2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 11:26:45
kizlar ben mesela çok hizli bir sekilde kuran okuyamiyorum takiliyorum çok

simdi netten Meryem suresini açtim

birisi okuyo öyle dinliyorum oglumda dinliyo :) oda dogumu çok kolaylastiriyomus

arada böyle dinlerim diyorum kendimde okumaya çalisçam kayinvalidemde okur

:-ooo :-ooo nasıl buldun bende dinlemek istiom ne diye arıyım sure olarak buldumda öle nasıl bulucam

muhribe

ayten, ben oğluma hamile kalmadan önce 40 gün meryem suresi okumuştum. ve bu forumda o sure sayesinde hamile kalan bir sürü insan biliyorum. doğumda da aynı şekilde hikmetleri olduğunu duydum. 70 kez okunmalıymış doğum öncesi

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:27:58
ben geşldimmmm  :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hosgeldin  :opucuk: nasilsin taze anne  :flowers: canim okadar seviniyorumki senin için sanki ben dogurmusum ogluma kavusmusumda okadar seviniyorum yeminle telefonda dondum kaldim resmen o günü sevincimi belli edemedim  :hello2: Allahim saglikli bir hamilelik nasip etsin sana insallah  :amin: saglikla kavus bebegine  :amin: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:28:33

birisi okuyo öyle dinliyorum oglumda dinliyo :) oda dogumu çok kolaylastiriyomus

:-ooo :-ooo nasıl buldun bende dinlemek istiom ne diye arıyım sure olarak buldumda öle nasıl bulucam

http://www.kuran.gen.tr/?x=s_main&y=s_middle&kid=1&sid=19

asya81

hoşgeldiiiin  :muzz: nasılsın canım bu arada tekrar tebrik eederim :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 11:28:54
ayten, ben oğluma hamile kalmadan önce 40 gün meryem suresi okumuştum. ve bu forumda o sure sayesinde hamile kalan bir sürü insan biliyorum. doğumda da aynı şekilde hikmetleri olduğunu duydum. 70 kez okunmalıymış doğum öncesi

bayagi uzun bir sure imis

70 kere 30 günde kaç kez okumus olmam lazim  :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 11:30:09
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:28:33

http://www.kuran.gen.tr/?x=s_main&y=s_middle&kid=1&sid=19
ALLAH  razı olsun canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ORNA

hoşbulduk muribeciğim  :opucuk: :opucuk:

ayy aytenim sorma idare ederim biraz agrılarım var bizde eşimle halen şoktayız inanmış değiliz hayal gibi allahım sana şükürler olsun çok bekletmedi miniğim beni teyzesi daha çok minikmiş inşalllah oguzla arkadaş olucaklar  :love9: :love9: :love9: çok saol canım benimle aynı duyguları yaşadıgın için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kalp atışını duymadna onu görmeden inanamıyorum canım

ORNA

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:30:17

hoşbulduk canım çok saolll  :opucuk: :opucuk: iyiyiz teyzesi cumartesiyi dört gözle bekliyoruz belki gösteriri kendisini bize  :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:32:28
hoşbulduk muribeciğim  :opucuk: :opucuk:

ayy aytenim sorma idare ederim biraz agrılarım var bizde eşimle halen şoktayız inanmış değiliz hayal gibi allahım sana şükürler olsun çok bekletmedi miniğim beni teyzesi daha çok minikmiş inşalllah oguzla arkadaş olucaklar  :love9: :love9: :love9: çok saol canım benimle aynı duyguları yaşadıgın için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kalp atışını duymadna onu görmeden inanamıyorum canım

dualarimiz kabul oldu  :amin: ve bana resmen malum oldu rüyamda  :love9: :hieyt:

henüz kalp atislari için çok erken canim 2 3 hafta içinde insallah onlarida duyarsiniz  :amin: :nazar: ay yerim ben o mercimegiiii  :love9: :love9: :love9:

muhribe

ornaaaa ben yeni duyuyorum canım. Allah mübarek etsin, sağlıkla kucağına al inş.  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :hieyt:
özlediniz mi beni bakayım ?
Kaç gündür Rüzgarın hastalığı ile uğraşıyorum çok şükür atlattık gibi bir şey :amin:
Kendi kendine uyudu da paşam geleyim dedim özledim hepinizi :love9:
Bu arada düğün tarihimiz 1 Eylül'den 30 Temmuza çekildi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

asya81

Alıntı yapılan: ORNA - 27 Haziran , 2011, 11:33:17
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:30:17

hoşbulduk canım çok saolll  :opucuk: :opucuk: iyiyiz teyzesi cumartesiyi dört gözle bekliyoruz belki gösteriri kendisini bize  :love9: :love9: :love9: :love9:
maşallah canım 12.haftaya kadar insan inanamıyor  :love7: :love7: 12.hafta kıpır kıpır görünce allahım herkese yaşatsın işte diosun minik mucizem.çünkü 12.hafta minicik bebek görüyorsun ultrasonda :love3: :love3:

asya81

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 27 Haziran , 2011, 11:34:54
Ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :hieyt:
özlediniz mi beni bakayım ?
Kaç gündür Rüzgarın hastalığı ile uğraşıyorum çok şükür atlattık gibi bir şey :amin:
Kendi kendine uyudu da paşam geleyim dedim özledim hepinizi :love9:
Bu arada düğün tarihimiz 1 Eylül'den 30 Temmuza çekildi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

geçmişi olsun gözdecim allah daha beter sıkıntı vermesin :amin: bu arad tebrik ederim maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: ömür boyu mutlu olun :amin: