2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

kıyamam canım ya Allah mükafatını artırsın inş. kendini biraz naza çeksen olmaz mı? mesela ağrım var desen, ki şu durumda yalan da olmaz, dinlenmene müsaade etmezler mi?

burcu MELEK

yok canımya zaten hiç naz filanda yapmam deyerim yoksa eyer zorla deyer beklemem kimseye minnet etmem biliyorumya bigün sansım dönecek inşalla en azından böyle avunuyorum diyelim

muhribe

boşver sıkma sen canını, herkesin farklı imtihanları var, seninkisi de bu şekilde güzelim. Allah sana güzel mi güzel bir evlat verdi, o senin hayat kaynağın olacak

burcu MELEK

zaten öyle oldu canım meleyimle ilgileniyorum baskada hiçbirşey umrumda deyil

muhribe

ne güzel canım Allah bir teselli kaynağı gönderdi sana.
nasıl seviliyordur di mi kuzu? benimki de doğsa bi an ayrılmam yanından  :love9:

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 15:29:21
Burcu hosgeldin canim nasilsin  :opucuk:
hoşbulduk aytencim iyi deyip iyi olalım .muhrişim kızım gece hiç yatmıyor ama ne uyku arıyorum nede baska bişey cünkü gercekten insan okadar seviyoki bakmaya doyamıyorum cok faklı bir duygu nekadar anlatayım desemde anlatılmaz

Aytii

masallah ona  :nazar: :nazar: yeni resimlerinden çek annesi koy buraya sonra sil yine  :love9:

muhribe

o0nun o tombiş yanaklarını yer bitiririm  :love9:

burcu MELEK

cekerim canım güzel kızım bir bakısı bir ömre bedelmiş saatlerce besin basına gecip öyle bakıyorum kızıma gece.yanlış birşey yatagıma koymak ama insan dayanamıyor yatagıma alıyorum gece öyle izliyorum

Aytii

bende onun hayalini kuruyorum :) dogunca yanima aldigimi onunla öyle bakisarak onun uyudugunu  :love9: :love9: :love9: :love9:

muhribe

canım bebekle yatmak hiç de yanlış değil. ben bi yazı okudum, bebeğinizle ilk zamanlarınızı birlikte geçirin, sizin kokunuza doysun diyordu. anneyle bebek arasındaki bağın güçlenmesi için çok önemliymiş. hatta eğer çalışan anneyseniz eve gidince mutlaka birlikte uyuyun, gün içinde size duyduğu hasreti gidersin diyordu

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 15:41:54
canım bebekle yatmak hiç de yanlış değil. ben bi yazı okudum, bebeğinizle ilk zamanlarınızı birlikte geçirin, sizin kokunuza doysun diyordu. anneyle bebek arasındaki bağın güçlenmesi için çok önemliymiş. hatta eğer çalışan anneyseniz eve gidince mutlaka birlikte uyuyun, gün içinde size duyduğu hasreti gidersin diyordu

evet ama benim ablam geçen gün 10 aylik ogluyla yatmis yataginda uykuya dalmismi bi güzel sen çocuk uyaninda dönmüs yuvarlanmis güüm yere  :sad1: o sesle uyanip bakmis Allahtan çocukta bisey yoktu  :honk: Allah korusun ben çok korkarim öyle ama tabi yeni doganlar dönemiyolar hemen

burcu MELEK

sevindim canım yanlış deyilse sabah bi agladı naptım susmadı beşiye koydum sinirlendi en son kollarıma aldım sarılıp kucagıma koydum sustu bşide gülüyor aman yerim seni dedim öyle uyudu hanfendi.aytencim allah herkese yasatsın bu duyguyu inşallah sizlerde sag saglim alın bebişlerinizi kucanıza :amin:  :amin:  :amin:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 15:44:03
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 15:41:54

evet ama benim ablam geçen gün 10 aylik ogluyla yatmis yataginda uykuya dalmismi bi güzel sen çocuk uyaninda dönmüs yuvarlanmis güüm yere  :sad1: o sesle uyanip bakmis Allahtan çocukta bisey yoktu  :honk: Allah korusun ben çok korkarim öyle ama tabi yeni doganlar dönemiyolar hemen
canım sadece kafasını oynatıyor ne dönmesi zaten okadar ortada yatıyorki oradan kacabilmesi imkansız ama ben yinede yanına yastık koyuyorum daha rahat oluyor

muhribe

canım dikkat etmek lazım tabi, ben çok küçükken annemlerle aynı odada yatarmışım, annem karyolasının yanına bana yer yatağı açarmış, anne elini ver dermişim, sabaha kadar kolunu aşağı sarkıtırmış ben de elini tutarak uyurmuşum. benim de annem de çalışırdı ve gün içinde çok özlerdim. demek ki gerçekten anneye hasret oluyor çalışanların çocukları