2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 14:03:17
canım 12. haftadan sorna bulantılar biter derler. benim 12'den sonra bayağı azalmıştı bulantılarım. inş sen de birkaç güne rahatlarsın
ay insallah tatlım ya.bi normale dönsem.senin pasa nasıl :binkybaby: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

maşallahı var canım Allaha şükür. bu cuma görüş günümüz, onu bekliyoruz :)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 14:08:37
maşallahı var canım Allaha şükür. bu cuma görüş günümüz, onu bekliyoruz :)
ayy bende senden sonra cumartesi,seninki sığamaz oldu artık karnına benimki de yeni bi tarafını doldurmaya calısıyo :ehi: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sorma canım, bacaklarını kaburgalarıma ittire ittire yer açıyor kendine. erkek ya gücünü belli edecek illa  :laughing7: beşiğimiz ve bebek arabamız da hazır artık

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 14:13:12
sorma canım, bacaklarını kaburgalarıma ittire ittire yer açıyor kendine. erkek ya gücünü belli edecek illa  :laughing7: beşiğimiz ve bebek arabamız da hazır artık
oyy yerim ben o erkeğiii :nazar: :nazar: masallah aslanıma.canım ne güzel rabbim bebeğinle doldurmak nasip etsin bebeğini.resimlerini koy da bi gün bakalım

Aytii

kizlar dünürüm dönmedi hala bence doguma aldilar onu ayy insallah yakinda haberi gelir ya ben çok merak ettim  :-\

muhribe

tamam sümeyra inş. ben şimdi çıkıyorum biraz işlerim var. öpüyorum çok

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 14:16:37
tamam sümeyra inş. ben şimdi çıkıyorum biraz işlerim var. öpüyorum çok
tamam tatlım güle güle öptümmm :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 14:15:08
kizlar dünürüm dönmedi hala bence doguma aldilar onu ayy insallah yakinda haberi gelir ya ben çok merak ettim  :-\
bencede aldılar hadi dua edelim sağ salim kurtulsun insallah aytenn allahım yardımcısı olsun :amin:

Aytii

dua ediyorum zaten sabahtan beri insallah iyi geçer  :nazar:

burcu MELEK

seam kızlar nasılsınız bakalım ben kızımı yıkıycam uyanmasını bekliyorum

muhribe

burcu hoşgeldin canım  :opucuk:
sıhhatler olsun meleğe şimdiden, ne güzel ya kızını kucağına aldın, şimdi keyif yapıyorsun. darısı bizim başımıza inş. canım dikişlerin iyileşti mi tamamen?

burcu MELEK

caım ben aynı gece hastanede esim bırakıp eve gelince kendim kalktım hiç yatmadım  onun için agrılar alıştım gibi bişey oldu konturolede gitmedim ama cumartesi cam sildim ogünbiraz kanadı sonra durdu inşallah iyleşmiştir diyorum.

muhribe

canım iyileşmeden neden yoruyorsun kendini? dikkat et Allah korusun enfeksiyon falan kapmayasın

burcu MELEK

canım napalım misafir filan mecbur yoruluyorum yardım eden olmayınca alıştım gercekten bakıyorumda etrfıma bazılarının eşleri ne kıymetli 40 gün yataktan kalkmazlar kalmayı bi kenara bırak yatagına yemekleri bile gider bizde nerde o şans işte herseyle kendim mücedele etmek zorunda oldugum için böyle oluyor