2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

seval çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha göstermesin inş. kızın uslu uslu dursun gününde gelsin.
kızlar şimdiden çatı, doğum vs diyerek kendinizi germeyin. günü gelince hepsini yaşıycaz bundan kaçış yok. Allah doğumun her evresini kolaylıkla atlatmayı nasip etsin

Aytii

hosgeldin Muhribe

bencede simdiden düsünmeye gerek yok

bak Muhris ben iki gün pes pese hurma yedim sancim oldu kiz  :-\ acaba hurmadanmi oldu  :icon_scratch: eger öyle ise çok çabuk etkisini gösterdi  :k06:

muhribe

olabilir ayten, ben çok kişiden duydum hurma yedikten sonra sancılandığını. ben o yüzden 38. haftadan sonra yemeye başlıycam. evde bi torba var, ben yaklaşmaya korkuyorum :)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 10:38:31
olabilir ayten, ben çok kişiden duydum hurma yedikten sonra sancılandığını. ben o yüzden 38. haftadan sonra yemeye başlıycam. evde bi torba var, ben yaklaşmaya korkuyorum :)

:-ooo :-ooo abooowwww bende uzak durayim ozaman  :sad1:

Aytii

ya bu arada dünürüm napti acaba :( çok merak ettim ya  :'( sezeryan oldugu kesin... bugûn çikmasi gerekmezmi hastaneden  :dontknow:

muhribe

canım çıksa bile hemen internete girmeyebilir. hem kendi sancıları hem bebeğin bakımı, gelen giden derken fırsat bulamamıştır belki. telefonu var mı acaba kimsede?

Aytii

yok malesef

ben size haber veririm diye yazmisti

ama dogru diyosun amelyat olduysa zordur simdi  :-\

Aytii

aaa bugün benim 36 haftam doldu  :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: artik oglum hiçkirmiyo  :k06: sanirim cigerlerini gelistirdi  :nazar: masallah kuzuma benimmmm  :aferin: :nazar: :love9:

izemsevi

ayten canım korkutmuyorum zaten yazdım kişiden kişiye değişir zaten sezeryan olacaklara çatı muayensi yapılmıyor ama ben acil gittiğim için mecburen bakıldı doğumhaneden çıktığımda eşim yere çömelmiş başınıda ellerinin arasına almış ve rengi bembeyazdı kızlar okadar korkmuşki drda benimle çıktı eşime delikanlı dikkat edecek dinlenecek bu kadar panik olma dedi biz içerde 1 doğuruyoruz ama onlar dışarda dokuz doğruyorlar cidden muhribecim çok sağol canım benim eşimde dün akşam konuşuyor kızım acele etme 2 hafta bu dünyaya geç gelsen inan birşey kaybetmezsin felan diyor bugün felan çantamı hazırlamak istiyorum ama alacaklarım var çarşıyada çıkamyorum artık netten vercem hurmayı bencede yemeyin kızlar birde ben cuma günü korktum dr oda tetiklemiş olabilir dedi iş çıkışı eşimle çarşıda buluştuk 11-12 yaşlarında bir çocuk bisiklet sürüyor bizde yürüyoruz salak çocuk duramadı son sürat üstüme doğru geldi allahtan eşim hemen bana gelmesin diye çekti kendi önüme geçti sanırım ondada korktum normal bisiklet ama kızlar tam göbeğime geliyordu az kalsın

muhribe

seval çok dikkat etmek lazım canım. bizim de akşamları yürüyüş yaptığımız bir park var. bi seferinde çocuklar top oynuyordu, biri bi vurdu topa tam bana doğru. ben hemen elimle karnımı kapattım. eşim sağolsun atladı topun önüne. topun geldiğini fark ettiğimden midir eşime güvendiğimden mi korkmadım. ama eşim çocuklara dalacaktı, zor tuttum  :laughing7:

Aytii

iyi esin hemen çekmis seni  :sad1: ayy çarpsaydi  :honk:

canim sende çarsidan alma dedigin gibi netten al alacaklarini artik herseyin kolayi var

çantana gelince ben sana demedimmi hazirla diye  :caca: agirlasiyo vücut git gide dedim okadar tembih ettim

bosver çantayi sen simdi dinlen biraz sonra yavas yavas yaparsin bu hafta içi

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 10:46:40
seval çok dikkat etmek lazım canım. bizim de akşamları yürüyüş yaptığımız bir park var. bi seferinde çocuklar top oynuyordu, biri bi vurdu topa tam bana doğru. ben hemen elimle karnımı kapattım. eşim sağolsun atladı topun önüne. topun geldiğini fark ettiğimden midir eşime güvendiğimden mi korkmadım. ama eşim çocuklara dalacaktı, zor tuttum  :laughing7:

ben esinden önce dalardim  :ehi: hiç gelemem öyle seye  :cildir:

muhribe

ayten maşallah fıstığına  :nazar: bugün bizim de 34. haftamızın son günü. benim minnoşum hala hıçkırıyor arada. sabah ezana doğru bi uyandım hıçkırıklarıyla. anaaam kuzum benim. doğmuş olsaydı onun o hıçkıran ağzını boğazını yiyiverirdim  :hungry:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Haziran , 2011, 10:48:55
ayten maşallah fıstığına  :nazar: bugün bizim de 34. haftamızın son günü. benim minnoşum hala hıçkırıyor arada. sabah ezana doğru bi uyandım hıçkırıklarıyla. anaaam kuzum benim. doğmuş olsaydı onun o hıçkıran ağzını boğazını yiyiverirdim  :hungry:

evet canim sende cigerlerinin gelistigi döneme girmissin masallah :)  :nazar: 2 hafta sürüyo benim dün kesildi artik hiç hiçkirmiyo. ama senin haftalarinda günde illa bir kere hirçkiriyolar biraz uzun sürebiliyo ama zevkli oluyo  :love9:

izemsevi

ayten benim evin temizliği vardıya ondan dolayı temizlik olsun öyle hazırlayım ddedim yok artık eşim akşam gelir birlikte ben söylerim oda yavaş yavaş annemlerle hazırlar eşim zaten çocuğa döndü eğer birşey olsaydı seni burda yemin ederim öldürürdüm kimsede elimden alamzdı dedi yani bazen kızlar hayrte ediyorum küçücük cocuklar anayol kenarında bisiklet sürüyor hiçmi anneleri merak etmez hayret doğrusu bu arada kızımın beşiği geldi beşikte arıza varmış kurdular olmadı yenisini bekliyoruz normal doğum düşünüyorsanız bence hurmayu 38.haftanın sonunda doğru yeyin en doğrusu