2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:45:17
Sümeyra rüyanda ne görüyosun bu aralar? kizmi erkekmi?
genelde rüyada ne görülürse istisnalar hariç tersi oluyor

Aytii

evet ben kiz görürdüm ama oglum ultrasyonda al sana anne dedi  :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:46:26
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Haziran , 2011, 12:45:52
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:45:17
Sümeyra rüyanda ne görüyosun bu aralar? kizmi erkekmi?
ilk defa erkek gördüm pipisinidi gayet acık ve net gördüm yani :ehi: :k06: :k06:

ozaman kiz  ::)
tersimi çıkıyor.arkadasımla konustum.dedi ki ben rüyamda hep oğlum olmus görüyordum dedi ama neticeye bak kızım oldu dedi. ayy lokum dağıtırım kızım olursa sizeee  :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

bende hep oğlan gördüm hiç kız görmedim hatta birinde adını bile koydumdu :k06: ama kızım oldu :occasion5: :occasion5:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:48:31
evet ben kiz görürdüm ama oglum ultrasyonda al sana anne dedi  :ehi:
ama o an kız erkek benim için farkadaceğini sanmıyorum.çünki 3 hafta önce gittim hareket ettiğini görmedim.simdi ilk defa göreceğim ve çok büyümüs olacak.ve iyimi onu merak ediyorum.erkek dese bile çok sevinirim :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 12:49:51
bende hep oğlan gördüm hiç kız görmedim hatta birinde adını bile koydumdu :k06: ama kızım oldu :occasion5: :occasion5:
peki ne hissediyordun canım cinsiyet konusunda .ne güzeeel bakalım benim süpriz yumurtamdan ne cıkacak

Aytii

saglikli olsunlarda her ikiside seviliyo inanin  :icon_thumright:

asya81

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Haziran , 2011, 12:51:25
Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 12:49:51
peki ne hissediyordun canım cinsiyet konusunda .ne güzeeel bakalım benim süpriz yumurtamdan ne cıkacak
canım erkek rüyaları görünce erkek hissediodum hatta çin takvimi felan erkek diodu ama kısmet kızım olucak :love7: :love7: gayet memnunum allah hayırlı evlat versin hepimize ama bizim topice geldiysen kız oranı çok fazla bu yıl kız yılı :basardim: :basardim:

Aytii

izemsevi

ben mısır ve cevizden çok tiksindim artık ceviz fazla yiyemiyorum ben ve eşim hep kız gördük ve öylede oldu insan ne hissederse o çıkıyır kalbinin sesini dinle sümeyra

Aytii

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:55:03
kizlar misir aldinizmi hiç  ::)
ben dışarda satılan bardak mısırlara düştüm birkaç gündür  :tongue3: yarın pazara çıkarsam alıyım diyorum haşlayım yiyim :hungry: :hungry: :hungry:

izemsevi

hamilelik bu neye aşaereceğin neyden tiksineceğin belli olmuyor kızım sen kömüre aşerirken ben kömüre aşerilir dedimmi :k06: :k06:

KasrıCinan

hayırlısı artık canım.sağlığı dediğimiz gibi herseyden çok önemli.

Aytii

bardak misirda çok gdo var diyolar Asya sen fazla yeme yinede  :icon_thumright:

ben kömür asermiyomusum Seval  8) kokladimda o degilmis

damla sakizini çok aseriyorum onda sorun yok  :laughing7: