2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Temmuz , 2011, 14:25:20
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 03 Temmuz , 2011, 14:23:30
Merhaba kızlar nasılsınız bakalım? Kızımla doktordan geldik maşallah herşeyi iyi çıktı ve sancım çıkmadı. Doktor en azından 10 Temmuza kadar dursa iyi olur çünkü şimdi doğarsa kesin küveze girer ve orada enfeksiyon kapma olasılığı daha yüksek dedi. Dualarınız bizimle olsun pamuğum vaktinde sağlıkla gelsin teyzeleri.... :love9: :love9: :love9:
Masallah findigima  :nazar: :nazar: :nazar: vaktinde gelir insallah Rabbim kolaylik versin  :amin:

Sağol Edacım inş. canım dualarınız bizimle olsun  :opucuk:

Aytii

*•.¸♥gonca♥¸.•*

gözünaydın cnm bekler bkler akıllı kızın  :nazar: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Shadowqueen

Aytii

yaa benim doktorum beni çok geç mi çagirdiki acaba kontrole  :icon_scratch:

en son 34 haftada gitmistim simdi gittigimde 37 haftasi dolmus olacak ki benimde ara ara sancilarim oluyo  :-\

*•.¸♥gonca♥¸.•*

son 2ayda 15gunde bır gidilio die biliorum ...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

muhribe

ayten beni de sık çağırmıyor doktorum. cuma baktı her şey yolunda, 2 hafta sonra gel dedi. ters bi durum olsa daha sık çağırırdı diye düşünüyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 14:37:20
yaa benim doktorum beni çok geç mi çagirdiki acaba kontrole  :icon_scratch:

en son 34 haftada gitmistim simdi gittigimde 37 haftasi dolmus olacak ki benimde ara ara sancilarim oluyo  :-\

Canım normalde 15 günde bir çağırması lazım ama 1 hafta fazla olmuş senin istersen bekleme git yaaa

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ohhh gizem 10 temmuza bi şey kalmadı canımm çok şükürrr bakkk içini ferah tut beklicek prenses annesi  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben 35 ten sonra her hafta gitmeye başladım nst ye giriyorum direk sonra doktor ultrasonla bakıyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Temmuz , 2011, 14:57:59
ohhh gizem 10 temmuza bi şey kalmadı canımm çok şükürrr bakkk içini ferah tut beklicek prenses annesi  :opucuk:

Sağol canım inş. öyle olur  :opucuk:

Shadowqueen

Kızlar felaket derecede şiddetli bir ağrı saplandı o yüzden ben biraz uzanayım belki geçer, sabahta zaten çok erken kalktım acil birşey olursa diye genel vücut temizliğimi yaptım hem dinlenmiş olurum. İlerleyen saatlerde tekrar girerim kendinize ve meleklerinize dikkat edin çok öptüm  :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gizemcim kendine ve bebişine dikkat et allaha emanet olun  :opucuk:

izemsevi

günaydın kızlar bugün raporumuz bitti ve öğlen kontrole gitcez drumuz karar verecek çalışıp çalışmayacağımıza şuan iş yerindeyim umarım drum bugün alttan muayene etmez ve herşey yolundadır tontoşum temmuz sonunu bekler :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

seval hayırlısı olsun canım. inş her şey yolundadır. sen kendini iyi hissediyorsun değil mi?