2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

hoşgeldin ayten. kız bahçeli evin var can mı sıkılır orda  :k06: ben olsam bütün gün bahçede keyif yaparım. bi de bahçe salıncakları var ya hani 2-3 kişilik. onlardan alırım ooooh  :occasion14:

Aytii

gündüz inemiyorum sicaktan ama dedigin gibi aksam olunca  8) o salincaklardan istiyoruz ama terasimiz açik üstü kapattiramadik henüz oyüzden almiyoruz havalar bozunca mahvolur diye

muhribe

oğuz paşayla sallanırsınız ne güzel. biz de hafta sonu balkonu kapattırdık, oh oğlumla balkon keyfi yapıcaz. bu akşam da doktordan çıktıktan sonra ana kucağımızı alıcaz. çok araştırdık nania diye bi marka var. bebeğin sırtı için en korunaklısı oymuş, onu almaya karar verdik. acımasın tontonumun sırtı içinde yatarken  :love9:

izemsevi

kızlar ben çıkıyorum gelirim tekrar :wave:

Aytii

zaten onlarin içine yinede her ihtimale karsi bir örtü konuluyo yani ne kadar rahat olursa olsun ben yinede örtü koyarim sirtinin altina

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Temmuz , 2011, 11:15:58
zaten onlarin içine yinede her ihtimale karsi bir örtü konuluyo yani ne kadar rahat olursa olsun ben yinede örtü koyarim sirtinin altina
evet canım ben de aldım bi tane pamuklu takım. hem altı var hem de yastığı. maviş maviş canım benim  :love9:

seval güle güle canım, yine gel  :wave:

izemsevi

biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :hello2:

serife26

kızlar herkese merhaba
şeker oğluşum mustafa kağan 29 haziran çarşamba günü sabah 10:30 civarı dünyaya geldi:)kendisi 3500 kg ağırlığında,52 cm. ve sarışın bir baby :laughing7: bugün taburcu olduk,ağrılarım fln da var  fakat sizlere yazmak istedim :love9: daha sonra görüşmek üzere,herkes sevgiyle kalsın :love7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 01 Temmuz , 2011, 13:16:58
kızlar herkese merhaba
şeker oğluşum mustafa kağan 29 haziran çarşamba günü sabah 10:30 civarı dünyaya geldi:)kendisi 3500 kg ağırlığında,52 cm. ve sarışın bir baby :laughing7: bugün taburcu olduk,ağrılarım fln da var  fakat sizlere yazmak istedim :love9: daha sonra görüşmek üzere,herkes sevgiyle kalsın :love7:
CANIM HADİ GÖZÜN AYDIN ALLAH KURTARMIS MASALLAH OĞLUSUNA.BOL SÜTLÜ GÜNLER CANIM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

gözün aydın şerifecim allah annesli babalı büyütsün hayırlı evlat nasip etsin bol sütlü ve az gazsız günler diliyorum darısı kızımla bize :amin:

Aytii

gözün aydin Serife masallah oglusuna  :nazar: :opucuk: Allah anali babali büyütsün hayirli evlat olsun insallah  :amin:

...ŞehzadEfe...

sıra sıra herkes doğuruyo ne güzel  :love9:

şerife allah bağışlasın oğlunu gözün aydın  :nazar:

şimdi sıra kimde aytennnn sende mi sıra canım  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

yok tatlim Nur ve Gizem var önümde  :k06: sonra ben :) onlarin ikisi ayni güne geliyo dogumlari  ::)

izemsevi

ayten bizimde senle aynı zaman gelebilir bir ihtimal bakalım görcez ama benim 3 agustosada sarkabilir.

...ŞehzadEfe...

sizler doğurum sıra bize gelsin  :laughing7: tabi bana daha çoooooookkk var  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var