2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 12:21:29
ayten canım nevresim takımı veriliyor tabiki ama sen dedinya ben havluyu hijyen açısından kendim götürcem diye bende ondan götürcem birde hastane çarşaflarında yatmak istemiyorum ondan kızlar ben devlette yapacağım için ben herşeyi götürcem ondan belki siz yatak koruyucu götürmezsiniz

iyide özel hastanede derler bizim örtülerimiz var diye adama gülerler nevresim verince heralde  :icon_scratch: hani havluyu sen kendin kullanirsin kimse yokken görmezler ama nevresim bu :-\

izemsevi

canım niye gülsünler sonuçta kendi çarşafında yatmak istememn norm al tamam yıkanıyordur temiz olabilir ama insan daha özenli birşeyde yatmak ister göze hoş gözüksün diye mesela ben devletin özel odasında kalcam eşimin çiçekci arkadaşı var oda süslememizi o yapcak ben zaten 12 tane balon aldım kapı süsü var kapı tülü ve yazısınıda aldık onları süsleyecekler

Aytii

bilmem nevresim aklima gelmedi sonuçta örtü sercem altima  :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 09:33:42
günaydın kızlar 2 gündür nete giremiyorum çünkü cuma gününden sonra az daha kızımı doğuruyordum hastanedeydik cuma gecesi bir arkadaşıma bebek görmeye gittik oturuyorduk wc gittim bir baktım 15.haftamda olan lekelenmem başlamış hemen çıktım arkadaşada gösterdim ordan eşimle apartopar acile gittik gece 11civarıydı korkudan titriyordum hafif sancımda vardı doğumhaneye gittik kızlar şu tuşe denen (alttan muayene yada çatı muayenesi) şey yapıldı emin olun hiç biriniz yaşamak istemezsiniz çok berbat bir şey hemşire kontroletti açılmamım olup olmadığı konusunda çok canım yandı ordaki diğer hemşirelere açılma yok ama kanama var dedi dr çağırdılar acildeki dr geldi nstye bağlayalım hemen dedi bu sırada hemşirelere soru soruyor 15-20dk nstede bağlı kaldım hafif sancım çıktı kızımın kalp atışları allaha şükür iyiydi 1 e doğru hastaneden çıktık dr dinleneceksin bol bol erken doğum riskin var dedi sabah kalktım lekelenmem devam ediyordu hemen kendi drumuza gittik oda 3 defa alttan hem elle hemde vajinal ultrasonla çatı muayenesi yaptı yine ordada okadar çok canım yandıki drum bile siz normal doğum yapmamakla en doğru kararı vermişsiniz dedi çatım müsait değilmiş kendi drumda açılma yok ama erken doğum tehdidin var dedi bebek 36 .haftadan önce gelirse ciğer gelişimini henüz tamamlamadığı için solunum güçlüğü çekebilir dedi 4 tane bebeğin ciğer gelişimi için iğne verdi onları vurundum 5günde rapor verdi eğer haftaya pazartesiye kadar kanaman hala devam ederse hemen doğum iznine ayırcam yok devam etmezse 1 hafta daha çalışıp öyle ayrılırsın dedi allaha şükür şuan kanamam yok çok şükür rabbime 3-4 gündür hastanede olduğumuzdan ve yoğunluktan giremedim gizemcim msj atmış kandil için çok sağol canım benim ama tel felan hiç bişey almadım sağolsun annem kayınvalidem yanımdalar şimdi kızımla çok şükür iyiyiz emin olun kızlar şu çatı muayenesinden sonra fikriniz çok değişecek şimdi hep evdeyim yatıyorum drum36.haftayı atlattıktan sonra prenses erken de gelse sıkıntı olmaz dedi inşallah 2 hafta daha kızım sıkacak dişini büyük ihtimal 29temmuzda doğum olcak
ayy canım benim çok geçmis olsun.allahım sağ salim gününde bebeğini kucağına alabilmek nasip etsin. :amin: :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

sen bilirsin canım istersen bir kontrole gittiğnde sor getirsem olurmu diye :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 12:33:12
sen bilirsin canım istersen bir kontrole gittiğnde sor getirsem olurmu diye :dontknow:

e simdi aklima soktun sormasam olmaz  :k06:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:17:14
ben o hastanede kimsenin nevresim getirdigini duymadim

hayir ozaman niye orda dogum yapiyoruzki evde doguralim doktor eve gelsin  :ehi:
bizim hastanede süslemeyi bile hastane yapiyo  ::)

Tabiki hastane yatak koruyucu nevresim falan veriyor ama kayınvalidem al yanında bulunsun dedi. Birde benim yatacağım hastanede nevresimler yeşil o yüzden bende kendi cicili bicili nevresim takımımı götüreceğim sonuçta resim falan çekilecek  :icon_thumright: Kimse senin odana ne getirdiğine de karışmaz canım

asya81

kızlar doğum geldimi aklınıza bişey gelmeyecek süsüydü püsüydü unutuluyor vallahi nasıl çıktığını bilmiyon evden.siz hazırlıklı olunda

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Haziran , 2011, 12:33:11
Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 09:33:42
günaydın kızlar 2 gündür nete giremiyorum çünkü cuma gününden sonra az daha kızımı doğuruyordum hastanedeydik cuma gecesi bir arkadaşıma bebek görmeye gittik oturuyorduk wc gittim bir baktım 15.haftamda olan lekelenmem başlamış hemen çıktım arkadaşada gösterdim ordan eşimle apartopar acile gittik gece 11civarıydı korkudan titriyordum hafif sancımda vardı doğumhaneye gittik kızlar şu tuşe denen (alttan muayene yada çatı muayenesi) şey yapıldı emin olun hiç biriniz yaşamak istemezsiniz çok berbat bir şey hemşire kontroletti açılmamım olup olmadığı konusunda çok canım yandı ordaki diğer hemşirelere açılma yok ama kanama var dedi dr çağırdılar acildeki dr geldi nstye bağlayalım hemen dedi bu sırada hemşirelere soru soruyor 15-20dk nstede bağlı kaldım hafif sancım çıktı kızımın kalp atışları allaha şükür iyiydi 1 e doğru hastaneden çıktık dr dinleneceksin bol bol erken doğum riskin var dedi sabah kalktım lekelenmem devam ediyordu hemen kendi drumuza gittik oda 3 defa alttan hem elle hemde vajinal ultrasonla çatı muayenesi yaptı yine ordada okadar çok canım yandıki drum bile siz normal doğum yapmamakla en doğru kararı vermişsiniz dedi çatım müsait değilmiş kendi drumda açılma yok ama erken doğum tehdidin var dedi bebek 36 .haftadan önce gelirse ciğer gelişimini henüz tamamlamadığı için solunum güçlüğü çekebilir dedi 4 tane bebeğin ciğer gelişimi için iğne verdi onları vurundum 5günde rapor verdi eğer haftaya pazartesiye kadar kanaman hala devam ederse hemen doğum iznine ayırcam yok devam etmezse 1 hafta daha çalışıp öyle ayrılırsın dedi allaha şükür şuan kanamam yok çok şükür rabbime 3-4 gündür hastanede olduğumuzdan ve yoğunluktan giremedim gizemcim msj atmış kandil için çok sağol canım benim ama tel felan hiç bişey almadım sağolsun annem kayınvalidem yanımdalar şimdi kızımla çok şükür iyiyiz emin olun kızlar şu çatı muayenesinden sonra fikriniz çok değişecek şimdi hep evdeyim yatıyorum drum36.haftayı atlattıktan sonra prenses erken de gelse sıkıntı olmaz dedi inşallah 2 hafta daha kızım sıkacak dişini büyük ihtimal 29temmuzda doğum olcak
ayy canım benim çok geçmis olsun.allahım sağ salim gününde bebeğini kucağına alabilmek nasip etsin. :amin: :amin: :nazar:
sağol canım benim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 12:13:45
gizemcim bende tek kişilik nevresim takımı aldım markettende paket içinde yatak koruyucu alcam 6-7 tane çıkıyormuş gizemcim ben senin yolladığın şekerleri hastanede dağıtmayı düşünmüyorum sen hastanedemi dağıtcaksın ben mevlütte bir kısmını birkısmınıda bebk görmeye geln oldukça veriyim diyorum kapı süsünü alcam o aklımda birde kilot nasıl aldınız kaç beden

Tatlım yatak koruyucan 10 tane çıkıyor, benim hastanemde inan aslında herşeyi veriyorlar ama kayınvalidem illa sen herşeyini al eksiğin olmasın ne olur ne olmaz dediği için ve zaten bu aldıklarımı evde de kullanacağım için bende aldım ve hazırladım çanta. Ayrıca benim hastaneye gelenler belki evime gelemez diye ben şekerlerimide götüreceğim oraya gelenlere veririm  :icon_thumright:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 12:36:15
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 12:17:14
ben o hastanede kimsenin nevresim getirdigini duymadim

hayir ozaman niye orda dogum yapiyoruzki evde doguralim doktor eve gelsin  :ehi:
bizim hastanede süslemeyi bile hastane yapiyo  ::)

Tabiki hastane yatak koruyucu nevresim falan veriyor ama kayınvalidem al yanında bulunsun dedi. Birde benim yatacağım hastanede nevresimler yeşil o yüzden bende kendi cicili bicili nevresim takımımı götüreceğim sonuçta resim falan çekilecek  :icon_thumright: Kimse senin odana ne getirdiğine de karışmaz canım
bizim hastanedede beyaz ama düz bende gelen giden olacak güzel olsun göze hoş gözüksün istiyorum gizem sen şekerleri hastanedemi vercen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Haziran , 2011, 12:34:58
nasılsınız kızlar ayrıyetten? :love9:

Selam canım hoşgeldin iyilik senden naber ?

Aytii

hosgeldin Sümeyra biz iyiyiz sen nasilsin nezaman ögreniyosun cinsiyeti

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 12:38:53
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 29 Haziran , 2011, 12:34:58
nasılsınız kızlar ayrıyetten? :love9:

Selam canım hoşgeldin iyilik senden naber ?
iyilik canım sağol.zayıflıyorum ben galiba git gide.göbeğim küçülmeye basladı.gece 4de nöbete kalktık ondan galiba.böğür böğür nereye kadar :ehi: :ehi: :ehi: