2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 10:48:24
:ehi: :ehi:

ee bi bakima 9 ay orayi öyle kullaniyolar  :k06:

dogru demis doktorun o kismet biraz

mesela bazisi kafasi asagida olur ama bi bakarsin son haftada tekrar yukari çikarmis kafayi :) yani belli olmuyo

benim bi arkadaşımın doğuma kadar aşağıdaymış kafası, doğuma bi gidiyor hop bi gecede dönmüş bebek. doktor bile şaşırmış nasıl olduğuna. tabi sezeryana almış hemen.
aman hayırlısı olsun ne diyim, çok takmıyorum. hep hayırlısını istedim, belki de böylesi hayırlı bizim için. sağlıklı olsun da normal sezeryan fark etmez

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 10:48:44
sümeyra günaydın hoşgeldin canım. napıyor senin bebik?
iyiydi kıpır kıpırdı masallahh ya çok güzelmis onu öyle görmek.ama doktor cinsiyet söylemedi 1 ay sonra dedi.ama biz baktık hiç erkeğe benzemiyordu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 10:49:28
hosgeldin Sümeyra

cinsiyeti nezaman ögreniyosun  :muzz:

söylemedi canım ya.bacaklarına filan hep baktı durdu söylemediii.çok sükür progestanı  folbiolu kesti ama iğne doğuma kadarmıs

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

evet Muhribe orasi öyle tabiki

bende öyle diyorum artik normal sezeryan yeterki saglikla gelsin bende oda iyi olalim  :amin: :nazar:

muhribe

sümeyra söylemediği iyi olmuş canım, zaten bu haftada tahmin yapan doktorlar çoğunlukla yanılıyorlar. ben 17. haftamda öğrendim ancak cinsiyeti. cuma günü de pipisini salladı durdu bize  :k06: pis utanmaz  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 10:55:13
sümeyra söylemediği iyi olmuş canım, zaten bu haftada tahmin yapan doktorlar çoğunlukla yanılıyorlar. ben 17. haftamda öğrendim ancak cinsiyeti. cuma günü de pipisini salladı durdu bize  :k06: pis utanmaz  :k06:

ben sana söylemistim cinsiyetini :D erkek demistim sonra sende yazdin erkek diye  :occasion14:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 10:55:13
vay yaramaz vayyyyy  :opucuk: :ehi: :ehi: aslında evet söylemediğine daha çok sevindik aklımızda hep tereddüt olacaktı.sürekli acabamı diyecektim söylememsinde vardır bi hayır dedim.bekleyeceğim 1 ay daha

muhribe

içine ne doğuyorsa o olur diyorlar. ben hep erkek dedim, öyle de oldu. ama Allah hangisi size hayırlı olacaksa onu versin inş.

ayten senin sancıların devam ediyor mu?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 10:57:41
içine ne doğuyorsa o olur diyorlar. ben hep erkek dedim, öyle de oldu. ama Allah hangisi size hayırlı olacaksa onu versin inş.

dün ve bugün olmadi canim masallah  :nazar: :nazar: :nazar: insallah 27 Temmuzda gelir sancim ve pirtlarim :D

KasrıCinan

AMİN CANIM AMİN SAĞOL.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Temmuz , 2011, 10:58:36

dün ve bugün olmadi canim masallah  :nazar: :nazar: :nazar: insallah 27 Temmuzda gelir sancim ve pirtlarim :D
GÜNÜN GÜNÜNE PIRTLA EMİİİİİ :ehi: :nazar: :amin: :amin:

muhribe

sezeryan fobisi iki gündür rüyalarıma giriyor. gece kendimi ameliyathanede görüyorum. 34+3 günlüğüm (bugün olduğum gibi) ve doktor beni sezeryana alıyor. ya diyorum henüz çok erken neden acele ediyorsunuz? bugün başka ameliyatlarım da var, sen de aradan çık diyor  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 11:02:16
sezeryan fobisi iki gündür rüyalarıma giriyor. gece kendimi ameliyathanede görüyorum. 34+3 günlüğüm (bugün olduğum gibi) ve doktor beni sezeryana alıyor. ya diyorum henüz çok erken neden acele ediyorsunuz? bugün başka ameliyatlarım da var, sen de aradan çık diyor  :k06:

ahh o rüyalar

sen benim gördügüm rüyalari görsen

kendimi kahin sanmaya basladim  :ehi: bu gece arkadasimi hamile gördüm sabah haberini aldim hamileymis :)

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Temmuz , 2011, 11:08:19
korkulur senden ayten  :laughing7:

ben zaten korkuyorum canim  :k06: :k06:

iki kere 18 Temmuzda acilen doguma gittigimi görmüstüm  :dontknow: