2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

elvan&busenur

saol canım iyiyiz şükür :amin:siz nasılsınız günler azalıyor :hieyt:

Aytii

bizde iyiyiz çok sükür  :amin: :nazar: 29 günüm kaldi Allahin izniyle

ama niyeyse bana sanki 25 Temmuzda doguracakmisim gibi geliyo  ::)

elvan&busenur

allahdan hayırlısı canım :amin:sağ salim kucağına al oğluşunu tatlım :amin:ağrınmı var :dontknow:

Aytii

amin tatlim sagol

agrim oluyo evet

dünden beri karnim çok sert

birde bu gece sancim oldu

adet olacakmisim gibi

hayirlisi artik  :nazar:

elvan&busenur

oğluş acele ediyor sanırım gelmek için :)hayırlısı tatlım inşallah gününü bekler canım :amin:

Aytii

Amin  :amin: bende beklesin istiyorum ama kismet  :dontknow:

elvan&busenur

tatlım biz kaçıyoruz oğluşumla kociş gelcek masayı hazırlayalım öptük oğluşla seni  :opucuk: :wave:

Aytii

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 28 Haziran , 2011, 19:55:56
tatlım biz kaçıyoruz oğluşumla kociş gelcek masayı hazırlayalım öptük oğluşla seni  :opucuk: :wave:
:opucuk:

:wave: 

izemsevi

günaydın kızlar 2 gündür nete giremiyorum çünkü cuma gününden sonra az daha kızımı doğuruyordum hastanedeydik cuma gecesi bir arkadaşıma bebek görmeye gittik oturuyorduk wc gittim bir baktım 15.haftamda olan lekelenmem başlamış hemen çıktım arkadaşada gösterdim ordan eşimle apartopar acile gittik gece 11civarıydı korkudan titriyordum hafif sancımda vardı doğumhaneye gittik kızlar şu tuşe denen (alttan muayene yada çatı muayenesi) şey yapıldı emin olun hiç biriniz yaşamak istemezsiniz çok berbat bir şey hemşire kontroletti açılmamım olup olmadığı konusunda çok canım yandı ordaki diğer hemşirelere açılma yok ama kanama var dedi dr çağırdılar acildeki dr geldi nstye bağlayalım hemen dedi bu sırada hemşirelere soru soruyor 15-20dk nstede bağlı kaldım hafif sancım çıktı kızımın kalp atışları allaha şükür iyiydi 1 e doğru hastaneden çıktık dr dinleneceksin bol bol erken doğum riskin var dedi sabah kalktım lekelenmem devam ediyordu hemen kendi drumuza gittik oda 3 defa alttan hem elle hemde vajinal ultrasonla çatı muayenesi yaptı yine ordada okadar çok canım yandıki drum bile siz normal doğum yapmamakla en doğru kararı vermişsiniz dedi çatım müsait değilmiş kendi drumda açılma yok ama erken doğum tehdidin var dedi bebek 36 .haftadan önce gelirse ciğer gelişimini henüz tamamlamadığı için solunum güçlüğü çekebilir dedi 4 tane bebeğin ciğer gelişimi için iğne verdi onları vurundum 5günde rapor verdi eğer haftaya pazartesiye kadar kanaman hala devam ederse hemen doğum iznine ayırcam yok devam etmezse 1 hafta daha çalışıp öyle ayrılırsın dedi allaha şükür şuan kanamam yok çok şükür rabbime 3-4 gündür hastanede olduğumuzdan ve yoğunluktan giremedim gizemcim msj atmış kandil için çok sağol canım benim ama tel felan hiç bişey almadım sağolsun annem kayınvalidem yanımdalar şimdi kızımla çok şükür iyiyiz emin olun kızlar şu çatı muayenesinden sonra fikriniz çok değişecek şimdi hep evdeyim yatıyorum drum36.haftayı atlattıktan sonra prenses erken de gelse sıkıntı olmaz dedi inşallah 2 hafta daha kızım sıkacak dişini büyük ihtimal 29temmuzda doğum olcak

Aytii

kiz Seval geçmis olsun

ya ben dedim  kesin buna bisey oldu diye  :-\

ALlah korusun bak bide hala çalismayi düsünüyosun  :sad1: bosuna 32 haftada izne çikarmiyolar

artik zor oluyo o haftadan sonra bak bende 31 haftamda ne zorluklar atlattim oglum için erken çiktim izne bence sende artik çik ve evinde dinlen bol bol çünkü doktorunun dedigi gibi daha çok erken dogmasi için prensesin neyseki simdi iyisin sevindim iyi olmana evdesin dimi simdi?

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 09:33:42
günaydın kızlar 2 gündür nete giremiyorum çünkü cuma gününden sonra az daha kızımı doğuruyordum hastanedeydik cuma gecesi bir arkadaşıma bebek görmeye gittik oturuyorduk wc gittim bir baktım 15.haftamda olan lekelenmem başlamış hemen çıktım arkadaşada gösterdim ordan eşimle apartopar acile gittik gece 11civarıydı korkudan titriyordum hafif sancımda vardı doğumhaneye gittik kızlar şu tuşe denen (alttan muayene yada çatı muayenesi) şey yapıldı emin olun hiç biriniz yaşamak istemezsiniz çok berbat bir şey hemşire kontroletti açılmamım olup olmadığı konusunda çok canım yandı ordaki diğer hemşirelere açılma yok ama kanama var dedi dr çağırdılar acildeki dr geldi nstye bağlayalım hemen dedi bu sırada hemşirelere soru soruyor 15-20dk nstede bağlı kaldım hafif sancım çıktı kızımın kalp atışları allaha şükür iyiydi 1 e doğru hastaneden çıktık dr dinleneceksin bol bol erken doğum riskin var dedi sabah kalktım lekelenmem devam ediyordu hemen kendi drumuza gittik oda 3 defa alttan hem elle hemde vajinal ultrasonla çatı muayenesi yaptı yine ordada okadar çok canım yandıki drum bile siz normal doğum yapmamakla en doğru kararı vermişsiniz dedi çatım müsait değilmiş kendi drumda açılma yok ama erken doğum tehdidin var dedi bebek 36 .haftadan önce gelirse ciğer gelişimini henüz tamamlamadığı için solunum güçlüğü çekebilir dedi 4 tane bebeğin ciğer gelişimi için iğne verdi onları vurundum 5günde rapor verdi eğer haftaya pazartesiye kadar kanaman hala devam ederse hemen doğum iznine ayırcam yok devam etmezse 1 hafta daha çalışıp öyle ayrılırsın dedi allaha şükür şuan kanamam yok çok şükür rabbime 3-4 gündür hastanede olduğumuzdan ve yoğunluktan giremedim gizemcim msj atmış kandil için çok sağol canım benim ama tel felan hiç bişey almadım sağolsun annem kayınvalidem yanımdalar şimdi kızımla çok şükür iyiyiz emin olun kızlar şu çatı muayenesinden sonra fikriniz çok değişecek şimdi hep evdeyim yatıyorum drum36.haftayı atlattıktan sonra prenses erken de gelse sıkıntı olmaz dedi inşallah 2 hafta daha kızım sıkacak dişini büyük ihtimal 29temmuzda doğum olcak
canım çok geçmişler olsun sağlıkla gelsin kızın  :amin: :amin: :amin: çatı muayenesi çokmu kötü :-ooo :-ooo normal doğum fikrinimi dedin

izemsevi

sağol ayten evet şuan evdeyim yeyip yatıyorum başkada bişey yapmıyorum doğum çantamı bile hazırlayamadım daha alacaklarımda var canım benim sıkıntı dr bebeğin kilosu var suyunda fazla birde benim hamilelik öncesş4.5 cmlik kistim vardı üçünün ağırlığı birleşince baskı yapıyor buda kanamaya sebeb oluyor dedi zaten birdahaki hafta 35.haftaya gircez allahın izniyle 36.haftada zaten dr ayıracağım demişti benim sezeryan olacağı için 38 sonu 39.ilk gün ü alınacak hayırlısıyla bugün 34+ olduk 35 girdik diycen kendimi iyi issetmezsem zaten 1 hafta değil 1gün bile çalışmayı düşünmüyorum raporum 5inde bitiyor bende 13 temmuzda doğum iznine ayrılcam sadece 7gün çalışırsam çalışcam ama bunada gene drum karar vercek zaten dr kesin sezeryan olmalısın çünkü kistimide alacakmış ikinci gebelikte aynı sıkıntılar yaşanması dedi

izemsevi

Alıntı yapılan: asya81 - 29 Haziran , 2011, 10:26:26
Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Haziran , 2011, 09:33:42
canım çok geçmişler olsun sağlıkla gelsin kızın  :amin: :amin: :amin: çatı muayenesi çokmu kötü :-ooo :-ooo normal doğum fikrinimi dedin

asya tşkler canım allah hepimiizn evlatlarını sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bence çok kötü ve zor çatı muayenesi ama belki kişiden kişiye değişir ama benim çok canım yandı

Aytii

ya Seval korkutmasan kizlari öyle seyler yazarak aaaa  :suclu:

herkes ayni olmaz. kimisi hissetmez fazla kimisi çok aci çeker bünye meselesi bunlar

korkma Asyacigim atlaticaz hepsini  :opucuk:

Aytii

valla Seval ben sen olsam birdaha dönmezdim ise

7 gün için  :-\

ne gerek var riske atmaya sonraki pismanligin fayda etmez benden sôylemesi ;)

bende 2 gün hurma yedim iki gece sancim oldu karnim sertlesti adet sancisi gibi bisey girdi karnima  :sad1: bugün yemicem bakalim yine olacakmi  :icon_scratch: