2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:D :D :D :D :D

yiriiiim ben onlari yeeerr

kiz sen hiç resim çekip koymadin buraya

Sevale kaç kere dedim oda tmm dedi koycam dedi ama  :dontknow:

muhribe

canım bizim iş yerinde bilgisayarlara veri aktarmak yasak. usb'ler çalışmıyor. o yüzden atamam ki  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam kızlar nihayet dün gece evime geldimmm çatladım patladım annemlerde sıkıntıdan  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ok Muhribe

hosgeldin Nurum  :opucuk: iyi ozaman gözün aydin evine kavustun :D kim dedi sana git diye annene  :k06: :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Fıstıklarım ben geldim,nasılsınız?özeldim sizleri eskisi kadar sık giremiyorum malum ,umarım herşey yolundadır,hepiniz iyisinizdir
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hosgeldin dünürüm  :opucuk: biz iyiyiz siz nasilsiniz Elifim nasil  :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah iyilik vrsin canım benim,elifim uyuyor mışıl mışıl yıkadık güzelce ve emzirdim okadar rahatladıki yavrum :love7:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 12:08:26
ok Muhribe

hosgeldin Nurum  :opucuk: iyi ozaman gözün aydin evine kavustun :D kim dedi sana git diye annene  :k06: :k06:

hoşbuldum canım napıyım perdelerimi yıkıcam evimi temizlicem dedi mecbur kaldım düştüm diyede bi nefes aldırmıyolar sürekli düşcem sanıylar yedim içtim yattım :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 03 Temmuz , 2011, 12:14:40
Allah iyilik vrsin canım benim,elifim uyuyor mışıl mışıl yıkadık güzelce ve emzirdim okadar rahatladıki yavrum :love7:
oh masallah ona  :nazar: :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Temmuz , 2011, 12:15:36
ok Muhribe

hoşbuldum canım napıyım perdelerimi yıkıcam evimi temizlicem dedi mecbur kaldım düştüm diyede bi nefes aldırmıyolar sürekli düşcem sanıylar yedim içtim yattım :)

:ehi: :ehi: :ehi: sakarliginin bedelini ödedïn geldin evine :D

Aytii

Nurum 12 günün kaldi  :-ooo benimde 24

seninle aramizda 12 gün vardi yanlis bilmiyosam

sancin felan yokmu hiç  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 12:17:01
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Temmuz , 2011, 12:15:36
ok Muhribe

:ehi: :ehi: :ehi: sakarliginin bedelini ödedïn geldin evine :D

aynen öyle olduu

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 12:17:39
Nurum 12 günün kaldi  :-ooo benimde 24

seninle aramizda 12 gün vardi yanlis bilmiyosam

sancin felan yokmu hiç  ???

olmazmı canımm yaaa geceleri özellikle nasıl sancım oluyo arttı iyice de şu anda bile var bence bende açılmada var ama doktor bakmadı alttan hiç altımda bir ağrı varkii kemiklerim sızlıyo resmen sancımda hani adet olursun da bıçak saplanır gibi olur yaa öyle giriyo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 03 Temmuz , 2011, 12:14:40

ohhh sıhhatler olsun elifimizeee miss olmuş bizim yerimize de kokla annesiii