2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 14:14:04
geç döllenme nasil oluyo kizlar  :icon_scratch:
yumurtlma döneminden daha geç oluyo tombustan son adet tarıhını baya geçmiş oluyo yani...değeri daha geç artıyo
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

...ŞehzadEfe...

benimde değerim yüksekti keseyi göstermemişti çocuk hatta doktor dış gebelik diye düşünmüştü 2 gün sonra çıktı
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

geçmis olsun Gizem  :opucuk: hayirlisi olsun canim zaten senin ara ara yalanci dogum sancisi olmandan belliydi  :-\ insallah pazar günü hayirli haberler verirsin bize  :amin: :amin:

izemsevi

ayten yumurtanın çatlaması gereken tarihte çatlamıyor ondan mesela 3-5gün sonra çatlıyor buda geç döllenme oluyor eğer ilk bebeğin geç döllenme olduysa 2.bebk içinde geç döllenme olurmuş ki benim yakın arkadaşımın öyle oldu şimdi 2.ye hamile oda geç döllenme oldu geç döllenmede tek sıkıntı tam doğum tarihini kestiremiyorsun

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 01 Temmuz , 2011, 14:16:05
yumurtlma döneminden daha geç oluyo tombustan son adet tarıhını baya geçmiş oluyo yani...değeri daha geç artıyo
hmm benimkisi öyle degilmis ben sormustum doktoruma

her gidisimde hep 20 ekimden hesapliyo ve dogru çikiyo  :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Temmuz , 2011, 14:15:45
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Biz kızımla sabah gittik şimdi geldik hastaneden, maalesef gece çok sancım oldu sabah gittiğimde NST de de sancım çıktı ve çatı muayenesi yapıldı 2 cm açıklık varmış müşadeye alıp serum verdiler, serumdan sonraki NST de sancım azalmıştı doktor göndermek istemedi ama ben evde dinlenirim dedim. Bugün az kalsın sezeryana giriyordum  :crybaby2: :crybaby2: Doktor en azından 2-3 daha ötelemek istedi Pazar günü tekrar nst ye girip çatı muayenesi olacağım. Doktor 15 Temmuzu zorlayacağız ama heran alabiliriz ona göre hazırlıklı ol dedi. Kızlar lütfen dualarınız benimle olsun sancılarım kesilsin miniğim biraz daha benimle kalsın  :amin: :amin:

Kızım 2900 gr 48 cm çıktı  :nazar: :nazar: :nazar:

cnm bnm allah yardımcın olsun  inşallah hayırlısı olsun kuzun seni özlemiş sanrım kalmak istemıyo artık orda :k06: üzülme tammıı bebişler zaten 38.haftada gelişimini tamamen tamamlıyomuş...
sıkma canını allahımdan hayırlısını dile  :amin: :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

muhribe

mesela siz diyorsunuz ya bebeğim 1 hafta önde 2 hafta önde diye. benimkisi sat ile uyumlu çıkıyor çünkü zaten 1 haftadan daha uzun zaman sonra döllendi yumurta. zamanında döllense demek ki 1 hafta önden gidecekti benimkisi de.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Temmuz , 2011, 14:19:38
mesela siz diyorsunuz ya bebeğim 1 hafta önde 2 hafta önde diye. benimkisi sat ile uyumlu çıkıyor çünkü zaten 1 haftadan daha uzun zaman sonra döllendi yumurta. zamanında döllense demek ki 1 hafta önden gidecekti benimkisi de.

bana doktorum 30 haftaya kadar önde gidiyo dedi en son gittigimde ayni haftasina göre uyumlu dedi

yani bebekten bebege degisiyo demekki gelisim meselesi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 14:17:38
geçmis olsun Gizem  :opucuk: hayirlisi olsun canim zaten senin ara ara yalanci dogum sancisi olmandan belliydi  :-\ insallah pazar günü hayirli haberler verirsin bize  :amin: :amin:

Teşekkürler Aytencim, hayırlısı ile şu günleri de atlatsam da hesaplanan tarihte gelse kızım daha rahat olacağım ama herşeyde bir hayır vardır sanırım. Hakkımız da hayırlısı olsun  :amin: :amin:

izemsevi

çok geçmiş olsun gizemcim biz bu biciriklerle ne yapcaz habire erken gelmek istiyorlar sen artık annenin yanına dükkana gidip gelmesen oda yorar canım sancın kaç çıktı nstede kızımızın kalp atışları nasıldı

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 01 Temmuz , 2011, 14:18:39
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Temmuz , 2011, 14:15:45
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Biz kızımla sabah gittik şimdi geldik hastaneden, maalesef gece çok sancım oldu sabah gittiğimde NST de de sancım çıktı ve çatı muayenesi yapıldı 2 cm açıklık varmış müşadeye alıp serum verdiler, serumdan sonraki NST de sancım azalmıştı doktor göndermek istemedi ama ben evde dinlenirim dedim. Bugün az kalsın sezeryana giriyordum  :crybaby2: :crybaby2: Doktor en azından 2-3 daha ötelemek istedi Pazar günü tekrar nst ye girip çatı muayenesi olacağım. Doktor 15 Temmuzu zorlayacağız ama heran alabiliriz ona göre hazırlıklı ol dedi. Kızlar lütfen dualarınız benimle olsun sancılarım kesilsin miniğim biraz daha benimle kalsın  :amin: :amin:

Kızım 2900 gr 48 cm çıktı  :nazar: :nazar: :nazar:

cnm bnm allah yardımcın olsun  inşallah hayırlısı olsun kuzun seni özlemiş sanrım kalmak istemıyo artık orda :k06: üzülme tammıı bebişler zaten 38.haftada gelişimini tamamen tamamlıyomuş...
sıkma canını allahımdan hayırlısını dile  :amin: :amin:

Goncacım teşekkür ederim ama henüz 36+2 günlük kızım doktor sezeryana acil almam gerekirse küveze girecek demiş anneme  :y25: Umarım vaktinde gelir kuzularımız  :amin: :amin:

Aytii

evet öyle Gizem yeterki saglikli olsunlar  :amin:

zaten biz çok sükür 36 haftayi doldurduk  :nazar: 36 haftadan sonra dogan bebeklerin fazla sorunu olmuyomus dis dünya ile

Aytii

Gizem kaça kadar ulasti sancilarin? ben okuyorum mesela 36 haftalik dogan bebeklerin fazla tedaviye ihtiyaçlari kalmiyomus  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Temmuz , 2011, 14:22:03
çok geçmiş olsun gizemcim biz bu biciriklerle ne yapcaz habire erken gelmek istiyorlar sen artık annenin yanına dükkana gidip gelmesen oda yorar canım sancın kaç çıktı nstede kızımızın kalp atışları nasıldı

Teşekkürler tatlım, valla yatış verdide ben evde dinlenirim diye söz verdim. Hiç kalkmayacaksın yormayacaksın kendini dedi. Bende antibiyotiğimi aldım uzanıyorum. Sancım 50 lere kadar çıktı kalp atışı maşallah iyiydi 150-165 arası idi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 14:23:23
evet öyle Gizem yeterki saglikli olsunlar  :amin:

zaten biz çok sükür 36 haftayi doldurduk  :nazar: 36 haftadan sonra dogan bebeklerin fazla sorunu olmuyomus dis dünya ile

İnş. olmaz ve herşey yolunda gider canım  :amin: :amin: