyer, maddiyat gibi pekçok nedenlerle ertelemek zorunda kalıyoruz bebek işini napalım

izemsevi

senin dr göre ben baya geç kalmışım :k06: oğluşun nasıl uyuyormu

...ŞehzadEfe...

24 yaşında oğlumu kucagımı alıcam allah nasip ederse 32 de allahım bitane de kızım olsun hiç istemiyorum degil ama hemen de olmasın nasip yinede
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Temmuz , 2011, 10:49:58
senin dr göre ben baya geç kalmışım :k06: oğluşun nasıl uyuyormu
yeni yeni sakinledi canım. sabah pek kıpır kıpırdı maşallah. ama kaburgalarıma dayanıyor, baskısı hafiflesin diye dik oturmaya çalışyıorum. yoksa canımı acıtıyor

izemsevi

nagiş senin zamanla süper biri ilkokula başladığında öbürü doğuyor süper zaman :icon_thumright:

izemsevi

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Temmuz , 2011, 10:50:32
24 yaşında oğlumu kucagımı alıcam allah nasip ederse 32 de allahım bitane de kızım olsun hiç istemiyorum degil ama hemen de olmasın nasip yinede
Allah hayırlısını versin canım. benim ablamın tek oğlu var, 12 yaşında şu an. başka çocuk düşünmediler ama yeğenim için üzülüyorum. kardeş sevgisini, aile içi paylaşmayı, dayanışmayı hiç tadamayacak. ilerde dayanacağı bir dalı olmayacak belki de  :sad1: