2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Temmuz , 2011, 13:51:08
selam kızlar nasılsınız balkalım biziyiz kızımla sabah kalktık temizlik yaptık sonra kızımı yıkadım uykuya daldı ben de bir yandan kahvaltı hazırlıyorum kendime ancak fırsat buldum bi yandanda bakayım bizim hamişler ne yapıyor dedim

Selam canım biz idare ederiz doğum sancıları ile uğraşıyoruz işte  :k06: :k06: Ohhhh mis kokulunu kızını bizim yerimize öp kokla annesi. Daha senin dikişlerin iyileşmemiştir kendinide çok yorma canım dikkat et . Afiyet olsun  :opucuk:

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Temmuz , 2011, 13:55:13
selam kızlar nasılsınız balkalım biziyiz kızımla sabah kalktık temizlik yaptık sonra kızımı yıkadım uykuya daldı ben de bir yandan kahvaltı hazırlıyorum kendime ancak fırsat buldum bi yandanda bakayım bizim hamişler ne yapıyor dedim

Selam canım biz idare ederiz doğum sancıları ile uğraşıyoruz işte  :k06: :k06: Ohhhh mis kokulunu kızını bizim yerimize öp kokla annesi. Daha senin dikişlerin iyileşmemiştir kendinide çok yorma canım dikkat et . Afiyet olsun  :opucuk:
hosbulduk aytencim iyiz cok sükür. gizemcim hosbulduk ama ben bir haftadır hatta eve geldiyimden beri kendi işimi kendim yapıyorum zaten kaynanaylada kavga ettik cekti gitti zaten bana iş söylemekten baska işe yaramıyordu. biliyosun ben herseyin üstesinden gelirim dikişler hala acıyor ama alıştım  :D  :D  kızımlada ugrasamak dünyanın en sahane seyi hiç yanından ayrılasımk gelmiyor kokla kokla doymuyorum oy yerim ben onu

Aytii

aman iyi oldu defolup gittigi o kart tavuk olacak kaynanan  :caca: enazindan kafan dinlenir kendi isini kendin de hallediyosan ohh senden iyisi yok masallah diyim sana  :nazar: :nazar:

burcu MELEK

evet canım aynen öyle oldu yoksa sabaha kadar cocuga bakıyodum sabahın köründe odaya dalıyodu kalk kahvaltı hazırlayalım acıktım diye aksama kadar ayakta zor duruyordum simdi 11 kadar yatıyorum kızımla oh. hoş ona ragmen 2 aksam üst üste oturmaya geldiler kayınbabamla ve inanırmısın 10 lira bile takmadılar bi pantolan al ne bileyim bi yap yok. mal olasın işte. kayınbabam il dısına cıktı yine esim annem gelmek istiyor dedi bu defa susmadım hayır getiremezsin aksama kadar ben onal aynı evin içindeyim sen deyil dedim cocuk dogdu bana cesaret geldi tabi eşimde kıza cok düşkünya bizi kaybetmeyi göze alamaz onun farkındayım ondan  ;D

Shadowqueen

KIZLAR ŞİMDİ FEHİ HİLAL İLE GÖRÜŞTÜM, KAYINVALİDESİ GİTMİŞ ODA BEBEĞİN 40 I ÇIKANA KADAR ADANAYA ANNESİNİN YANINA GİTMİŞ. HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEMİŞ ÇOK ÇOK SELAMI VAR HEPİNİZİ ÖPÜYOR  :opucuk: :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Temmuz , 2011, 14:15:17
KIZLAR ŞİMDİ FEHİ HİLAL İLE GÖRÜŞTÜM, KAYINVALİDESİ GİTMİŞ ODA BEBEĞİN 40 I ÇIKANA KADAR ADANAYA ANNESİNİN YANINA GİTMİŞ. HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEMİŞ ÇOK ÇOK SELAMI VAR HEPİNİZİ ÖPÜYOR  :opucuk: :opucuk:

Aleyküm selam  :opucuk:

Aytii

aç agzini Burcu simdiye kadar sustugun kabahatti zaten  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Temmuz , 2011, 14:00:20
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Temmuz , 2011, 13:55:13

hosbulduk aytencim iyiz cok sükür. gizemcim hosbulduk ama ben bir haftadır hatta eve geldiyimden beri kendi işimi kendim yapıyorum zaten kaynanaylada kavga ettik cekti gitti zaten bana iş söylemekten baska işe yaramıyordu. biliyosun ben herseyin üstesinden gelirim dikişler hala acıyor ama alıştım  :D  :D  kızımlada ugrasamak dünyanın en sahane seyi hiç yanından ayrılasımk gelmiyor kokla kokla doymuyorum oy yerim ben onu

Biliyorum canım yaşadıkların inan zor ben olsam dayanabilir miydim bilmiyorum ama inan gitmesi iyi olmuş sende en azından hem iş yapıp hemde laf yemiyorsun kafan rahat, temizlik yapıcaksan bile dikkat et kendini pek yorma sonra o dikişler başına daha fazla iş açar canım  :opucuk: :opucuk:

Aytii

kizlar ya dogum sancisi geliyo ya hani sizede böyle sicak basiyomu? gerçi Burcu sen artik çekmiyosun  :k06: bana sanci gelince ter bosaliyo ya benden  :sad1: fena ediyo beni

dogum sancisindan korkmuyorumda korktugum tek sey o esnada tansyonum düser gibi oluyo  :-\ niye ôyle sicaklik geliyoki  :'(

burcu MELEK

sagol gizemcim dikkat ediyorum hafiften hafiften yapıyorum. aytencim ben zamanlama yaptım simdi artık tahammülüm kalmadı bitti artık kadın bana sen benim götümde deyilsin osurmusum sana dedi bukadar ya esim 2 gün surat yaptı bende dedimki annen böyle dedi sen ona bile sustun bukadar gurusuz deyilim senin annen diye bana hakaret edemez haklısın diyor haklıyım tabi dedim dünde gitmiş kızına takım almış banada canta. dogum hediyesi olarakta bulaşık maki,nası alıcamö diyor iyi bari dedim  ;D  ;D  anası geldi öpmedim konuşmadım hoşgeldin dedim okadar hiç ses cıkarmadı bundan sonra böyle işine gelirse

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Temmuz , 2011, 14:21:28
kizlar ya dogum sancisi geliyo ya hani sizede böyle sicak basiyomu? gerçi Burcu sen artik çekmiyosun  :k06: bana sanci gelince ter bosaliyo ya benden  :sad1: fena ediyo beni

dogum sancisindan korkmuyorumda korktugum tek sey o esnada tansyonum düser gibi oluyo  :-\ niye ôyle sicaklik geliyoki  :'(

Tatlım aynısı bende de oluyor, her sancıda olmuyor ama sancım çoğaldığı zaman oluyor terler boşalıyor tensiyonum düşüyor diyorum ki doktora gitme vakti geldi  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Temmuz , 2011, 14:23:17
sagol gizemcim dikkat ediyorum hafiften hafiften yapıyorum. aytencim ben zamanlama yaptım simdi artık tahammülüm kalmadı bitti artık kadın bana sen benim götümde deyilsin osurmusum sana dedi bukadar ya esim 2 gün surat yaptı bende dedimki annen böyle dedi sen ona bile sustun bukadar gurusuz deyilim senin annen diye bana hakaret edemez haklısın diyor haklıyım tabi dedim dünde gitmiş kızına takım almış banada canta. dogum hediyesi olarakta bulaşık maki,nası alıcamö diyor iyi bari dedim  ;D  ;D  anası geldi öpmedim konuşmadım hoşgeldin dedim okadar hiç ses cıkarmadı bundan sonra böyle işine gelirse

oha  :-ooo terbiyesiz cahil kadin  :violent1: ayyy nasil sinir oldum simdi  :cildir: canim sen hiç taviz verme artik sakin ha iyi bir anina gelmesinde ve sakin iyi davranma biliyorum yanlis belki bu dedigim ama bu kadina hak  :cussing:

Aytii

of Gizem kime sorsam öyle diyo

bende soguk su içerim bol bol diyorum enazindan serin tutar diye ama kayinvalidem gaz yapar dedi ve gerçektende yapiyomus  :sad1: neyapicam ben yaaa  :crybaby2:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Temmuz , 2011, 14:23:17

Bir insan gelinine nasıl böyle şeyler diyebilir bilmiyorum yaaa, insanda biraz saygı sevgi olur sen büyüksün örnek ol dimi ama nerdeeeee  :violent1: :violent1: Ben kayınvalidem ile hafif sürtüşme yaşıyayım kadın susar beni dinler sonra usulca işin doğrusunu anlatır kızıymış gibi yaklaşır. Ama inan senin kayınvaliden gibi laf etse inan hayatta susmam ağzının payını veririm, zaten eşimde beni müdafa etmezse inan çeker giderim o ne öyle yaaaaa  :violent1: :violent1: :violent1: Canım sende Peygamber sabrı varmış inan tebrik ediyorum seni, biraz eşinin burnu sürtülsün bırak naz yap gerekirse konuşma hediyelerle mi alır gönlünü yoksa güzel söz ve sevgiylemi bilemem ama böylede olmaz ki. Çok kızdım çokkkkkkkkkkkkkkkk  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: