2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

sen yine de temizlik yaparken dikkat et canım. ani oturuş ve kalkışlardan kaçın. biz de geçen pazar mutfağı temizledik eşimle dip bucak. ama ben hep oturur pozisyonda yaptım yapacaklarımı. alt dolapları falan silebildim ancak. o da oturarak. üstleri falan hep eşim halletti sağolsun

Aytii

evet mutfak dolaplarini bende öyle temizliyorum alttakilerini oturdugum yerden silerek

muhribe

yarın bizim doktor kontrolümüz var  :occasion14:

Aytii

ne güzel bizim daha 6 gün var  :-\

doktorum çok geç çagirdi beni bu defa

diger kontrolle 3 hafta var arada yani bi öncekiyle halbuki ben okuyorum nette 36 hafta bitince gitmek gerekirmis ama niyeyse tam 37 haftada verdi bu defa randevuyu  :dontknow:

Shadowqueen

Selam bayanlar, bizde geldik kızımla nasılsınız?  :love9: :love9:

muhribe

ben en son 6 haziranda gitmiştim. 26 gün sonra çağırmış oldu beni. bakalım sonrasında 2 haftaya düşürecek mi muayeneleri  :dontknow:

gizem hoşgeldin

Aytii

hosgeldiniz Gizem ve Almira  :opucuk: biz iyiyiz canim siz nasilsiniz  :flowers:

Aytii

benim bu hafta itibariyle artik son 3 haftam aslinda belki daha az çünkü 36 hafta bitince her an dogum olabilirmis ama adam bisey görmedi heralde rahat rahat sen 6 Temmuzda gel dedi  :icon_scratch:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Haziran , 2011, 11:29:06
ben en son 6 haziranda gitmiştim. 26 gün sonra çağırmış oldu beni. bakalım sonrasında 2 haftaya düşürecek mi muayeneleri  :dontknow:

gizem hoşgeldin

Hoşbudluk Muhriş  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 11:29:20
hosgeldiniz Gizem ve Almira  :opucuk: biz iyiyiz canim siz nasilsiniz  :flowers:

Hoşbulduk canım, valla benim bugün karnım feci ağrıyor o yüzden hiç keyfim yok :sad1:

muhribe

ayten rahimdeki damarlara bakarak doktorlar erken doğum riski olup olmadığını görebiliyormuş. ordaki kan basıncı, rahime baskı falan belli ediyormuş riski. benim doktorum öyle söyledi. tabi bunda tansiyonun falan da etkisi var. kontrollerin sonunda doktor bana erken doğum riski görmüyorum diyor. tabi yine de Allah bilir, Allah korusun inş  :amin:

Aytii

ondan ozaman ;)

Gizemcigim benden sana mi geçti yoksa  :-\ ay ne olacak halimiz bizim böyle  :-[

Aytii

ya kizlar birde karninizin altina elinizi koydugunuz zaman böyle bir sicaklik hissediyomusunuz  ???

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 11:35:14
ondan ozaman ;)

Gizemcigim benden sana mi geçti yoksa  :-\ ay ne olacak halimiz bizim böyle  :-[

Sanırım canım bu son dönemleri böyle geçireceğiz, bir gün sen diyeceksin sancım ağrım var birgün ben  :sad1: :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 11:35:43
ya kizlar birde karninizin altina elinizi koydugunuz zaman böyle bir sicaklik hissediyomusunuz  ???

Sürekli değil canım arada