2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

29 Haziran , 2011, 11:40:50 #14025 Son düzenlenme: 29 Haziran , 2011, 11:42:42 Shadowqueen

- 3 atlet---- ATLET NORMAL ZAMANDA DA GİYMEM ALMADIM
- 2 emzirme sutyeni---BENDE 2 TANE KOYDUM
- tarak, dis firçasi, dis macunu, yüz temizleyici pamuk, yüz temizleme losyonum, terlik---- LOSYON VE PAMUK HARİÇ KOYDUM
- 5 külot------BENDE 5 ADET KOYDUM
- 1 büyük havlu-----HASTANEDEKİLER ÇOK HİJYEN HİÇ GEREK GÖRMÜYORUM
- hasta bezi (2 paket)----- 2 PAKET HASTA BEZİ 1 TANESİ BÜYÜK BOY BELDEN KARINA DİĞERİ PED GİBİ AMA ODA PEDİN 2 KATI BÜYÜKLÜĞÜNDE
- 3 uzun gecelik + 1 altli üstlü takim pijama------ 1 TANE GECELİK-SABAHLIK---3 ADET PİJAMA TAKIMI (2 ADETİ KAPRİLİ 1 İ UZUN TAKIM)
- 2 çift patik-----PATİK YERİNE ÇORAP KOYDUM
- evlenme cüzdani-----EVDE UNUTMUŞUM EŞİM GETİRECEK  :k06:
HASTANEDE YATAĞA ÖRTMEK İÇİN DE HASTA ALT AÇMA ALDIM
BİR PAKET PED
ANTİBAKTERİYEL EL TEMİZLEME JELİ VE MEDİLLERİNDE KOYDUM

oglumun çantasina (KIZIMIN ÇANTASINA)

- yeni dogan emzik + biberon---- KOYDUM
- gögüs pompasi----HASTANE İSTERSE HEMEN ALTINDAKİ ECZANEDEN ALDIRACAĞIM
- sampuan----DENEME BOYUNDAN VARDI KOYDUM
- havlu-----KOYDUM
- 2 hastane çikisi---- 1 TANE 10 LU HASTANE ÇIKIŞI 1 TANE 5 Lİ HASTANE ÇIKIŞI
- 1 tulum----- GEREK GÖRMEDİM
- çorap---KOYDUM
- islak mendil----KOYDUM
- agiz bezi---KOYDUM
- 2 battaniye-KOYDUM
- pisik kremi-----KOYDUM
-Bebek alt açma (tek kullanımlıklardan)

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:39:20
bana sanki ben günümden önce dogurcakmisim gibi geliyo ya hayirlisi  :aferin:
hakkında hayırlısı belli olmuyorki kiminin bebeşi gününü geçiriyor kimide doldurmadan gününü geliyor dünyaya neticede zamanı dolan bebek geliyor  :nazar: allah hayırlı acısız ağrısıs doğumlar versin hepinize :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 11:42:40
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:39:20
bana sanki ben günümden önce dogurcakmisim gibi geliyo ya hayirlisi  :aferin:
hakkında hayırlısı belli olmuyorki kiminin bebeşi gününü geçiriyor kimide doldurmadan gününü geliyor dünyaya neticede zamanı dolan bebek geliyor  :nazar: allah hayırlı acısız ağrısıs doğumlar versin hepinize :amin: :amin:

Aminnnnnn

kizlar ben bide çantama hurmada koycam hem anne için hem bebek için çok faydaliymis

birde maden suyundan bebegin damagina sürünce gazsiz oluyomus haberiniz olsun  ::)

izemsevi

kızlar doğuma girmeden hemşirelere bebek için eşya verilcek ya ben ozaman 5li hastane çıkışını vereyim diyorum 1 tanede bez siz başka ne vereceksiniz onları ayrı koymak lazımki hemen verilsin battaniye felan zıbın verecekmisiniz

Aytii

ben bakim ürünlerini ayri bir çantaya koydum kiyafetlerini ayri bir çantaya böylece kolay olur bulmasi o telasla diye

izemsevi

ayten sen ilk giydirmekiçin ne vereceksin onu diyorum ben şimdi1 tane onlu 3 tane 5li hastane çıkışı aldım acaba 10luyumu versem yoksa 5liyimi 10lu fazla gelir gibi geliyor

muhribe

kızlar resmen profesyonel organizatörler gibisiniz   :laughing7: itinayla hastane çantası hazırlanır  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:50:39
ayten sen ilk giydirmekiçin ne vereceksin onu diyorum ben şimdi1 tane onlu 3 tane 5li hastane çıkışı aldım acaba 10luyumu versem yoksa 5liyimi 10lu fazla gelir gibi geliyor

ilk giydirmek için 10 lu takimi vercem sonra kirlenirse ûstü degistirmelik yedek takim var birde tulum var yeter heralde  :icon_scratch:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 11:51:36
kızlar resmen profesyonel organizatörler gibisiniz   :laughing7: itinayla hastane çantası hazırlanır  :k06:

:k06: muhriş sende hazırlamıştın ne koydun peki

Aytii

:ehi: :ehi:

sorma ya

geçen sene bu zamanlarda bebekle ilgili yakindan uzaktan bilgim yoktu yani böyle hastaneymis dogummus simdi profesör olduk  8)

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:53:54

:ehi: :ehi:

sorma ya

geçen sene bu zamanlarda bebekle ilgili yakindan uzaktan bilgim yoktu yani böyle hastaneymis dogummus simdi profesör olduk  8)

:toothy10: :toothy10: eee kolaymı anne olacaksınız :binkybaby: :binkybaby:

muhribe

canım ben de aşağı yukarı sizin saydıklarınızı koydum. ama çok telaş etmiyorum açıkçası çünkü ilk ihtiyaç olabilecek her şeyi hazırladım sanırım. olur da eksiğim kalmış olursa hastane evime çok yakın, eşim 10 dk.da alır gelir

Aytii

ya ilk oldugu için ister istemez sitki bütün düsünüyoruz

mesela benim kuzenin ikinci çocugu dogdu pazartesi baktim hiçte öyle özenerek gelmemis hastaneye :D ne varsa giydirmis çocuga  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:47:37
ben bakim ürünlerini ayri bir çantaya koydum kiyafetlerini ayri bir çantaya böylece kolay olur bulmasi o telasla diye

Aynen bende canım kendi bakım ve bebeğin bakımla ilgili olanları farklı küçük çanta yaptım, kızıma bakım setinin çantasına kıyafetlerini koydum kendiminkinide kol çantası aldım kayınvalidem ona koydum  :icon_thumright:

muhribe

ayten, heyecanı kaçmış kuzeninin :) ilk heyecan farklı oluyor tabi