2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hosgeldin Sezen

dünürüm Pazartesi günü sezeryan ile dogum yapmis

Nur da annesine gitmisti dönmedi heralde daha evine

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 12:34:23
hosgeldin Sezen

dünürüm Pazartesi günü sezeryan ile dogum yapmis

Nur da annesine gitmisti dönmedi heralde daha evine

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: :nazar:
hayirli ugurlu  olsun biraz toparlansinda kendide girer heralde sn nasilsin aytencim 

Aytii

girdi dün biraz muhabbet ettik

sagol canim ben iyiyim sen nasilsin

muhribe

göbişlerimizi şişirdik geldik oğluşumla  :hungry:

Aytii

oh afiyet olsun yarasin  :nazar: :love9:

bizde bi namaz kilip gelelim  :opucuk:

muhribe

Allah kabul etsin canım.
koca göbişle ne de zor oluyor namaz kılmak  :-\ ben çoğu zaman oturarak kılıyorum. onda bile karnım sıkışıyor gibi oluyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 12:19:03
gizem afiyet olsun. ben birazdan öğle yemeği yiycem, sen nasıl dayanıyorsun bu saate kadar kahvaltısız? :)

Sağol canım, akşam annemin restauranttaydım çok geç saatte atıştırdığım için onlar beni tutuyor öyle dayanıyorum  :icon_thumright:

muhribe

maşallah canım. ben gece yatmadan önce vitaminlerimi içiyorum. sabah aç kurt gibi uyanıyorum  :k06: demek gündüz içsem tabak tabak götürücem her şeyi  :hungry:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 13:43:50
maşallah canım. ben gece yatmadan önce vitaminlerimi içiyorum. sabah aç kurt gibi uyanıyorum  :k06: demek gündüz içsem tabak tabak götürücem her şeyi  :hungry:

:k06: :k06: tatlım bende vitaminleri süt ürünleri ile birlikte alınmaması gerektiği için gece yatarken alıyorum ama inan kurt gibi acıkmıyorum sadece uyanır uyanmaz tatlı yemek istiyor canım, baş ucumda gofret veya çikolata ile yatıyorum  :toothy10: :toothy10:

muhribe

ilaçlar şekerini düşürüyordur canım ondandır. arada benim de deli gibi çikolata yiyesim geliyor

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 13:39:39
Allah kabul etsin canım.
koca göbişle ne de zor oluyor namaz kılmak  :-\ ben çoğu zaman oturarak kılıyorum. onda bile karnım sıkışıyor gibi oluyor

amin canim sagol

zaten sandalye üstünde kiliyorum bende oturarak :) 6 ayimda egilip kalkamaz oldum ozamandan beri oturarak kiliyorum  ::)

muhribe

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 14:00:23
ilaçlar şekerini düşürüyordur canım ondandır. arada benim de deli gibi çikolata yiyesim geliyor

Olabilir tatlım  :icon_thumright:

Aytii

Amin Muhrisim  :amin: off yaa hareketsizlikten ölcem  :sad1: esinizin gece çalismasi kadar kötü birsey yok  :crybaby2: hem onun için kötü hem kadin için  :-\

muhribe

ayten sen kendin çıkığ dolaşamıyor musun? mesela hava biraz serinlesin, kayınvalideni de al bi tur atın. hem temiz hava iyi gelir. ben iki gün yürümesem üçünc gün belim tutuluyor  :-\