2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

zaten aksamlari hava serinlediginde çikiyorum canim

esimde uyanmis oluyo o saatte biraz dolaniyorum sonra yemek yiyoruz hep birlikte

kayinvalidemler bahçeyi yapiyolar aksam serinliginde çok güzel oldu bahçemiz ot içinde kalmisti simdi burda olduklari için ilgileniyolar sagolsunlar bende asagilarda bahçede dolasiyorum iste

muhribe

oh ne güzel bahçeli bi evin var. valla biz taş duvarlar arasında bi tutam yeşillik görsek seviniyoruz  :sad1:

Aytii

ay yok bizim körfez manzarali evimiz  :k06: bahçemiz kocaman agaçlar çiçekler kuslar  :love9: terasa bi çikiyorum tertemiz havayi içime soluyorum ohhhh  :sunny:

muhribe

kocaelinin bende ayrı bi yeri vardır. eşimle ilk görüşmemiz orda oldu. ilk el ele tutuşmamız, romantik anlarımız  :love9: çok farklıdır kocaeli bizim için. bebek olmadan önce bi kez anılarımızı tazelemeye gitmiştik. inş bebeğimiz doğunca yine gidicez, gör kocaeli biz ikiydik üç olduk demeye :)

Aytii

bizim de ilk romantik anlarimiz burda basladi Gebzede  :k06: ne günlerdi  :love7: simdi konusu açilinca esimde bende her detayini hatirlariz  :laughing7: kaç sene geçti aradan  :love9:

muhribe

Allah mutluluğunuzu bozdurmasın canım. insanın sevdiği kişiyle evli olması çok güzel  :love9:

Aytii

muhribe

bu arada biz bugün 35. haftamıza girdik inş  :hello2:

Aytii

masallah size  :nazar: :nazar: ikimizinde çok az kaldi ALlahin izniyle  :amin:

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 14:24:33
ay yok bizim körfez manzarali evimiz  :k06: bahçemiz kocaman agaçlar çiçekler kuslar  :love9: terasa bi çikiyorum tertemiz havayi içime soluyorum ohhhh  :sunny:

Eşimle yeni çıkmaya başladığımız da oda Körfez de çalışıyordu çok geldim oralara  :k06: :k06:

Aytii

her aksam izliyorum oralari Gizem artik aklima sen gelirsin  :k06:

muhribe

tüm aşıkların yolu bi şekilde körfezden geçmiş demek ki  :k06:

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 14:39:14
tüm aşıkların yolu bi şekilde körfezden geçmiş demek ki  :k06:

Sanırım öyle canım  :k06: :k06: