2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 19:49:35
2 günde 4 tane ;D

Canım ben bundan 2 ay önce yani 7.ci ayımda bilmiyordum hurmanın erken doğumu tetiklediğini ve aşerdiğim için günde 1 kase yiyordum medine hurması yani 15-20 tane falan ona rağmen bir problem olmamıştı. Merak etme hurmadan değildir ama sancın varsa iyi değil tabiki  :sad1:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

evet Seval girdi doktoru ona rapor vermis geçen gün az daha doguruyomus ta  :-\

ne bileyim Gizem nette baktim birçok kisi sanci yaptigini söyledi  :dontknow:

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 19:52:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 19:49:35
2 günde 4 tane ;D

Canım ben bundan 2 ay önce yani 7.ci ayımda bilmiyordum hurmanın erken doğumu tetiklediğini ve aşerdiğim için günde 1 kase yiyordum medine hurması yani 15-20 tane falan ona rağmen bir problem olmamıştı. Merak etme hurmadan değildir ama sancın varsa iyi değil tabiki  :sad1:

Bencede hurmadan değildir. Ama şimdi önümüz ramazan bende günde birer ikişer tane hurma yesem mi diye düşünmeden edemiyordum yemeyeyim mi??? O zaman 24. haftada falan olacağız. O kadar erken doğum sancısı gelmez herhalde.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

okadarda hurma yedim bende  :k06:birde hastaneye giderken fatma anamızın eli çiçeğinide suya attım ama nasip değilmiş.Yinede Rabbım benım için hayırlı olanı nasip etmıştır
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Canım elifi kime benzetiyorlar sana mı eşine mi???

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 29 Haziran , 2011, 19:54:14
okadarda hurma yedim bende  :k06:birde hastaneye giderken fatma anamızın eli çiçeğinide suya attım ama nasip değilmiş.Yinede Rabbım benım için hayırlı olanı nasip etmıştır

bende aninda etki yapiyo ozaman  :k06:

canim hayirlisi böyle imis sizin için inan avrupada olsaydin o doktor seni saatlerce bekletirdi sonrada keserdi eger açilma fazla olmasaydi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 19:53:59

Sancıların ne alemde? Karnın nasıl canım?

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 19:57:00

kalktim gezindim sanci girince karnim sertti oglumda hareket etmeyi kesti sonra 4 ayak üstüne çömeldim öyle dolandim biraz sonra kalktim yine baktim geçti suanda iyiyim

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 19:58:52
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 19:57:00

kalktim gezindim sanci girince karnim sertti oglumda hareket etmeyi kesti sonra 4 ayak üstüne çömeldim öyle dolandim biraz sonra kalktim yine baktim geçti suanda iyiyim

Anladım canım yalancı sancılar yokluyor işte Rahmi, az kaldı az inş. hayırlısı ile vaktinde gelirler  :amin: :amin: Sancı gelince dolaşmak iyi geliyor cidden  :icon_thumright:

Aytii

baya dolastim hemen geçmedi ama sürdü yine biraz geçmesi

aydinays

Ayy kıyamam size. Son 4 haftanız. Melekler yolun son başında görünmeye başladılar  :k06: :k06: :k06:

Aytii

gelsinlerde zamaninda gelsinler yeterki saglikli bir sekilde  :amin:

aydinays

Shadowqueen