2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:52:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:48:15
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 10:45:10
evet teyzesi, aylar bitti, 1.5 ay mı bitmeyecek Allahın izniyle.
hafta sonu oğlumun beşiğiyle bebek arabasını kurduk. babası tüm evde geziyor Yiğit'in arabasıyla, pratik yapıyormuş  :k06:

yerim  :love9: erkeklerin bu hareketlerine hayranim  :k06:

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:45:33
saol canım iyiyim şükür  :amin: kızlar dün görümcemi gördüm oda 26 gün önce sezeryanla doğurdu çook zayıflamıştı şok oldum :-ooo :-ooo :-ooo

kiz  :toothy10: aldigimiz kilolarin çogu sunni :D
:toothy10: :toothy10: ne biliyim bacım eski hamilelerde kaldı aklım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:önceden öyle kalırlardı ya ne biliyim :ehi: :ehi:
çünkü önceden hamile kalmadan da duba gibiydiler  :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:53:35
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 10:51:24
ben de gece wc'ye kalktığımda hissediyorum. bayağı acıyor. sonra gün içinde alıştıkça geçiyor

evet aynen

yataktan kalkinca çok aciyo

bu arada benim kayinvalide geldi pederde geldi artik bizdeler  ::) çalisirsam o bakacak oglusuma  :love9:

süper canım ya. oğluşunu güvendiğin birine emanet edecek olman çok güzel. benim de annem bakacak inş

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:54:16
ben de gece wc'ye kalktığımda hissediyorum. bayağı acıyor. sonra gün içinde alıştıkça geçiyor

evet aynen

bu arada benim kayinvalide geldi pederde geldi artik bizdeler  ::) çalisirsam o bakacak oglusuma  :love9:

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-oookayınvalidemi inşallah anlaşıonusdur

canim o bilindik gelin kaynana mezvusu yok aramizda bizim  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: masallah diyim  :nazar: :love9: ben çok istiyodum gelsinler artik diye evde yalniz kötü oluyo bide kafa dengi oldugu için simdi iyi oldu

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:54:25
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:52:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:48:15
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 10:45:10
evet teyzesi, aylar bitti, 1.5 ay mı bitmeyecek Allahın izniyle.
hafta sonu oğlumun beşiğiyle bebek arabasını kurduk. babası tüm evde geziyor Yiğit'in arabasıyla, pratik yapıyormuş  :k06:

yerim  :love9: erkeklerin bu hareketlerine hayranim  :k06:

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:45:33
saol canım iyiyim şükür  :amin: kızlar dün görümcemi gördüm oda 26 gün önce sezeryanla doğurdu çook zayıflamıştı şok oldum :-ooo :-ooo :-ooo

kiz  :toothy10: aldigimiz kilolarin çogu sunni :D
:toothy10: :toothy10: ne biliyim bacım eski hamilelerde kaldı aklım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:önceden öyle kalırlardı ya ne biliyim :ehi: :ehi:
çünkü önceden hamile kalmadan da duba gibiydiler  :ehi:
:toothy10: :toothy10:haklısın dikkat etmiyorlardı ne bulsalar yiyorlardı.bişe dicem ben dün iç çamaşırımı çıkardım baktım göğüs ucu kısmında beyas akıntı sütmü acaba şok oldum ama :-ooo :-ooo :-ooo yada başka bişemi bu

muhribe

ayten, maşallah, Allah ağzınızın tadını bozmasın. kayınvalidenin yardımsever ve anlayışlı olması çok önemli. Allah bana kayınvalide değil no-frost nasip etti  :k06:

Aytii

evet Asya gögüsler süt üretimine basliyo bi süre sonra ki sen artik ilerledin masallah  :nazar:

ama sakin SIKMA gögüslerini o ilk süt oluyo dogumda bebege çok faydasi varmis

ama bide kivamina bak

su gibi ise zararli degil yalniz çok koyu ise ozaman doktoruna danis  ;)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 10:58:07
ayten, maşallah, Allah ağzınızın tadını bozmasın. kayınvalidenin yardımsever ve anlayışlı olması çok önemli. Allah bana kayınvalide değil no-frost nasip etti  :k06:

sen yat kalk dua et Burcunun gibi olmadigina  :k06: ozaman kazma nasip etmis olacakti  :laughing7:

benim dünür neyapti acaba çok merak ediyorum  :-\

muhribe

bugün mü gidecekti pisicik doktora? doldu di mi onun günü?

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:58:45
evet Asya gögüsler süt üretimine basliyo bi süre sonra ki sen artik ilerledin masallah  :nazar:

ama bide kivamina bak

koyu değildi sıkmadım  erken sandım ama 16.haftada üretim başlıomuş. :-ooo bide benim kız 2 hafta önden gidio :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 11:00:21

evet sabah erkenden açtim ben forumu uyuyamayinca

baktim mesaj geldi ondan

dua et benim için dedi hastaneye gidicem günüm doldu açilmam varsa suni sanciyi denicem yoksa sezeryan olacak dedi  :-\ insallah Rabbim hayirlisiyla kurtulmasini nasip etsin  :amin: :amin: sanki ben gittim doguma  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:55:41
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 10:54:16

evet aynen

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-oookayınvalidemi inşallah anlaşıonusdur

canim o bilindik gelin kaynana mezvusu yok aramizda bizim  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: masallah diyim  :nazar: :love9: ben çok istiyodum gelsinler artik diye evde yalniz kötü oluyo bide kafa dengi oldugu için simdi iyi oldu
ozaman sevindim gözün aydın diyim :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 27 Haziran , 2011, 11:01:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 10:58:45

ama bide kivamina bak

koyu değildi sıkmadım  erken sandım ama 16.haftada üretim başlıomuş. :-ooo bide benim kız 2 hafta önden gidio :nazar:

tamam ozaman su gibi böyle seffaf

benimde 4 5 ayda basladi bende sasirdim ozaman sonra bana SIKMA sakin dediler sende sIKMa

muhribe

hayırlısı olsun inş Allahım bi avazda kurtarsın. teker teker geliyor minişler  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Haziran , 2011, 11:02:26
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Haziran , 2011, 11:00:21

evet sabah erkenden açtim ben forumu uyuyamayinca

baktim mesaj geldi ondan

dua et benim için dedi hastaneye gidicem günüm doldu açilmam varsa suni sanciyi denicem yoksa sezeryan olacak dedi  :-\ insallah Rabbim hayirlisiyla kurtulmasini nasip etsin  :amin: :amin: sanki ben gittim doguma  :love9:

canım benim yaa inşallah rahat bir doğum geçirir  :amin:sabırsızlanıyor tabi normal görmek istiyor artık :nazar: darısı başınıza hanımlar :amin:

Aytii

Amin insallah  :amin:

normal dogumu çok istiyodu o insallah Allahim gönlüne göre verir  :amin: bende bugün itibari ile hurma yemek istiyorum ama ya erken gelirse sancim  :icon_scratch: