2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

kızlar cahilliğimi marus görün bişe sorcam hasta bezi neden  ::) çok kanama oluo ondanmı neden yani merak ediom ;D

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 11:25:47
kızlar cahilliğimi marus görün bişe sorcam hasta bezi neden  ::) çok kanama oluo ondanmı neden yani merak ediom ;D

kanama çok olabiliyo ve annenin rahat etmesi için

hasta bezleri genis ve rahat oluyo oyuzden ben öyle aldim

izemsevi

ayten kendine büyük havluyu neden koydun niçin lazım oluyormuş hasta bezini 2 paketmi almak gerekiyor bende 1 paket alıyım diyordum bide bana bebek banyo yaptırılmıyor sadece siliniyor hastanede dediler bende ondan dolayı şampuan felan koymayacaktım :dontknow:

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:26:41
Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 11:25:47

kanama çok olabiliyo ve annenin rahat etmesi için

hasta bezleri genis ve rahat oluyo oyuzden ben öyle aldim

:-ooo :-ooo saol canım bende diom ne için lasım altımısamı kaçırıos felan diye düşündüm :-ooo :-ooo aklımda olsun dediğin gibi ped yeterli olmas.bide hastane çıkışı bebek bezi battaniyesi özel hastaneler bebeğe verio hatta görümceme paket hazırlamıştı hastane bebeğin battaniyesi tulumu yastığı bezi.anneye pedi gögüs kremi ıvırı zıvırı

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:27:17
ayten kendine büyük havluyu neden koydun niçin lazım oluyormuş hasta bezini 2 paketmi almak gerekiyor bende 1 paket alıyım diyordum bide bana bebek banyo yaptırılmıyor sadece siliniyor hastanede dediler bende ondan dolayı şampuan felan koymayacaktım :dontknow:
canım eğer zezeryan olacaksan bebeği 2.günü yıkıyorlar hastanede.ama onlarda vardır şampuan felan götürmeye gerek varmıki

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:27:17
canim ben ne olur ne olmaz diye koydum

hani yüzünü yikarsin felan ne bileyim terlersin silinmek için

ben hastanedeki havlulari kullanamiyorum titizlikten galiba tiksiniyorum sanki yikansa bile sonuçta herkese kullandiriyolar  :igrenc:

izemsevi

işte bende bilmiyorumki asyacım koysammı koymasammı kimi fazla koyun çok kusuyorlar kullanmadığınızı geri getirin diyorlar insanın iyice kafa karışıyor kızlar ben sabahlık almadım krem şalım var üşürsem onu örterim diyorum sizaldınızmı birde patikte koyayım diyorum lohusanın ayaklarını üşütmemesi gerekirmiş acaba patik temmuzda kalınmı gelir

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:19:23
gizem canım senin tam kaçıncı haftanda sezeryan olcak 15 temmuzda tam kaç haftalık hamile oluyıorsun birde kızlar doğum çantalarınıza neler koydunuz yazarsanız sevinirim

Tatlım 15 Temmuzda 38+2 günlük hamiş oluyorum ve kızım dünyaya merhaba diyor  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:32:49
işte bende bilmiyorumki asyacım koysammı koymasammı kimi fazla koyun çok kusuyorlar kullanmadığınızı geri getirin diyorlar insanın iyice kafa karışıyor kızlar ben sabahlık almadım krem şalım var üşürsem onu örterim diyorum sizaldınızmı birde patikte koyayım diyorum lohusanın ayaklarını üşütmemesi gerekirmiş acaba patik temmuzda kalınmı gelir
ne gerekiyorsa koyun ya bir bavul gidecek neticede kullanmassanızda kullanmayın neticede lazım olduğunda koşturup aramaktansa yada neden getimedim tüh demektense koyun bulunsun yanınısda neticede siz taşımıycaksınıs :laughing7: :laughing7:

Aytii

canim patik koy sen  ;) annemin bir lafi var kadin kismi yazda kista kendini kollayacak diye ki biz dogum yapçaz

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Haziran , 2011, 11:35:39

canim patik koy sen  ;) annemin bir lafi var kadin kismi yazda kista kendini kollayacak diye ki biz dogum yapçaz
evet sıcak tutun ayacıkları hanımlar ;D

eylulnaz

oh hanımlarr valla cok faydalı bılgıler varr :)) teskkr ederm daha bebıs yok ama bılmek gerek dımı
Hayatta güvendigim sadece iki kisi var. Birisi kendim, digeri ise sen degilsin....

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 29 Haziran , 2011, 11:33:51
Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 11:19:23
gizem canım senin tam kaçıncı haftanda sezeryan olcak 15 temmuzda tam kaç haftalık hamile oluyıorsun birde kızlar doğum çantalarınıza neler koydunuz yazarsanız sevinirim

Tatlım 15 Temmuzda 38+2 günlük hamiş oluyorum ve kızım dünyaya merhaba diyor  :amin: :amin:
benimde 29 temmuzda olursa 38+2 haftalık hamileyken kızım doğcak inşallah drumda gelişimini 30temmuzda tamamlıyor sata göre 10 temmuz gözüküyor dedi

Aytii

bana sanki ben günümden önce dogurcakmisim gibi geliyo ya hayirlisi  :aferin:

izemsevi

ozaman bende 2 tane koyayım patik kızlar şimdi baktım bebk için hastaneye burun aspiratörüde alın yazıyor