2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

serifecim ben çıkıyorum canım.ilaç içtim uyku bastırdı.allaha emanet ol.iyi geceler :opucuk: :love9: :wave:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

serife26

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Mrb kızlar ,benim günüm bugün doldu.ve sancı namına hiçbişeyimde yok,doktora gideceğim birazdan hazırlanıp,artık muayene eder ya açılma durumuna göre suni sancı,yada sezeryan olur sanırım bilmiyorum ama sunidende çok korkuyorummmmm helede okadar sancı çekıp sonunda olmadı sezeryan olacak olayına girmek beni daha çok yıpratır,Rabbim hayırlısını versın sizden ricam benim için dua edermisiniz,şimdiden hepinizden Allah razı olsun öpüyorum sizi,Allaha emanet olun :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 27 Haziran , 2011, 07:25:55
Mrb kızlar ,benim günüm bugün doldu.ve sancı namına hiçbişeyimde yok,doktora gideceğim birazdan hazırlanıp,artık muayene eder ya açılma durumuna göre suni sancı,yada sezeryan olur sanırım bilmiyorum ama sunidende çok korkuyorummmmm helede okadar sancı çekıp sonunda olmadı sezeryan olacak olayına girmek beni daha çok yıpratır,Rabbim hayırlısını versın sizden ricam benim için dua edermisiniz,şimdiden hepinizden Allah razı olsun öpüyorum sizi,Allaha emanet olun :y25:

hadi bakalım hayırlısıyla meleğine kavuş allahım yardımcım olsun hiç bişey anlamadan doğum yapıp gelirsin dualarımız seninle  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

canim korkma hayirlisi ne ise insallah o olacak sizin için  :opucuk: bak günün gelmesini çok istiyodun çok sükür ki geldi :) belki açilman çogalmistir ve suni sanci ile hemen 1 saate dogurursun   :amin: :amin: :amin: :amin:

sağolun kızlar belki suni sancıyı kabul ederim belkı açılmam çoğalmıştır Allahım hayırlısını versin belkıde sezeryan hayırlı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ben çıkıyorum kızlar görüşürüz............

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 27 Haziran , 2011, 07:55:17
ben çıkıyorum kızlar görüşürüz............

tatlim dualarim seninle hayirli haberlerle gel insallah   :amin: :opucuk:

serife26

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 27 Haziran , 2011, 07:25:55

hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah,haberlerini bekliyoruz,Allah kolaylıklar versin.

muhribe

Aytii

Aytii

hosbulduk canim iyiyiz siz nasilsiniz :)

bu gece oglum uyutmadi beni  :-\ bir ara parmagini tam sol tarafima denk getirdi tirnagimiydi neydi bilmiyorum ama kesik gibi bisey hissettim nerdeyse aglicaktim acisindan  :sad1:

muhribe

sen de benim gibi uykusuz kaldın desene. ben de bi ara uyandım, sol kaburgamda bi yeri var. ayağıydı sanırım. itip duruyordu. sakinleşmesi bayağı bi zaman aldı. o sakinleştiğinde ise benim uykum kaçmıştı  :D

Aytii

:k06: :k06:

hadi bakalim ne olacak böyle :) benim son 30 günüm var Allahin izniyle  :nazar: